Odra Wodzisław Śląski 1 - 2 Podbeskidzie Bielsko-Biała

Podbeskidzie Bielsko-Biała

2

• Podbeskidzie wygrywa i wskakuje na fotel lidera 1. ligi!

• Robert Caha ukarany kartonikiem.

• Odra postawiła wszystko na jedną kartę. W polu karnym Podbeskidzia przy rzucie rożnym pojawił się nawet Buchalik. Gola jednak nie ma.

• Sędzia Paweł Raczkowski doliczył 3 minuty do regulaminowego czasu gry.

• Była szansa na wyrównanie dla gospodarzy. Marcin Figiel uderzał z okolicy pola karnego, ale nie trafił w światło bramki.

• Żółta kartka dla Sebastiana Ziajki (Podbeskidzie)

• Kolejna próba Górali, ale tym razem strzał Patejuka wybronił Michał Buchalik

• Nganbe za Kuczoka

• Anemiczny strzał Odunki

• Łatka zmieniony przez Ziajkę

• Rzut wolny dla gości z osiemnastu metrów. I Kołodziej tuż przy słupku nie dał szans Buchalikowi

• Kołodziej po raz drugi!

• Odpowiadamy na komentarz <QQ>. Niekoniecznie musi wygrać ten kto więcej biega, ale ten kto gra lepiej i stwarza sobie okazje do strzelenia goli. A taką drużyną jest Podbeskidzie.

• Kołodziej przymierzył zza pola karnego i Buchalik nie zdołał odbić tego mocnego strzału

• Dariusz Kołodziej! Rezerwowy też wyrównał

• Rogalski był faulowany w polu karnym Odry, ale sędzia nie odgwizdał jedenastki. Tak przynajmniej wyglądało to z naszej perspektywy

• Figiel za faul

• Tak to jest w piłce. Podbeskidzie atakowało, a Odra przeprowadziła jedną akcję i wygrywa. Nikt nie mówił, że futbol musi być sprawiedliwy...

• Skrobacz zatrudnił Zajaca, strzelając lekko i w środek bramki

• Koman zmarnował najlepszą okazję w meczu. Stał sześć metrów przed bramką i piłka spadła mu idealnie na nogę. Pomocnik gości w bramkę jednak nie trafił. Powinno być 1:0 dla gości

• Sobik padł w polu karnym, domagając się jedenastki. Ale Osiński nie faulował skrzydłowego gospodarzy

• Łatka uderzał niecelnie

• Niedokładnie, chaotycznie i bez pomysłu - tak grają dziś obie ekipy w Wodzisławiu

• Słaby mecz w Wodzisławiu. Na boisku nie dzieje się nic poza walką w środku pola. Ani Odra, ani Podbeskidzie nie potrafią stworzyć sobie okazji bramkowych

• Buchalik piąstkuje po dośrodkowaniu Metelki.

• Niecelny strzał Łatki.

• Dośrodkowanie Osińskiego, prosto w ręce Buchalika.

• Na mecz obecny jest Jose Maria Bakero, który będzie przyglądał się grze Podbeskidzia, a więc rywala poznańskiego Lecha w półfinale Puchar Polski

• Goście z kolei najpierw poradzili sobie z Kolejarzem Stróże (2:0), potem przegrali z Górnikiem Polkowice (0:1), a przed tygodniem zremisowali bezbramkowo z Termalicą Nieciecza

• Wiosną Odra przegrała wszystkie trzy mecze. Kolejno z: Piastem Gliwice (0:2), Wartą Poznań (1:3), a w poprzedniej kolejce z Górnikiem Łęczna (0:2)

• Odra na własnym boisku wygrała połowę z dziesięciu spotkań, a w pozostałych dwa razy zremisowała i raz przegrała. Co ciekawe Podbeskidzie w meczach wyjazdowych ma taki sam bilans

• Podbeskidzie natomiast ma całkiem inny cel – awans do Ekstraklasy. Do tej pory są na dobrej stronie, aby zrealizować przedsezonowe założenia. Bielszczanie plasują się na drugim miejscu i po wczorajszym remisie ŁKS, jeśli dziś wygrają, to zrównają się punktami z łodzianami

• Gospodarze jak na razie radzą sobie nieźle i zajmują po dwudziestu meczach dziesiąte miejsce w tabeli, ale nie mogą zapominać, że od strefy spadkowej dzielą ich zaledwie cztery punkty