Odra Opole

3

Miedź Legnica

0

• Koniec meczu! Odra Opole notuje swoje trzecie z rzędu zwycięstwo! Natomiast sytuacja Miedzi wygląda coraz gorzej....

• Marcin Warcholak ukarany żółtą kartką.

• Sędzia przedłuża mecz o 4 minuty.

• Co za końcówka Odry! Tomas Miknić znalazł się tam gdzie być powinien i dobił piłkę do pustej bramki!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Tomas Mikinić dobija Miedź!

• Sebastian Bonecki ukarany żółtą kartką.

• Miłosz Trojak schodzi, a wchodzi Thijs Timmermans.

• Świetnie uderzenie po długim słupku pomocnika Odry! Gospodarze są coraz bliżej zwycięstwa!

• Henrik Ojamaa zmienia Pawła Zielińskiego.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Krzysztof Janus podwyższa prowadzenie Odry!

• Patryk Makuch melduje się na murawie w miejsce Macieja Śliwy.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Tomas Mikinić! Tym razem Łukasz Załuska nie dał rady uratować Miedzi!

• Kolejny rzut karny dla Odry! Tym razem po zagraniu ręką przez Damiana Byrtka.

• Tempo w drugiej połowie pozostawia wiele do życzenia. Oba zespoły oddały tylko po jednym celnym strzale..

• Szymon Skrzypczak pojawia się w miejsce Arkadiusza Piecha.

• Tomas Mikinić zmienia Dawida Błanika.

• Valerijs Sabala ogląda żółtą kartkę.

• Adrian Purzycki ukarany żółtą kartką.

• Łukasz Załuska broni strzał Krzysztofa Janusa! Nadal jest 0:0!

• Bożo Musa ukarany żółtą kartką.

• Rzut karny dla Odry! Jeden z zawodników Miedzi zagrał piłkę ręką w swoim polu karnym!

• Marquitos nie wychodzi na drugą część meczu, a zmienia go Krzysztof Danielewicz.

• Czas na drugie 45 minut!

• Koniec pierwszej części meczu. Jak na razie po dość nudnym spotkaniu w Opolu mamy bezbramkowy remis.

• Nadal to Miedź utrzymuje inicjatywę, jednak cały czas brakuje konkretów...

• Odra nadal ma przewagę w posiadaniu piłki, ale to Miedź stwarza sobie lepsze sytuacje. To właśnie goście zdołali już dwukrotnie posłać piłkę w światło bramki rywala.

• Jedna z najlepszych i najgroźniejszych akcji Miedzi! Znowu próbował Dawid Kort, ale bramkarz Odry popisuje się znakomitym refleksem!

• Najaktywniejszym graczem gości jest dzisiaj Dawid Kort, który już kilkukrotnie próbował strzałów z dystansu. Żaden jednak nie zagroził bramce Mateusza Kuchty.

• Miażdżąca przewaga w posiadaniu piłki na korzyść Odry Opole, tylko że gospodarze nie potrafią przekuć tego na sytuacje podbramkowe.

• Początek meczu bardzo spokojny. Jak na razie żadna z drużyn nie oddała nawet strzału na bramkę rywala.

• Łukasz Kuźma używa gwizdka po raz pierwszy!

• Zawodnicy obu drużyn powoli opuszczają tunel, gdyż zbliża się pierwszy gwizdek!

• Z pozoru zwycięstwo Miedzi wydaję się być pewniakiem. Odra Opole zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli tracąc 3 oczka do bezpiecznego miejsca. Sytuacja jest jednak inna, gdyż ekipa z Opola wygrała dwa ostatnie mecze z wyżej notowanymi rywalami - Puszczą Niepołomice i Bruk-Betem Nieciecza. Czy dzisiaj zdołają pokonać drużynę, która w tym sezonie walczy o powrót do elity?

• W poprzedniej kolejce Miedź sprawiła swoim kibicom niemiłą niespodziankę. Spadkowicz Ekstraklasy przegrał z niżej notowaną Sandecją 3:1 na własnym boisku. Przez tą porażkę wypadli z miejsca gwarantującego grę w barażach. Czy dzisiaj uda im się zmazać plamę?

• Dzień dobry Państwu! Serdecznie zapraszamy na relację LIVE z meczu Odra Opole - Miedź Legnica!

Odra Opole - Miedź Legnica ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO ©Mirosław Szozda

Fortuna 1 Liga. Odra Opole - Miedź Legnica ONLINE. Zaplecze Ekstraklasy odrabia ligowe zaległości. W środę w Opolu przedostatnia w tabeli Odra zmierzy się z Miedzią Legnica. Początek spotkania o godz. 17:30. Relacja na żywo w GOL24!

Fortuna 1 Liga: Odra Opole - Miedź Legnica ONLINE

Odra właśnie opuściła ostatnie miejsce w tabeli. W piątek pokonała Puszczę 2:1 i przy jednoczesnej porażce Chojniczanki Chojnice w Bielsku-Białej przesunęła się na 17. pozycję. Było to drugie z rzędu zwycięstwo opolan.
Dwa tygodnie wcześniej pokonali bowiem Bruk-Bet Termalicę 2:0. Piłkarze Piotra Plewni passę będą chcieli podtrzymać w meczu z Miedzią. - Zdajemy sobie sprawę, że to nie koniec rundy - przyznaje szkoleniowiec Odry. - Jeszcze dwa mecze przed nami i tak jak te dwa ostatnie wygraliśmy, tak teraz również będziemy walczyć o całą pulę - dodaje.

Legniczanie mają za sobą nieudany okres. W ostatnich pięciu meczach wygrali tylko raz i stracili kontakt ze ścisłą czołówką. - Musimy po prostu wygrać ten mecz. Na wyjeździe zawsze gra nam się bardzo trudno. Traktujemy pojedynek w Opolu jak derby. Będzie bardzo ciężko, ale musimy sięgnąć tam po komplet punktów. Nieważne w jaki sposób – mówi Valerijs Sabala cytowany przez oficjalny serwis klubu. - Opole to trudny teren. Zawsze gra się tam ciężko - dodaje Łotysz.

Miedź z Odrą rywalizowały ze sobą na inaugurację sezonu. Na stadionie w Legnicy padł bezbramkowy remis. Środowe spotkanie rozpocznie się o godzinie 17:30. Poprowadzi je sędzia Łukasz Kuźma z Białymstoku.

Odra Opole - Miedź Legnica TRANSMISJA TV

Spotkania Odry z Miedzią nie pokaże żadna telewizja. Tekstowa relacja na żywo w GOL24. Zapraszamy!