3

ŁKS Łódź

3

3 1 połowa

• Koniec meczu! Odra Opole po bardzo emocjonującym meczu remisuje z ŁKS-em Łódź 3:3.

• Maciej Wróbel zmienia Mateusza Czyżyckiego, a sędzia dolicza 3 minuty.

• Kamil Rozmus ukarany żółtą kartką.

• Miłosz Trojak zmienia Sebastiana Boneckiego.

• Szymon Skrzypczak ukarany żółtą kartką.

• Łukasz Sekulski zmienia Rafała Kujawę.

• Adam Ratajczyk zmienia Piotra Pyrdoła.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Maksymilan Rozwandowicz strzela gola samobójczego! Odra doprowadza do remisu!

• Łukasz Piątek zmienia Patryka Bryłę.

• Krzysztof Janus ogląda żółtą kartkę.

• Patryk Bryłą ogląda żółtą kartkę.

• Świetne uderzenie głową w długi róg bramki! Bramkarz ŁKS-u bez szans.

• GOOOOOOOOOOOOOOL! Mateusz Czyżycki zdobywa bramkę i w Opolu robi się ciekawie.

• Piłka trafiła w słupek, ale Dawid Błanik dobił i skierował ją do bramki!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Ależ wejście smoka. Dawid Błanik zdobywa bramkę.

• W przerwie nastąpiła jedna zmiana. Jakub Moder został zmieniony przez Dawida Błanika.

• Czas na drugie 45 minut!

• Koniec pierwszej części meczu! Jak na razie ŁKS gromi Odrę Opole i to podopieczni Kazimierza Moskala lądują na pierwszym miejscu w tabeli.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Maksymilian Rozwandowicz pewnie wykorzystuje rzut karny!

• Jan Grzesik dograł idealnie na głowę Rafała Kujawy, który dobrym strzałem pokonuje bramkarza gospodarzy.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Rafał Kujawa podwyższa prowadzenie ŁKS-u.

• ŁKS Łódź walczy jeszcze o pierwsze miejsce w tabeli. Jeżeli wygra swój mecz, a Raków straci 3 punkty to właśnie podopieczni Kazimierza Moskala wejdą do Ekstraklasy jako zwycięzcy 1 Ligi!

• Patryk Bryła minął obrońcę na 16 metrze i dobrym strzałem pokonał Artura Krysiaka.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Patryk Bryła daje prowadzenie gościom!

• Mecz się właśnie rozpoczął!

• Dzień dobry! Witamy Państwa w relacji LIVE z meczu Odra Opole - ŁKS Łódź.

red

Odra Opole ŁKS Łódź

Odra Opole - ŁKS Łódź ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO ©Krzysztof Kapica

Odra Opole - ŁKS Łódź ONLINE. Dla piłkarzy ŁKS dzisiejszy mecz w Opolu będzie ostatnim akordem I-ligowego sezonu. Łodzianie mają jeszcze szansę na wygranie rozgrywek. Po zapewnieniu sobie awansu Raków Częstochowa znacznie obniżył loty. Zawodnicy ŁKS-u są natomiast w bardzo dobrej formie - wygrali cztery z pięciu ostatnich spotkań. Aby łódzki klub został mistrzem Fortuna 1 Ligi, muszą zostać spełnione dwa warunki. Gdzie śledzić przebieg meczu Odra Opole - ŁKS Łódź?

Odra Opole - ŁKS Łódź ONLINE. ŁKS jeszcze walczy

Dopiero ostatnia kolejka zdecyduje o tym, który zespół, Raków czy ŁKS, będzie mistrzem Fortuna 1 Ligi. W tym przypadku matematyka jest prosta. Jeśli łodzianie pokonają Odrę, a drużyna z Częstochowy nie wygra z Wigrami Suwałki, to wówczas łodzianie po raz drugi będą mogli otwierać szampany, by świętować nie tylko awans do Lotto Ekstraklasy, ale także wygranie całych rozgrywek.

W Opolu nie ma już nerwowej atmosfery.
Odra po 32. kolejce sezonu zapewniła sobie utrzymanie w pierwszej lidze. W jednej z historycznych stolic Górnego Śląska i jednym z najstarszych miast w Polsce, nie są jednak jeszcze pewni, na którym miejscu zakończy rozgrywki ich drużyna. Miejscowi statystycy wyliczyli, że opolska ekipa, aktualnie zajmująca dwunastą lokatę w tabeli, w najlepszym przypadku może finiszować na dziewiątym miejscu, a w najgorszym, przy niesprzyjających wynikach innych drużyn, na piętnastym. Wszyscy wierzą, że uda się jednak zrealizować wariant optymistyczny, dzięki pokonaniu ŁKS.

W Opolu liczą po cichu na rewanż za bolesną porażkę z pierwszej rundy. Przypomnijmy, że 3 listopada w Łodzi podopieczni trenera Kazimierza Moskala pokonali Odrę 5:1. Gole dla ŁKS wówczas zdobyli: Bartosz Widejko (38), Dani Ramirez (51), Artur Bogusz (54), Rafał Kujawa (62), Maksymilian Rozwandowicz (74, karny), a dla rywali bramkę strzelił... Jan Sobociński (53, samobójcza).

W związku z awansem drużyny ŁKS do krajowej elity, automatycznie przedłużona została umowa Łukasza Piątka z klubem. Kontrakt, który był ważny do 30 czerwca 2020 roku, teraz będzie obowiązywał o rok dłużej.

Odra Opole - ŁKS Łódź TRANSMISJA TV

Początek meczu Odra - ŁKS o godz. 17:30. Nie zaplanowano transmisji telewizyjnej z tego spotkania. Zapraszamy na relację LIVE w GOL24.PL! Startujemy 20 minut przed pierwszym gwizdkiem arbitra.