ŁKS Łódź

6

5 1 połowa

• Koniec tego spotkania. Łodzianie do domu przywożą trzy punkty.

• Gooooool !!!!!! Robert Caha po raz drugi w dzisiejszym meczu wykorzystuje rzut karny.

• Rzut karny dla Odry, Wyparło nie przepisowo interweniuje w polu karnym.

• Mecz potrwa jeszcze minutę.

• Mączyński świetnie podaję do Bykowskiego, ale pomocnik Łodzian na spalonym.

• Gol !!! Jednak nie, Krzysztof Mączyński zdobywa bramkę, ale sędzia ze względu na spalony nie zalicza bramki.

• Mięciel wypracowuje sobie akcje, ale uderzenie snajpera broni Musioł.

• Piłkarze Odry po strzelonej bramce rzucili się do ataku.

• Gooooooooool !!!!!!! Marcin Figiel otrzymuje piłkę w polu karnym i pewnym strzałem pokonuje Wyparłę.

• Kontratak Wodzisławian, ale akcja została przerwana już w zarodku.

• Nganbe jest najlepiej prezentującym się piłkarzem w dzisiejszym meczu po stronie gospodarzy.

• Groźne starcie Łabędzkiego i Nganby. Interweniować muszą fizjoterapeuci Odry.

• Na boisku możemy zaobserwować okres bardzo słabej gry w wykonaniu obu zespołów.

• Łks stara się kontrolować poczynania na boisku, jak dotąd starania Łodzian dają im przewagę w środku pola.

• Dośrodkowanie w pole karne Bykowskiego, najwyżej do piłki wyskoczył Mięciel, ale strzał byłego legionisty ląduje w rękach Musioła.

• Rzut rożny dla Odry, dobre wyjście z bramki do dośrodkowania Wyparły, ale faulowany zostaje golkiper gości.

• Trzecia zmiana w szeregach Łks-u. Na murawie pojawi się były reprezentant Polski Marcin Adamski w miejsce Woźniczki.

• Gra siadła wyraźnie, żadna z drużyn nie chce mocniej zaatakować.

• Dużym pozytywem dzisiejszego meczu jest czystość i gra fair play obu jedenastek.

• Akcja szybko przeniosła się pod bramkę Musioła. Klepczarek po swoim dośrodkowaniu wywalczył kornera dla swojej ekipy.

• Nganbe na przebój wdarł się pod bramkę Łodzian, oddaje strzał, piłka po rękach Wyparły trafia pod nogi Figla, ale zatrzymany zostaje snajper Odry.

• W natarciu wciąż piłkarze przyjezdni. W powietrzy wiszą kolejne bramki.

• Dobre dalekie podanie Kaczmarka w stronę Bykowskiego, ale ten znajduje się na spalonym.

• Odra ma olbrzymie problemy ze stworzeniem dogodnej sytuacji. Większość akcji gospodarzy przerywają defensorzy z Łodzi.

• Gooooooool !!!!!!! Kaczmarek centruje piłkę w pole karne, do piłki wychodzi Musioł, ale młodziutkiego bramkarza gospodarzy ubiega Mięciel i strzela gola. Dzięki temu trafieniu Marcin Mięciel kompletuje hat-tricka.

• Drugą część spotkania obie drużyny rozpoczynają z animuszem.

• Kolejną zmianą w jedenastce Łodzian jest zejście Jakuba Koseckiego, za młodego pomocnika wchodzi na murawę Kaczmarek.

• Andrzej Pyrdoł również decyduję się na roszady. W miejsce Smolińskiego na murawę wchodzi były pomocnik Wisły Kraków Krzysztof Mączyński.

• Zmiana bramkarzy w składzie Odry. Nalepę zastępuje debiutujący Musioł.

• Odra rozpoczyna drugą odsłonę spotkania. Zobaczymy, czy podopieczni Jarosława Skrobacza podejmą rękawicę i będą jeszcze walczyć.

• Koniec pierwszej odsłony spotkania. W Wodzisławiu Łks prowadzi z Odrą 5:1.

• Figiel przejmuje piłkę i gna pod bramkę Wyparły, napastnik Odry decyduje się na strzał kilka metrów przed bramką, ale świetną robinsonadą popisuje się golkiper gości.

• Figiel dopada do podania przed polem karnym, oddaje strzał, ale futbolówka ląduje daleko od bramki.

• Caha na lewej stronie prostym zwodem ogrywa Koseckiego i bardzo mocno uderzył, lecz piłka po strzale czeskiego obrońcy mija bramkę Wyparły.

• Na krótkiej przestrzeni piłkę rozgrywają goście jednakże tracą piłkę i kontra dla Odry.

• Piłkarze Odry Wodzisław po stracie kolejnego gola nie poddają się i walczą, ale na twarzach gospodarzy widać niechęć i zniesmaczenie.

• Gooooooool !!!!! Klepczarek bardzo dobrze wrzuca piłkę w pole karne z prawego skrzydła, piłkę z woleja z "pierwszej piłki" strąca Mięciel i strzela gola.

• Nganbe popisuje się sekwencją świetnych dryblingów, ale starania snajpera Odry na marne ponieważ Łks przejął piłkę.

• Wodzisławianie przewrotnie do wyniku, ale są lepszą drużyną na boisku.

• Nganbe strzela z dystansu, lecz dobrą interwencją popisuje się Wyparło.

• Dobre prostopadłe podanie do Sikorskiego, ale snajpera Odry ubiega Wyparło.

• Wodzisławianie kompletnie rozbici w dzisiejszym spotkaniu, ale nie poddają się i starają się atakować jednak bez większych rezultatów.

• Łks znów pod polem karnym gospodarzy. Podanie otrzymuje Mięciel, szybko oddaje strzał, ale na posterunku Nalepa.

• Goooooooool !!!!!!!! Jakub Kosecki wykorzystuje karnego i powiększa przewagę swojej drużyny. Przypomnijmy, że jesienią w potyczce tych drużyn sun byłego reprezentanta Polski Romana Koseckiego strzelił Odrze dwa gole.

• Marcin Mięciel zostaje faulowany w polu karnym. Rzut karny dla Łks-u Łódź.

• Rzut wolny dla gości. Do stojacej piłki podchodzi Mowlik, ale futbolówka po strzale Łodzianina z daleka omija bramkę Nalepy.

• Caha wrzuca piłkę w pole karne, ale centra pomocnika Odry za głęboka.

• Gooooooool !!!!!!!! Do kapitalnego prostopadłego podania dochodzi Maciej Bykowski, wychodzi sam na sam i pokonuje golkipera gospodarzy. Szykuje nam się pogrom w Wodzisławiu.

• Kolejna groźna akcja Łks-u, jednak na spalonym złapany został Mięciel.

• Sytuacja gospodarzy po stracie dwóch goli diametralnie się zmieniła. Podopieczni Jarosława Skrobacza muszą się szybko otrząsnąć i powrócić do gry.

• Goooooooooool !!!!! Na skraju pola karnego piłkę Woźniczce wykłada Mięciel, a pomocnik Łodzian pewnie strzela przy słupku.

• Dośrodkowanie w pole karne z prawej flanki Romańczuka, do piłki tzw. szczupakiem dopada Mięciel i umieszcza piłkę w siatce.

• Po stracie gola, Łks stara się atakować jednakże sytuacje Łodzian kończą się po wejściu na polowe gospodarzy.

• Rzut rożny dla Łodzian, piłka po dośrodkowaniu sprawia wiele problemów bramkarzowi Odry, ale bez większych konsekwencji w tej sytuacji.

• Goooooooool !!!!!!! Pierwsza bramka dla Odry, rzut karny wykorzystuje Robert Caha.

• Obrońca Łks-u interweniuje ręką w polu karnym, jedenastkę odgwizduje arbiter Mariusz Złotek.

• Rzut wolny dla Wodzisławian, piłkę w pole karne centruje Skrobacz, ale piłka po jego dośrodkowaniu ląduje za bramką Wyparły.

• Sobik ambitnie walczy na prawej flance, ale dośrodkowanie pomocnika Odry nie znajduje adresata.

• Łks Łódź rozpoczyna ten mecz.

• Faworytem tego starcia jest Łks Łódź, ale gospodarze na pewno nie będą chcieli dziś sprzedać tanio skóry.

• Obie jedenastki pojawiają się na murawie.

• Do dzisiejszego meczu wstępnie miało nie dość. W kasie klubu nie znalazły się finanse na organizacje tego starcia, ale jednak dzięki pomocy stołecznych władz obie ekipy stoczą bój.

• Dziś w Wodzisławiu Śląskim spotkają się drużyny z całkowicie odmiennymi aspiracjami i celami ligowymi. Odra, która po spadku jest drużyną słabą, polegającą na zlepku piłkarzy nie chcianych w innych klubach walczy o utrzymanie w pierwszoligowej klasie. ŁKS Łódź, zaś przewodzi na zapleczu Ekstraklasy. Podopieczni Andrzeja Pyrdoła dzisiejszym zwycięstwem znacznie przybliży się do awansu.