Odra Opole

1

Wigry Suwałki

0

• Koniec meczu. Wigry Suwałki nie mają lekko i choć ostatnio wygrały z GKS-em Jastrzębie, to w piątkowe popołudnie już po raz 20. musiały uznać wyższość ligowego rywala. Tym razem padło na Odrę Opole, która już w 3. minucie wyszła na prowadzenie i nie wypuściła go do samego końca. Autorem trafienia na wagę trzech punktów był Arkadiusz Piech, który głową pokonał bramkarza.

• Winiarczyk i Ozga zatrzymali dwa kontrataki i otrzymują za to po kartce.

• Bonecki ostro faulował rywala.

• Szymon Skrzypczak zastąpił Arkadiusza Piecha.

• Dobrotka ładnie złożył się do woleja, ale został zablokowany przez obrońców. Chciał wykończyć precyzyjnie, ale zrobił to za wolno i stracił piłkę.

• Żemło powalił na ziemię Denisa Gojko. Jest kartka.

• Przerwa na uzupełnienie płynów.

• Niespodziewane zagranie w pole karne Odry i refleksem wykazał się jeden z obrońców.

• Wasilewski za Świątka.

• Piech był sam na sam z Balawejderem i już miał go mijać, ale bramkarz Wigier w ostatniej chwili nogą wybił mu piłkę i uchronił zespół przed stratą drugiego gola.

• Niecelne uderzenie na bramkę gości. Odra ma inicjatywę, ale nie tworzy groźnych okazji.

• Mikinić był groźnie faulowany pod bramką Wigier, ale nic nie wyszło z tego stałego fragmentu gry. Uderzenie prosto w mur

• Wyłożenie piłki do Niziołka, ten od razu uderzył z około 14 metrów, ale minimalnie nad poprzeczką.

• Łukasz Winiarczyk zastąpił Patryka Janasika.

• Groźnie pod bramką Odry. Zaspał obrońca przy podaniu do Wełniaka, ten miał przed sobą tylko bramkarza, ale zanim zdecydował się na strzał, zablokował go drugi ze stoperów.

• Janus nie przebił się na lewym skrzydle, ale zdążył jeszcze nastrzelić rywala. Będzie rzut rożny.

• Kuchta przeczytał zagranie dalekiej piłki i przejął ją w kluczowym monecie.

• Zaczynamy drugą połowę.

• W pierwszej połowie gospodarze może nie dominowali, ale mieli wyraźną przewagę nad rywalami. Wigry po raz kolejny pokazują, ze 1 Liga dla tego zespołu to zdecydowanie za wysoko zawieszona poprzeczka.

• Koniec pierwszej połowy.

• Miękko wrzucił piłkę ze skrzydła Bonecki. Wyjaśnili zagrożenie defensorzy.

• Czyżycki wpadł w pole karne, ale dobrze wypychany był przez obrońcę i wywalczył tylko rzut rożny.

• Mocne uderzenie na bramkę gości. Tym razem próba była minimalnie niecelna.

• Wysoki pressing gości, ale sprawili oni tylko cofnięcie się z piłką zawodników Odry. Brakuje odbioru i sygnału do ataku.

• Matuszewski zastąpił Bartczaka. Czyżby to jakaś kontuzja, a może słaby występ?

• Karankiewicz ogląda żółtą kartkę.

• Teraz z dystansu uderzał Janus - prosto w bramkarza.

• Gospodarze mieli aut na wysokości pola karnego rywali, ale nie mają oni przewagi wysokości, więc dośrodkowanie padło łupem obrońców.

• Janasik bardzo lekko uderzył na bramkę. Nie mogło zaskoczyć to Balawejdera.

• Teraz Oskar Nowak nieprzepisowo zatrzymywał rywala i mamy po jednej kartce dla Odry i Wigier.

• Janasik ukarany kartką za zbyt twardą walkę o piłkę.

• Znakomite podanie do Czyżyckiego, zawodnik Odry znalazł się niemal w sytuacji sam na sam. Nie pokonał jednak golkipera, bo ten świetnie wyczuł jego intencje i zaasekurował swoją lewą stronę bramki.

• Zbyt głębokie dośrodkowanie w pole karne Wigier i bramkarz gości łapie piłkę na notę.

• Trzeci już atak Wigier zakończony szybciej, niż tak naprawdę dobrze się zaczął. Niedokładne zagrania gości i Odra znów w ofensywie.

• Dobry kontratak Odry, piłka wymieniona między kilkoma zawodnikami, aż w końcu pada prostopadłe zagranie do Piecha. Szybszy był jednak Balawejder.

• Ostro potraktowany Dobrotka. Potrzebna jest pomoc lekarzy.

• Stały fragment gry dla gospodarzy. Dośrodkowanie z rzutu wolnego i uwolnił się od obrońcy Arkadiusz Piech. Napastnik głową pokonał bramkarza Wigier.

• GOOOOOOOL! ARKADIUSZ PIECH!

• Zaczynamy spotkanie!

• Spotkanie Odra - Wigry w roli arbitra głównego poprowadzi Paweł Pskit z Łodzi.

• Wigry Suwałki rozpoczną w następującym zestawieniu:

• Tak prezentuje się skład Odry Opole:

• Choć ekipa Wigier Suwałki walczy już tylko o honor, w poprzedniej serii gier pokazała, że absolutnie nie wolno jej lekceważyć. Ograła bowiem wtedy 2:0 GKS 1962 Jastrzębie.

• W Opolu zagrają ze sobą dwa zespoły znajdujące się w strefie spadkowej. Odrze co prawda udało się ją opuścić 26 czerwca, po wygranej 3:1 z Zagłębiem Sosnowiec, ale w ostatnich dwóch meczach zanotowała ona remisy i tym samym ponownie znalazła się na 16. pozycji.

• Przeciwnikiem Odry Opole będą zdegradowane do drugiej ligi Wigry Suwałki. Opolanie, by oddalić od siebie widmo spadku, muszą w tym starciu bezwzględnie sięgnąć po trzy punkty. Początek spotkania już o godz. 16. Witamy w relacji LIVE!

Odra Opole - Wigry Suwałki ONLINE. Gdzie relacja LIVE?

Odra Opole - Wigry Suwałki ONLINE. Gdzie relacja LIVE? ©Łukasz Baliński

Odra Opole - Wigry Suwałki ONLINE. Zdegradowane już do 2 ligi Wigry Suwałki będą rywalem Odry Opole w piątkowym meczu Fortuna 1 Ligi. Opolanie, by oddalić od siebie widmo spadku, muszą w tym domowym starciu bezwzględnie sięgnąć po trzy punkty. Początek spotkania o godz. 16. relacja na żywo w GOL24.pl!

Fortuna 1 Liga: Odra Opole - Wigry Suwałki ONLINE

Na stadionie przy ul. Oleskiej zagrają ze sobą dwa zespoły znajdujące się w strefie spadkowej. Odrze co prawda udało się ją opuścić 26 czerwca, po wygranej 3-1 z Zagłębiem Sosnowiec, ale w ostatnich dwóch meczach zanotowała ona remisy i tym samym ponownie znalazła się na 16. pozycji.

Do zespołów będących w środku stawki opolanie tracą obecnie zaledwie trzy punkty, ale przebieg rozgrywek Fortuna 1 Ligi po ich wznowieniu pokazuje, że zawsze trzeba mierzyć w najwyższy cel. Każde „oczko” może się okazać na wagę złota, a pewne utrzymania się na zapleczu Ekstraklasy nie mogą być jeszcze nawet niektóre zespoły, które obecnie znajdują się na miejscach premiowanych grą w barażach o awans do elity!

Choć ekipa z Suwałk walczy już tylko o honor, w poprzedniej serii gier pokazała, że absolutnie nie wolno jej lekceważyć. Ograła bowiem wtedy 2-0 GKS Jastrzębie. To pokazuje, iż Odra musi zaprezentować się w piątek na sto procent możliwości, by i jej nie zastała nieprzyjemna niespodzianka.

Odra Opole - Wigry Suwałki TRANSMISJA TV i ONLINE

Polsat Sport nie pokaże meczu Odry z Wigrami. Stream online będzie dostępny na platformie Ipla.tv. Tekstowa relacja na żywo w GOL24.pl. Zapraszamy!