Odra Opole - Wigry Suwałki ONLINE. Gdzie relacja LIVE?...

Odra Opole - Wigry Suwałki ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO. Niespodziewany lider gości ekipę z Suwałk

Fortuna 1 Liga, 3. kolejka
2018-08-03 19:00

Odra Opole

2

Wigry Suwałki

2

• I takim wynikiem kończy się ten mecz! Odra – Wigry 2:2!

• W ostatnich minutach na murawie dzieje się niewiele.

• Poważny kandydat do zawodnika meczu, czyli Jakub Moder, opuszcza boisko. W jego miejsce Marcin Wodecki.

• Dawid Polkowski zmienia Filipa Karbowego w zespole z Suwałk.

• Trochę uspokoił nam się ten mecz.

• Precyzyjne dośrodkowanie Mariusza Rybickiego z narożnika boiska, piłka spadła na głowę Pawła Baranowskiego, który posłał piłkę daleko od bramki swojego byłego zespołu.

• Ivan Martin Gomez! Rezerwowy Odry uderza w słupek po rzucie rożnym!

• Mateusz Czyżycki zmienia Krzysztofa Janusa w Odrze.

• Gol-kuriozum! Serafin Szota próbował wybić dośrodkowanie Wigier, ale trafił we własną nogę, odbita piłka trafia do siatki! Co za pech obrońcy!

• Gol dla Wigier, do własnej bramki pechowo piłkę kieruje Serafin Szota!

• ...a Kamil Sabiłło zmieniony przez Karola Mackiewicza.

• ...w Wigrach Bartosz Mroczek zmieniony przez Pawła Olszewskiego...

• Zmiany. W Odrze Szymona Skrzypczaka zmienia Ivan Martin Gomez...

• Gospodarze zdołali udokumentować przewagę na początku pierwszej połowy. Teraz to Wigry muszą gonić wynik!

• Mocny strzał tuż zza linii pola karnego, piłka wpadła do siatki tuż przy słupku! Mocne uderzenie Odry na początku drugiej połowy!

• Gol, Jakub Moder! 2:1 dla Odry, lider na prowadzeniu!

• Rafał Brusiło z żółtą kartką na początku drugiej połowy.

• Mecz wznowiony!

• Do przerwy remis w Opolu.

• Kolejny groźny strzał Piotra Kwaśniewskiego, doskonale broni Michał Szromnik!

• Szymon Skrzypczak złapany na spalonym kilka metrów od bramki Wigier!

• Ponownie w polu karnym Wigier piłka trafia do Mariusza Rybickiego, tym razem jednak górą Damian Węglarz, który odbił strzał do boku!

• Mecz wciąż jest otwarty, obie drużyny dążą do objęcia prowadzenia, to się może podobać!

• Mariusz Rybicki przejął piłkę po serii dryblingów Jakuba Modera i mocnym strzałem po ziemi nie dał szans Damianowi Węglarzowi.

• 1:1, remis w Opolu, Mariusz Rybicki, strzelał dla Wigier, teraz strzela gola Wigrom!

• Piłka mija poprzeczkę po uderzeniu Bartosza Mroczka.

• Rzut wolny dla Wigier około 23 metry od bramki Odry.

• W stronę Mariusza Rybickiego dośrodkowywał Rafał Niziołek, były zawodnik Wigier nie doszedł do piłki.

• Szymon Skrzypczak domaga się odgwizdania przewinienia w polu karnym Wigier, sędzia pozostaje niewzruszony.

• Może podobać się ten mecz. Obie drużyny od początku stawiają na ofensywę, wygląda to naprawdę ciekawie.

• Główka Adriana Piekarskiego z ośmiu metrów, piłka trafia wprost w Michała Szromnika, bardzo blisko Wigry!

• Doskonałe dośrodkowanie z lewej strony boiska wykorzystał Piotr Kwaśniewski, który znalazł się w odpowiednim miejscu o odpowiednim czasie!

• Gol dla Wigier Suwałki! Piotr Kwaśniewski, 0:1 w Opolu!

• Doskonałe podanie do Jakuba Modera w pole karne Wigier, ten jednak nie zdołał opanować mocno zagranej piłki!

• Rzut rożny dla Odry po interwencji Adriana Piekarskiego.

• Sypią się kartki w Opolu. Tym razem ukarany Piotr Kwaśniewski.

• Sprytne rozegranie rzutu wolnego przez Wigry, akcję niecelnym strzałem kończy Robert Bartczak.

• Na samym początku spotkania żółtą kartką ukarany Łukasz Winiarczyk.

• Efektowna akcja wypożyczonego z Lecha Poznań Jakuba Modera. Młody zawodnik minął kilku rywali i oddał groźny strzał z 20 metrów, piłka poleciała jednak ponad poprzeczką.

• Pierwszy gwizdek poprzedziła minuta ciszy ku pamięci zmarłego niedawno kibica gospodarzy.

• Początek meczu w Opolu!

• Zawodnicy meldują się na murawie!

• Już za moment początek meczu, zanosi się na bardzo ciekawe starcie!

• W ostatniej kolejce Odra wygrała z Sandecją Nowy Sącz 1:0, a Wigry zdołały uratować remis mimo gry w osłabieniu z Chojniczanką, remisując 1:1 w doliczonym czasie gry.

• Rezerwowi Wigier: Hieronim Zoch, Paweł Olszewski, Karol Mackiewicz, Aron Stasiak, Konrad Poprawa, Dawid Polkowski i Bartosz Gużewski.

• Rezerwowi Odry: Tobiasz Weinzettel, Aleksander Kowalski, Mateusz Czyżycki, Sebastian Bonecki, Patryk Janasik, Marcin Wodecki i Ivan Martin Gomez.

• Arbitrem dzisiejszego spotkania będzie pan Tomasz Wajda.

• Dzień dobry, zaczynamy relację z meczu Odra Opole – Wigry Suwałki!

Wiktor Gumiński, red

Odra Opole - Wigry Suwałki ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO

Odra Opole - Wigry Suwałki ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO ©Oliwer Kubus

Odra Opole - Wigry Suwałki ONLINE. Na początek 3. kolejki Fortuna 1. Ligi będąca na czele tabeli Odra Opole podejmie Wigry. Przyjezdni z Suwałk podobnie jak opolanie są drużyną bez przegranej. Początek meczu o godz. 19. Relacja na żywo w GOL24!

Mecz Odra Opole - Wigry Suwałki ONLINE

W nieco lepszym położeniu do rywalizacji przystąpią opolanie, którzy jako jedyni w całej 1-ligowej stawce mogą się aktualnie pochwalić kompletem 6 punktów. Co ważniejsze, wywalczyli je przed własną publicznością, w starciach z niełatwymi przeciwnikami.
Najpierw, po strzeleniu zwycięskiej bramki w doliczonym czasie gry, pokonali 2:1 GKS Tychy, a w miniony weekend, dzięki trafieniu Mariusza Rybickiego, ograli 1:0 spadkowicza z ekstraklasy - Sandecję Nowy Sącz.

Pomimo tak udanego startu, trener Odry Mariusz Rumak twardo stąpa po ziemi. W postawie swoich podopiecznych w ostatnim starciu ligowym dostrzegł co prawda kilka pozytywów, ale i również zauważył mankamenty.

- Jestem zadowolony, ponieważ przeciwko tak dobrej drużynie jak Sandecja udało nam się zaprezentować tak jak chcieliśmy, jeżeli chodzi o organizację gry - tłumaczył szkoleniowiec opolan. - Korzystnie wyglądaliśmy w wysokim pressingu oraz odbiorze, natomiast przebieg spotkania dobitnie pokazał, jak wiele pracy czeka nas nad ofensywą. Potrzeba jeszcze trochę czasu, by akcje w ataku zazębiały nam się tak, jak tego chcemy.

Mimo to opolanie stworzyli sobie w konfrontacji z ekipą z Nowego Sącza sporo sytuacji bramkowych, przede wszystkim za sprawą aktywnych skrzydłowych: Krzysztofa Janusa i wspomnianego już Rybickiego. Dla tego drugiego spotkanie z Wigrami Suwałki będzie w pewien sposób szczególne, ponieważ do Odry trafił on właśnie z tego klubu.

Przed opolanami szykuje się kolejne trudne zadanie, ponieważ zespół z Suwałk wszedł w sezon tylko minimalnie gorzej od nich. Aktualnie zajmuje bowiem 3. miejsce w tabeli, mając na koncie 4 punkty.

Udowodnił w nich, że walczy do końca, ponieważ kluczowe gole w starciach z GKS-em Jastrzębie (2-1) i Chojniczanką Chojnice (1-1) zdobywał w ostatnich 10 minutach.

- Spodziewamy się bardzo trudnego meczu, ale to my chcemy przejąć w nim kontrolę, dyktować warunki gry i sięgnąć po trzy punkty - zapowiedział dla oficjalnej telewizji klubowej obrońca Odry, Serafin Szota.

Sonda

Odra Opole - Wigry Suwałki: kto wygra mecz 1. ligi?

Mecz Odra Opole - Wigry Suwałki TRANSMISJA

Spotkania Odry z Wigrami nie obejrzymy na sportowych antenach Polsatu. Polsat Sport pokaże inny piątkowy pojedynek, w którym GKS Katowice zmierzy się z GKS-em Tychy. Tekstowa relacja na żywo w GOL24!

Sprawdź zmiany w LM i LE w nowym sezonie!