Odra Opole

1

Stomil Olsztyn

2

• Koniec! Odra Opole przegrała u siebie ze Stomilem Olsztyn 1:2. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje na żywo.

• Gospodarze w natarciu, lecz nie są w stanie oddać strzału.

• 4 minuty doliczone przez arbitra.

• Przedłużył dośrodkowanie Mateusz Kamiński, ale żaden gracz Odry nie zamykał akcji.

• Jakub Mosakowski w miejsce Szczutowskiego.

• Z kilku metrów z ostrego kąta uderzał Czapliński, ale nie dał się przechytrzyć Skiba, który rzucił się nad piłkę.

• Przewracany w polu karnym zawodnik Odry, który zwija się z bólu, ale sędzia nie wskazuje na 11. metr.

• Ładne uderzenie Mateusza Gancarczyka, ale na posterunku Skiba, który wybija na korner!

• A Rafał Niziołek za Korta.

• Dawid Czapliński za Piecha.

• Druga bramka dla Stomilu po rzucie rożnym. Piłka była dwukrotnie niezbyt dobrze wrzucana, ale ostatecznie trafiła do Szczutowskiego, który z bliska pokonał bramkarza.

• GOOOOOL!! STOMIL PONOWNIE PROWADZI!! STRZELCEM ADRIAN SZCZUTKOWSKI!!

• Piękny strzał z dystansu van Huffela! Kuchta wyciągnął się jak struna i przerzucił piłkę nad poprzeczką!

• Sam van Huffel melduje się na murawie. Zastępuje Łuczaka.

• "Tego Bucholca to chcę żebyś szybciej gonił! Tam ma być cały czas ogień!" - słychać pokrzywianie z ławki rezerwowej Odry.

• Mateusz Gancarczyk wchodzi za Żaka.

• Ostra wrzutka z prawej strony i wybiciem klatką piersiową na róg ratował się Kacper Tabiś.

• Schodzi Hubert Szramka. W jego miejsce Koki Hinokio.

• Konrad Kostrzycki zmienia Drewniaka.

• Siły wyrównane! Druga żółta i w konsekwencji czerwona kartka dla Żemły. Obrońca Odry nadział się z piłką na obrońcę Stomilu i został ukarany... za symulkę. Kontrowersyjna decyzja sędziego.

• Nieprzepisowo zatrzymywany rozpędzony Piech. Kartka dla Damiana Byrtka.

• Coraz mocnie naciska Odra, desperacko zaczyna bronić się Stomil.

• Początek drugiej odsłony.

• Koniec pierwszej połowy.

• Pogubił się Stomil tuż przed przerwą. W ostatniej chwili zablokowany został strzelający Piech, ale piłka trafiła do nadbiegającego Żaka, który trafił bardzo pewnie.

• GOOOOL!! WYRÓWNANIE!! STRZELCEM BRAMKI ADAM ŻAK!!

• Zamieszanie w polu karnym Stomilu. Piotr Skiba wyłuskał piłkę spod nóg Piecha.

• Sędzia się trochę pogubił. Niepotrzebnie zastosował przywilej korzyści dla Stomilu. Skończyło się błyskawiczną stratą i faulem w drugą stronę.

• Odra w ataku, ale olsztynianie na razie nie popełniają błędów w obronie.

• Teraz przesadził z agresją spóźniony Szymon Drewniak. Żółta kartka.

• Po chwili Łuczak fauluje i ogląda żółtą kartkę.

• Z rzutu wolnego z ok. 22 metrów strzelał Wojciech Łuczak, ale prosto w mur.

• Zbyt lekkie uderzenie Arkadiusza Piecha i spokojna interwencja doświadczonego bramkarza Stomilu.

• W ostatniej chwili powstrzymany w polu karnym Stomilu Konrad Matuszewski.

• Rzut wolny z ponad 20 metrów dla gospodarzy. Fatalnie uderzał jednak Dawid Kort.

• Odra ma ponad 70 minut gry w przewadze na przynajmniej doprowadzenie do remisu. Stomil postawił się w niezwykle trudnym położeniu.

• Z pomocy służb medycznych musi skorzystać poszkodowany Żemło.

• Brutalny faul przy linii bocznej i Skrzypczak ogląda swoją drugą żółtą kartkę w tym meczu!

• Carolina dokręcał lewą nogą piłkę z rzutu rożnego, niepewnie do piąstkowania zebrał się Mateusz Kuchta i piłka wpadła do siatki!

• GOOOOOL!!! 1:0 DLA STOMILU!! KURIOZALNA BRAMKA JURICHA CAROLINY!!

• Kolejna żółta kartka, tym razem dla zawodnika gości. Obejrzał ją Mateusz Skrzypczak.

• Piotr Żemło szybko ukarany żółtą kartką.

• Początek spotkania.

• Do tej pory obie ekipy mierzyły się ze sobą siedem razy. Bilans nie zostawia złudzeń, jasno określając Stomil jako faworytów meczu. Olsztynianie zwyciężyli pięciokrotnie, a po razie padały remis i wygrana Odry.

• W ligowej tabeli Odra zajmuje 8. miejsce i ma pięć punktów przewagi nad jej najbliższym rywalem. Stomil natomiast plasuje się aż na 13. pozycji w tabeli i do tej pory zgromadził 20 oczek.

• Choć olsztynianie przegrali pierwsze spotkanie w tym roku, to ich szkoleniowiec sądzi, że idą w dobrym kierunku. Zgadzałoby się to ze stylem mazurskiej drużyny, która w meczu z GKS-em Tychy zagrała bardzo dobrą pierwszą połowę. Po zmianie stron zabrakło jej koncentracji w defensywie, stąd utrata punktów.

• Witamy! W pierwszym piątkowym meczu 19. kolejki Fortuna 1 Ligi Odra Opole podejmie Stomil Olsztyn. To starcie zespołów, które jeszcze w rundzie wiosennej nie zapunktowały. W końcu ktoś przełamie złą passę, niekoniecznie dzieląc się punktami z przeciwnikiem. Zapraszamy na relację na żywo.

DW

Odra Opole - Stomil Olsztyn ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA TV I STREAM NA ŻYWO ©brak

Odra Opole - Stomil Olsztyn ONLINE. W pierwszym, piątkowym meczu, Odra podejmie Stomil. To starcie zespołów, które jeszcze w rundzie wiosennej nie zapunktowały. W końcu ktoś przełamie złą passę, niekoniecznie dzieląc się punktami z przeciwnikiem.

Odra - Stomil ONLINE

Stomil Olsztyn nieciekawie rozpoczął rundę wiosennę. Olsztynianie najpierw przegrali 1:2 z GKS-em Tychy. Było to jedyne spotkanie rozegrane przez Stomil w nowym roku. Na szczęście dla zespołu Adama Majewskiego, ich rywalem jest drużyna, która również swój pierwszy mecz przegrała 1:2, ale z ŁKS-em.
- Będzie to trudne spotkanie. Drużyna Odry ma bardzo silny i stabilny skład patrząc na rozgrywki pierwszoligowe. Jest podobnie skonstruowana do drużyny GKS-u Tychy. To spotkanie będzie bardzo podobne do tego, które odbyliśmy kilka dni temu. Sposób gry Odry jest bardzo podobny do tego co grał GKS - mówi Adam Majewski, opiekun Stomilu.

Odra - Stomil TRANSMISJA

Mecz Odra Opole - Stomil Olsztyn odbędzie się w piątek, 5 marca o godz. 14:00. Nie zaplanowano transmisji telewizyjnej z tego spotkania. Internetowy stream online dostępny będzie pod adresem Ipla.tv (transmisja bezpłatna, bez komentarza).

Tekstowa relacja LIVE w GOL24.PL! Startujemy 20 minut przed pierwszym gwizdkiem arbitra!