Mecz Odra Opole - Sandecja Nowy Sącz ONLINE. Gdzie oglądać w...

Mecz Odra Opole - Sandecja Nowy Sącz ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

Fortuna 1 Liga, 21. kolejka
2021-03-19 14:00

Odra Opole

1

Sandecja Nowy Sącz

1

• Koniec meczu! Odra Opole, już bez Dietmara Brehmera na ławce trenerskiej, zremisowała u siebie z Sandecją Nowy Sącz (1:1). Dziękujemy za uwagę.

• 3 minuty dorzucone przez sędziego.

• Kort dostał dobre podanie od Janusa, ale za za wolno zbierał się do strzału i został łatwo zablokowany.

• Druga połowa upływa pod znakiem fauli i niedokładności. Czy któryś z zespołów będzie tutaj jeszcze w stanie przechylić szalę na swoją stronę?

• A Rubio za Rafaela Victora.

• Dawid Czapliński w miejsce Arkadiusza Piecha.

• Tomas Mikinić schodzi. Pojawia się na placu Mateusz Gancarczyk.

• Konrad Matuszewski obejrzał żółtą kartkę.

• Kolejne przerwanie kontry przez sądeczan, faul na kartkę Hajdy.

• Nie popisał się Victor, który zamiast uderzać z linii pola karnego, potknął się i podał źle do boku.

• Chmiel nieprzepisowo przerwał kontrę i obejrzał żółtą kartkę.

• Dawid Kort zastępuje Szymona Drewniaka.

• Krzysztof Janus za Konrada Nowaka.

• Odra jest coraz groźniejsza. Opolanie poczuli krew i chcą powalczyć o pełną pulę.

• Kolejny ostry faul. Napomniany Walski.

• Także wchodzi Maciej Małkowski, który zmienia Kasprzaka.

• Dawid Błanik za Kamila Ogorzałego.

• Kartka dla Bartłomieja Kasprzaka.

• Niebezpieczne zderzenie w polu karnym Odry, ucierpiało dwóch zawodników.

• Sandecja domaga się rzutu karnego po rzekomym zagraniu piłki ręką przez jednego z obrońców Odry. Będzie jednak tylko korner.

• Dobrą okazję miał Nowak, który wpadł rozpędzony w pole karne i zamiast strzelać... wyjechał poza linię końcową.

• Znowu groźnie tuż przed bramką Sandecji i nieco panicznie na róg wybija Piter-Bućko.

• Piłkę stracił w środku pola Victor, długo grała Odra. Wreszcie sprzed pola karnego w słupek uderzył Szymon Drewniak, a Niziołkowi pozostało dobić piłkę do pustej bramki.

• GOOOOOOL!!! RAFAŁ NIZIOŁEK DOPROWADZIŁ DO WYRÓWNANIA!!

• Żółta kartka dla Piecha.

• Ładnie pograli Victor z Chmielem, strzał tego drugiego z najwyższym trudem odbija do boku Mateusz Kuchta!

• Początek drugiej połowy.

• Koniec pierwszej połowy.

• Kamil Ogorzały ukarany kartką za symulowanie faulu.

• Żółta kartka dla Miłosza Trojaka za ostre wejście.

• Świetna interwencja Tomasza Boczka, który przerwał groźnie wyglądającą akcję rywali w polu karnym.

• W ostatniej chwili zatrzymany w polu karnym napastnik Odry. Nie ma mowy o rzucie karnym.

• Spora kopanina na połówce Odry. Gospodarze niespecjalnie potrafią uwolnić się z wysokiego pressingu nowosądeczan.

• Gorąco w polu bramkowym Odry po rzucie rożnym. Bliski wpisania się na listę strzelców ponownie Victor.

• Nieudany strzał z bardzo ostrego kąta w wykonaniu gracza Sandecji.

• Świetna interwencja Mateusza Kamińskiego, który wybił piłkę po ostrym wstrzeleniu ze stałego fragmentu.

• Łukasz Winiarczyk ukarany żółtą kartką.

• Kolejna świetna sytuacja na doprowadzenie do remisu, ale nie popisał się Konrad Nowak!

• Z główki próbował pokonać bramkarza Victor, ale zbyt słabo i przede wszystkim niecelnie uderzył Portugalczyk.

• No i proszę! Soczysty strzał Arkadiusza Piecha i jak struna musiał się wyciągnąć w bramce Dawid Pietrzkiewicz!

• Może się podobać dzisiaj gra Sandecji, która totalnie zdominowała rywala. A gra przecież na wyjeździe.

• Victor wrzucał piłkę z prawej strony, z pierwszej uderzał z powietrza Michał Walski i pomylił się minimalnie!

• Po rzucie rożnym z powietrza sprzed pola karnego uderzał jeden z graczy z Nowego Sącza, ale piłka przeszła obok bramki.

• Ogromne szczęście po stronie Odry, bo powinno być już 2:0! Z metra jakimś cudem nie zamknął akcji Rafael Victor!

• Ze stałego fragmentu prosto w mur uderzył Damian Chmiel.

• Znowu świetnie pokazał się Hajda, który przejął piłkę tuż przed polem karnym i został przewrócony.

• GOOOOOL!! 1:0 DLA SANDECJI!! MICHAL PITER-BUCKO NIE POMYLIŁ SIĘ!!

• Indywidualna akcja Wojciecha Hajdy, który wpadł w pole karne i został sfaulowany! Jedenastka dla Sandecji!

• Początek spotkania.

• Przed zespołem z Opola niełatwy sprawdzian. Sandecja nie przegrała już od dziewięciu ligowych spotkań. W trzech wiosennych konfrontacjach zdobyła siedem "oczek". Co więcej, w zeszłej kolejce przerwała wyśmienitą serię GKS Tychy wygrywając u siebie 2:1.

• We wtorek zarząd Odry zwolnił Dietmara Brehmera. W piątkowym meczu z Sandecją Nowy Sącz drużynę z Opola poprowadzi Piotr Plewnia. Powodem odwołania szkoleniowca nie były słabe wyniki, ale utrata zaufania do szkoleniowca. Brehmer nie ukrywał zdziwienia decyzją zarządu.

• Witamy! 21. kolejkę Fortuna 1 Ligi rozpocznie pojedynek ósmej w tabeli Odry z rewelacyjną ostatnio Sandecją. Gospodarze po raz pierwszy zagrają pod wodzą Piotra Plewni. Początek spotkania w piątek o godz. 14. Relacja na żywo w GOL24.pl.

©Sandecja.pl

Mecz Odra Opole - Sandecja Nowy Sącz ONLINE. 21. kolejkę Fortuna 1 Ligi rozpocznie pojedynek ósmej w tabeli Odry z rewelacyjną ostatnio Sandecją. Gospodarze po raz pierwszy zagrają pod wodzą Piotra Plewni. Początek spotkania w piątek o godz. 14. Relacja na żywo w GOL24.pl!

Fortuna 1 Liga: Odra Opole - Sandecja Nowy Sącz ONLINE

Brehmer nie ukrywał zdziwienia decyzją zarządu. - W ostatnim, wygranym 2:0 meczu w Sosnowcu drużyna pokazała, że chce ze mną współpracować. Jesteśmy na 8. miejscu w tabeli, z realną szansą na awans do barażów, ale widocznie zarząd ma inne plany - zaznaczył były już trener opolan.

Przed zespołem z Opola niełatwy sprawdzian. Sandecja nie przegrała już od dziewięciu ligowych spotkań. W trzech wiosennych konfrontacjach zdobyła siedem "oczek". Co więcej, w zeszłej kolejce przerwała wyśmienitą serię GKS Tychy wygrywając u siebie 2:1. - Zwyciężyliśmy z zespołem, który wygrał w pięciu ostatnich meczach - podkreślił po spotkaniu trener Dariusz Dudek.

W ekipie Odry poza kadrą meczową znalazł się Adam Żak, który doznał kontuzji w ostatnim meczu z Zagłębiem. Pod znakiem zapytania stoi występ młodzieżowca Kacpra Tabisia.

W rundzie jesiennej w Nowy Sączu wygrali opolanie po bramkach Arkadiusza Piecha i Dawida Korta (z rzutu karnego). Pojedynek poprowadzi sędzia Tomasz Wajda z Żywca.

Odra Opole - Sandecja Nowy Sącz TRANSMISJA TV i ONLINE
Transmisja meczu Odra - Sandecja wyłącznie w internecie (bez komentarza, z jednej kamery). Mecz można śledzić za darmo w serwisie IPLA TV. Relacja LIVE w GOL24.pl od godziny 14:00 - zapraszamy!