Mecz Odra Opole - Puszcza Niepołomice ONLINE. Gdzie oglądać...

Puszcza Niepołomice

1

• Koniec meczu! Jose Embalo zapewnił Puszczy trzy punkty!

• Wróblewski za Boneckiego.

• Zmiana w drużynie gości. Boisko opuszcza z nr 14 Jakub Serafin w jego miejsce z nr 8 wchodzi Uwakwe.

• Słupek! Gospodarze mieli dużo szczęścia, bo piłka niebezpiecznie wylądowała na obramowaniu bramki. A było to "tylko" dośrodkowanie.

• Strzał Kotwicy z 25 metrów broni Krysiak.

• Druga zmiana w drużynie gości. Boisko opuszcza Maksymilian Sitek w jego miejsce Jakub Bąk.

• Kamil Słaby znów przesadził! Tym razem to już druga żółta kartka i w efekcie czerwona. Maleją szanse Odry na odrobienie strat w tym meczu.

• Żółtą kartkę otrzymuje Serafin.

• Marcin Orłowski w miejsce strzelca bramki, Jose Embalo

• W miejsce Trojaka wchodzi Czyżycki.

• Boisko opuszcza Dawid Błanik, a w jego miejsce na plac gry wchodzi Krzysztof Janus.

• Błanik uderzył nad bramką gości. Już chyba szósty strzał tego zawodnika w trakcie spotkania.

• Gra toczy sie głównie w środkowych sektorach boiska.

• Zaczynamy drugą połowę. Czy gospodarze odpowiedzą na trafienie Embalo?

• Koniec pierwszej połowy, którą minimalnie wygrywa Puszcza.

• Adamec prosto w mur, za chwilę kończymy pierwszą odsłonę tego spotkania.

• Rzut wolny 25 metrów od bramki Niemczyckiego. Faulowany był Błanik, uderzać będzie Adamec.

• Bartłomiej Wdowik mógł wyrównać! Strzelił tuż nad poprzeczką.

• Piłka po strzale Serafina wysoko nad bramką.

• Pierwsza groźna sytuacja Odry! Sebastian Bonecki w świetnej sytuacji uderzył obok bramki. No cóż

• Kolejne uderzenie Błanika i znów nie może on pokonać golkipera! Co za nieskuteczność.

• Groźny strzał z 10 metrów Błanika zablokowany przez obrońców!

• Dośrodkowanie Janosika wyłapał Niemczycki

• Pierwsza bramka Jose Embalo dla Puszczy Niepołomice! Wcześniej zawodnik ten strzelał w Rakowie Częstochowa.

• GOOOOOOL! JOSE EMBALO!

• Rzut rożny dla Puszczy. Goście mają szansę ze stałego fragmentu gry.

• Strzał Skrzypczaka z 20 metrów przelatuje nad poprzeczką

• Słaby otrzymał żółtą kartkę.

• Dawid Błanik uderzył na bramkę gości i bramkarz sparował piłkę na bok. Miał kłopoty z tym strzałem Karol Niemczycki.

• Rzut rożny dla gości nie stworzył wielkiego zagrożenia. Od bramki rozpocznie Krysiak.

• Nowak mocno uderzył z 20 metrów i pewnie broni Krysiak. Pierwsza groźna sytuacja.

• Strzał Adamca z rzutu wolnego obroniony przez bramkarza gości.

• Bonecki faulowany w okolicach 40 metrów od bramki.

• Rozpoczynamy mecz Odra - Puszcza!

• Piłkarze wyszli już na murawę opolskiego stadionu. Zaraz zaczniemy

• Wywalczony punkt nieco cenniejszy wydaje się być w przypadku opolan, ponieważ sięgnęli oni po niego na terenie spadkowicza z Ekstraklasy, uznawanego zarazem za jednego z faworytów do powrotu na najwyższy poziom rozgrywkowy.

• Przed pierwszym gwizdkiem obie drużyny plasują się ex aequo na 10. pozycji, ponieważ na inaugurację rozgrywek solidarnie zanotowały bezbramkowe remisy. Puszcza uczyniła to w konfrontacji z GKS-em Jastrzębie, a Odra z Miedzią Legnica.

• Witamy na relacji LIVE ze spotkania Odra Opole - Puszcza Niepołomice!

Mecz Odra Opole - Puszcza Niepołomice ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO ©Oliwer Kubus

Mecz Odra Opole - Puszcza Niepołomice ONLINE. Odra Opole podejmie Puszczę Niepołomice w dzisiejszym (2.08) meczu 2. kolejki Fortuna 1. Ligi. W starciu, które rozpocznie się na stadionie przy ul. Oleskiej o godz. 19.45, obie ekipy spróbują otworzyć swój dorobek strzelecki w obecnym sezonie i w końcu zwyciężyć w bezpośrednim starciu.

Mecz Odra Opole - Puszcza Niepołomice ONLINE

- Tak naprawdę nie wiedzieliśmy, na co nas stać - mówił na pomeczowej konferencji Mariusz Rumak, trener Odry. - Sparingi w okresie przygotowawczym wyglądały naprawdę obiecująco, ale wiadomo, że mecze o punkty są inne, obarczone zupełnie innym napięciem mentalnym. Miedź naprawdę była groźna, więc bardzo cieszy nas, że na początek sezonu zagraliśmy na zero z tyłu. Takie było główne założenie w tym okresie przygotowawczym. Ponadto z tak trudnym przeciwnikiem na wyjeździe potrafiliśmy stworzyć sobie sytuacje, więc to na pewno zbuduje chłopaków jako zespół.

W Legnicy opolanie musieli radzić sobie już bez środkowego pomocnika Rafała Niziołka. Podobnie będzie i przez kilka najbliższych miesięcy, lecz pozytywne wiadomości są takie, że w środę zawodnik ten pomyślnie przeszedł artroskopowy zabieg operacyjny rekonstrukcji więzadła krzyżowego. Teraz czeka go długa rehabilitacja, ale w ramach okazania solidarności z piłkarzem, klub postanowił przedłużyć z nim umowę do 30 czerwca 2021 roku.

Wracając jednak do najbliższego wyzwania czekającego na Odrę, historia jej potyczek z Puszczą w paru ostatnich sezonach wręcz obfituje w remisy. Podziałem punktów zakończyło się bowiem wszystkie sześć spotkań, jakie oba zespoły stoczyły ze sobą w ciągu minionych trzech lat na froncie ligowym. Czterokrotnie padał w nich rezultat 1-1, a dwa razy 0-0.

- Każdy mecz zaczyna się z nadzieją, że ugra się trzy „oczka” i taki jest nasz podstawowy cel - dodawał Rumak. - Ustaliłem też z zespołem, że stawiamy sobie założenia tygodniowe. Mianowicie, skupiamy się wyłącznie na każdym następnym spotkaniu. Jeśli będziemy się koncentrowali mecz po meczu i coraz lepiej przy tym grali w piłkę, to wypadkowa tego wszystkiego może dać nam dobre miejsce. Stać nas na wiele, ale jestem daleki od deklaracji. Chcemy po prostu cały czas punktować.

Mecz Odra Opole - Puszcza Niepołomice TRANSMISJA TV

Nie będzie transmisji telewizyjnej na zywo z meczu Odra Opole - Puszcza Niepołomice online. Tekstowa relacja live w GOL24.pl.