Mecz Odra Opole - GKS Tychy ONLINE. Jedni o baraże, drudzy...

Mecz Odra Opole - GKS Tychy ONLINE. Jedni o baraże, drudzy wciąż o bezpośredni awans. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

Fortuna 1 Liga, 33. kolejka
2021-06-06 12:40

Odra Opole

1

GKS Tychy

5

• Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i udanej niedzieli!

• W ostatniej kolejce sezonu GKS Tychy zagra u siebie z ŁKS-em Łódź, natomiast Odra Opole pojedzie do Łodzi na mecz z Widzewem. Tylko to pierwsze spotkanie będzie o stawkę, ponieważ tyszanie wciąż wierzą w bezpośredni awans do PKO Ekstraklasy.

• Dzięki temu zwycięstwu GKS Tychy wciąż ma szansę na bezpośredni awans do PKO Ekstraklasy, bo przed ostatnią kolejką traci tylko dwa punkty do drugiego Bruk-Bet Termalici Nieciecza. Natomiast Odra Opole straciła szansę na udział w barażach.

• Koniec meczu w Opolu! GKS Tychy rozbija na wyjeździe Odrę Opole aż 5:1!

• Po znakomitym kontrataku Maciej Mańka dopadł do piłki w polu karnym Odry i wpakował piłkę do bramki pieczętując zwycięstwo gości!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Maciej Mańka zdobywa jeszcze jedną bramkę i GKS Tychy wygrywa ten mecz aż 5:1!

• Do podstawowego czasu gry drugiej połowy meczu arbiter doliczył co najmniej trzy minuty.

• Kamil Kargulewicz pokusił się o indywidualną akcję, wpadł w pole karne Odry,minął dwójkę rywali i mocnym strzałem umieścił piłkę w bramce gospodarzy!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!! Kamil Kargulewicz pieczętuje zwycięstwo GKS-u Tychy podwyższając wynik na 4:1 dla swojej drużyny!

• Ostatnia zmiana w tym spotkaniu. Dawid Kasprzyk pojawił się w miejsce Szymona Lewickiego.

• Łukasz Moneta został ukarany żółtą kartką za faul w środku pola.

• Miłosz Trojak został ukarany żółtą kartką za dyskusję z arbitrem.

• Dawid Kort wraca na murawę po interwencji medycznej.

• Czwarta zmiana w szeregach GKS-u Tychy. Łukasz Norkowski pojawił się w miejsce Wiktora Żytka.

• Dawid Kort ucierpiał po starciu z jednym z rywali.

• Natomiast Dawid Kort zastąpił Szymona Drewniaka.

• Dwie zmiany w szeregach Odry Opole. Michał Szuryn pojawił się w miejsce Konrada Nowaka.

• Bartosz Szeliga został ukarany żółtą kartką za faul w środku pola.

• Pierwsza od dłuższego czasu groźna akcja Odry, ale żaden z graczy gospodarzy nie zdołał oddać strzału na bramkę Konrada Jałochy.

• Natomiast Łukasz Moneta zastąpił Bartosza Biela.

• Dwie zmiany w szeregach GKS-u Tychy. Oskar Paprzycki pojawił się w miejsce Jakuba Piątka.

• Kamil Kargulewicz popędził prawą stroną boiska, dograł w pole karne wprost na głowę Bartosza Biela, a ten znakomitym uderzeniem podwyższył wynik spotkania na 3:1 dla GKS-u!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!! Bartosz Biel podwyższa rezultat meczu na 3:1!

• Szymon Drewniak zagrał do Adama Żaka, ale ten z dystansu uderzył bardzo niecelnie.

• W zespole Odry Opole Adam Żak pojawił się w miejsce Tomasa Mikinića.

• Arkadiusz Piech pokusił się o indywidualną akcję, ograł dwóch przeciwników, wpadł w pole karne GKS-u i oddał mocny strzał, który świetnie wybronił Konrad Jałocha!

• Szymon Lewicki dostał piłkę przed polem karnym Odry, ograł przeciwnika i oddał strzał, który świetnie wybronił Błażej Sapielak!

• Pierwsza zmiana w szeregach Odry Opole. Arkadiusz Piech pojawił się na murawie w miejsce Dawida Czaplińskiego.

• Maciej Wróbel został ukarany żółtą kartką za faul w środku pola.

• Po znakomitym podaniu Szymona Lewickiego do Bartosza Biela, ten oddał strzał na bramkę, piłka odbiła się od Błażeja Sapielaka i trafiła do Jakuba Piątka. Ten już nie miał żadnych problemów z umieszczeniem piłki w bramce Odry.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!! Jakub Piątek trafia do siatki rywali i tyszanie ponownie na prowadzeniu!

• Sebastian Steblecki pokusił się o indywidualną akcję, ale w decydującym momencie został zatrzymany tuż przed polem karnym gospodarzy.

• Jakub Piątek został ukarany żółtą kartką za faul w środku pola.

• Konrad Nowak popędził lewą stroną boiska, dograł w pole karne GKS-u i o centymetry minął się z piłką Tomas Mikinić!

• Dawid Czapliński popędził z kontratakiem, dograł do Konrada Nowaka, ale ten w znakomitej sytuacji uderzył nad poprzeczką bramki tyszan!

• Od początku drugiej części meczu przeważają goście, ale na razie nie potrafią wejść w pole karne Odry.

• Rozpoczynamy drugą część meczu!

• Pierwsza zmiana w szeregach GKS-u Tychy już w przerwie. Kamil Kargulewicz pojawił się w miejsce Kacpra Piątka.

• Piłkarze obu zespołów wracają już na murawę stadionu w Opolu, za moment rozpoczniemy drugą część meczu.

• Na relację z drugiej części meczu zapraszamy już za kilkanaście minut.

• Koniec pierwszej części meczu w Opolu. Do przerwy remis 1:1.

• Do podstawowego czasu gry pierwszej połowy meczu arbiter doliczył co najmniej jedną minutę.

• W końcówce meczu więcej z gry ma zespół z Opola, ale grają zbyt szybko i nie potrafią ponownie zagrozić bramce rywali.

• Kacper Tabiś wpadł z piłką w pole karne gości, chciał wstrzelić piłkę w pole bramkowe tyszan, ale piłka odbiła się jeszcze od Bartosza Szeligi i wpadła do bramki tyszan!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!! Kacper Tabiś doprowadza do wyrównania!

• Maciej Mańka świetnie dośrodkował piłkę ze środka pola wprost na głowę Sebastiana Stebleckiego, który precyzyjnym uderzeniem umieścił piłkę w bramce rywali!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!!!! Sebastian Steblecki otwiera wynik spotkania w Opolu!

• Tomas Mikinić dograł w pole karne tyszan do Szymona Drewniaka, ale ten uderzył minimalnie niecelnie!

• Znakomita akcja Odry, ale w decydującym momencie jeden z graczy gości zdjął piłkę z nogi Konrada Nowaka.

• Wiktor Żytek został ukarany żółtą kartką za ostre wejście w przeciwnika.

• Wiktor Żytek dostał piłkę w polu karnym Odry i zdecydował się na sytuacyjne uderzenie, które minimalnie minęło słupek bramki gospodarzy!

• Bartosz Biel wpadł z piłką w pole karne Odry, ale jego dośrodkowanie wybił Mateusz Wypych.

• Teraz Maciej Wróbel pokusił się o uderzenie z dystansu, ale świetną interwencją popisał się Konrad Jałocha.

• Dawid Czapliński dostał piłkę przed polem karnym gości i zdecydował się na szybki strzał, który jednak okazał się bardzo niecelny.

• Sebastian Steblecki popędził lewą stroną boiska, ale został zatrzymany przy próbie wejścia w pole karne Odry.

• Miłosz Trojak pokusił się o indywidualną akcję i oddał strzał zza pola karnego tyszan, ale to uderzenie spokojnie wyłapał Konrad Jałocha.

• Bartosz Biel popędził ze środka pola na lewą stronę, jednak jego dośrodkowanie zostało łatwo wybite przez przeciwników.

• Na razie Odra jest całkowicie zdominowana przez rywali, ale tyszanie nie potrafią stworzyć stuprocentowej sytuacji do zdobycia bramki.

• Maciej Mańka wpadł z piłką w pole karne Odry, ale jego akcja nie przyniosła wiele zagrożenia w polu karnym gospodarzy.

• Gospodarze próbują oddalić grę od własnego pola karnego, ale na razie poza indywidualnymi wypadami z własnej połowy, nie potrafią nic skonstruować.

• Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłka trafiła do Kacpra Piątka, ale jego uderzenie zostało zablokowane.

• Kolejny atak gości i tyszanie wywalczyli rzut rożny po lewej stronie boiska.

• Tyszanie wciąż atakują, ale na razie gospodarze dzielnie bronią się we własnym polu karnym.

• Bartosz Biel dostał piłkę w polu karnym Odry po podaniu Sebastiana Stebleckiego, ale jego uderzenie świetnie wybronił Błażej Sapielak!

• Rozpoczynamy mecz 33. kolejki Fortuna 1. Ligi!

• Piłkarze obu zespołów pojawiają się już na murawie stadionu w Opolu. Za moment początek rywalizacji!

• W jesiennym starciu obu drużyn GKS Tychy wygrał na własnym stadionie z Odrą Opole 2:0 po trafieniach Szymona Lewickiego i Łukasza Monety. Dzisiaj taki wynik jest wielce prawdopodobny, jednak Odra zdecydowanie również będzie chciała powalczyć o swoje.

• Odra Opole zwłaszcza w ostatnich tygodniach przyśpieszyła tempo zdobywania punktów. W czterech ostatnich spotkaniach zespół z Opola trzy razy wygrał i raz zremisował. Przed tygodniem Odra niespodziewanie wygrała u siebie z Bruk-Bet Termalicą 1:0 po trafieniu Kacpra Tabisia.

• Tyszanie bardzo dobrze spisują się w ostatnich tygodniach. W sześciu ostatnich meczach GKS wygrał aż pięć spotkań i tylko w pojedynku z Bruk-Bet Termalicą Nieciecza nie udało się zdobyć punktów. Przed tygodniem tyszanie wygrali na wyjeździe z Widzewem Łódź 2:0.

• Natomiast Odra Opole wciąż walczy o udział w barażach. Do szóstej Miedzi Legnica zespół z Opola traci tylko jeden punkt i ma naprawdę duże szansę na sprawienie niespodzianki i awans do baraży o grę w PKO Ekstraklasie.

• GKS Tychy zajmuje trzecie miejsce w ligowej tabeli i wciąż ma szansę na bezpośredni awans do PKO Ekstraklasy. Podstawowym warunkiem jest dzisiejsze zwycięstwo nad Odrą Opole i w ostatniej kolejne tyszanie muszą wygrać swoje spotkanie i równocześnie liczyć na porażkę Bruk-Bet Termalici Nieciecza.

• Witamy serdecznie! W najciekawszym niedzielnym spotkaniu 33. kolejki Fortuna 1. Ligi Odra Opole zmierzy się na własnym stadionie z GKS-em Tychy. Na relację na żywo z tego spotkania zaprasza Państwa Bartosz Głąb.

Odra - GKS Tychy LIVE! Jedni o baraże, drudzy o bezpośredni awans

Odra - GKS Tychy LIVE! Jedni o baraże, drudzy o bezpośredni awans ©Fot Arkadiusz Gola / Polskapres

Mecz Odra Opole - GKS Tychy ONLINE. Jest o co grać. W przedostatniej kolejce gospodarze tego spotkania zawalczą o miejsce gwarantujące udział w barażach o ekstraklasę, a goście o zmniejszenie dystansu do czołowej dwójki, która awansuje bezpośrednio. Relacja LIVE w GOL24 od godziny 12:40.

Mecz Odra Opole - GKS Tychy ONLINE

Ten mecz jest szansą, ale i pułapką. Może okazać się, że będą po jego zakończeniu dwie "ofiary". W przypadku remisu (lub porażki) GKS Tychy straci szanse na zajęcie pierwszego lub drugiego miejsca - i wyląduje w barażach. Z kolei Odrze ewentualny remis przy równoczesnym zwycięstwie Górnika Łęczna praktycznie zamknie wyboistą drogę do ekstraklasy.

GKS przed pierwszym gwizdkiem stracił kapitana. Łukasz Grzeszczyk został zdyskwalifikowany aż na trzy mecze. To skutek jego zachowania w Łodzi, po spotkaniu z Widzewem, które udało się wygrać szczęśliwie 2:0. Odra ma na rozkładzie Bruk-Bet Termalikę Nieciecza (1:0), a także Miedź Legnica (2:1).

- Oglądałem ostatnie spotkanie Odry Opole i po szybko strzelonej bramce Odra się nisko cofnęła. Bronili szczelnie i Termalica nie miała dużej ilości sytuacji. Na pewno jest to dobrze zorganizowana drużyna w defensywie z przebłyskami w przodzie - uważa Łukasz Norkowski z GKS Tychy.

Ostatnie mecze bezpośrednie:
GKS Tychy - Odra 2:0 (1 liga, 06.12.2020)

Mecz Odra Opole - GKS Tychy TRANSMISJA TV
Transmisja na żywo w Polsacie Sport. W internecie mecz za 5 złotych w aplikacji i na stronie IPLA TV. Relacja LIVE w GOL24.pl od godziny 12:40 - zapraszamy!