Odra Wodzisław Śląski 3 - 2 Bruk-Bet Termalica Nieciecza

Bruk-Bet Termalica Nieciecza

2

• Koniec meczu! Odra wygrała 3:2 po emocjonującej końcówce.

• Nalepa ratuje ODrę! Termalica miała jeszcze świetną sytuację.

• W ostatniej minucie Polak świetnie znalazł się w polu karnym i przechytrzył obrońców Termalici. Jest 3:2 dla Odry, która gra w "dziesiątkę"!

• 3:2 dla Odry! Co za emocje w Wodzisławiu Śląskim! Odra uratuje zwycięstwo? Strzelcem gola POLAK!

• Zółta kartka dla Szymona Jarego

• Adrian Marek próbował zaskoczyć Hajducha z rzutu wolnego, ale uderzenie zatrzymało się w murze obrońców gości.

• Kuczok szybko zapisuje się w notesie sędziego. Ostro fauluje i dostaje żółtą kartkę.

• Zmianę robi zadowolony z wyniku Jarosław Skrobacz. Kamil Kuczok zmienia Sikorskiego.

• Robert Caha pewnie wykorzystał "jedenastkę"! Znów mamy remis!

• Będzie rzut karny dla Odry! Faulowany w polu karnym jest Polak!

• I proszę! Mieliśmy rację! Cichos strzelił swoją ósmą bramkę w sezonie. To było czwarte trafienie, kiedy ten napastnik wchodził z ławki rezerwowych. Cichos to prawdziwy joker!

• Łukasz Cichos! Goooooooool!

• Zółta kartka dla Łukasz Kowalskiego, który faulował Odunkę.

• Gospodarze nie poddają się i mają jeszcze siły na wypady pod bramkę gości. Taką właśnie zaczepną akcję poprowadził teraz Paweł Polak, ale obrońca skutecznie spychał go na bok boiska i przez to piłkarz Odry nie miał jak uderzyć na bramkę Hajducha.

• Może ten doświadczony napastnik gości będzie miał dziś więcej szczęścia. Cichos strzelił w tym sezonie 7 goli, z czego trzy wchodząc z ławki rezerwowych.

• Zmiana także w ekipie gości. Trafarskiego, który miał dziś kilka dogodnych sytuacji na zdobycie gola, zmienia Łukasz Cichos.

• Dariusz Pawlusiński próbuje swoich sił z dystansu. Wiemy, że ma świetne uderzenie, ale tym razem nam tego nie pokazał.

• Boiska opuszcza w drużynie Odry Jacek Bańczyk. w Jego miejsce wchodzi Adrian Marek.

• Andrzej Rybski próbował zaskoczyć teraz swoich byłych kolegów z Odry. Po dobrym dograniu Pawlusińskiego, napastnik Termalici jednak spudłował.

• Odra szybko zabrała się za grę w ofensywie. Piłka po strzale Artura Cybulskiego w rękach bramkarza Niecieczy.

• Przed chwilą napisaliśmy, że Termalica nie jest w stanie sforsować defensywy Odry, ale udało się. Gola zdobywa Marcin Szałęga

• Goooooool! Wyrównanie! Marcin Szałęga

• Mijają pierwsze minuty drugiej połowy, ale nic wielkiego nie dzieje się w Wodzisławiu. Gra toczy się na połowie Odry, ale Termalica to nie jest zespół, który potrafi rozklepać w ataku pozycyjnym defensywę gospodarzy.

• Zaczynamy drugą połowę. Na razie bez zmian w obu zespołach. Rozpoczęli piłkarze Termalici.

• Kto by pomyślał, że tak ciekawie będzie na meczu w Wodzisławiu. Tymczasem pierwsze 45. minut przyniosły sporo emocji. Po czerwonej kartce dla Buchalika Odra musi się bronić i kilka razy z trudem wychodziła z opresji. Z drugiej strony ostatnia akcja pierwszej połowy pokazała, że nawet w "dziesiątkę" piłkarze Odry mogą skarcić Termalicę.

• Koniec pierwszej połowy.

• Świetna okazja dla Odry! Chyba za bardzo uwierzyli już w siebie piłkarze gości, bo zostawili wodzisławianom mnóstwo miejsca. Ci wyprowadzili błyskawiczną kontrę, ale Odunka nie trafił do siatki!

• Swoją sytuację mieli też gospodarze. Ale Szymon Jary nie trafił w bramkę po strzale z rzutu wolnego.

• To była dobra zmiana Mirosława Hajdo! Cygnar znów bliski zdobycia gola, ale tym razem górą Nalepa! Rezerwowy Odry ma sporo roboty.

• Celewniki piłkarzy Termalicy są na razie rozregulowane. Dobrze doszedł do piłki Paweł Cygnar, który kilkanaście minut temu pojawił się na boisku. Ale główka była niecelna.

• Kibice Odry dopiero teraz wznowili doping dla swojej drużyny. Długi to był protest fanów gospodarzy.

• Świetna szansa dla gości i pierwszy raz musiał się wykazać Nalepa. Bramkarz Odry obronił strzał Trafarskiego, a dobitka Rybskiego była juź wyraźnie niecelna.

• Piłkarze Odry w defensywie. Mają szczęście gospodarze, że prowadzą 1:0, ale czy grając ponad godzinę w osłabieniu są w stanie obronić ten wynik?

• Jest też szybka zmiana w ekipie gości. Paweł Cygnar wchodzi za Szczoczarza.

• Wchodzi rekonwalescent Maciej Nalepa. Z boiska przedwcześnie musi zejść Nganbe.

• To była druga z rzędu interwencja Buchalika przed polem karnym. Pierwsza była dużo prostsza, ale w tej sytuacji Buchalik przekroczył linię pola karnego. Będzie zmiana w Odrze.

• Ależ pech Odry! Michał Buchalik ukarany czerwoną kartką za interwencje rękami poza polem karnym!

• Wydawało się, że to gości są bliżej zdobycia gola, ale na prowadzenie wychodzą piłkarze Odry. Znów z dobrej strony pokazał się Nganbe, który podał do Fifiela. A ten mocnym strzałem z dystansu pokonał Hajducha.

• Marcin Figiel i GOOOOOOOL dla Odry!

• Łukasz Szczoczarz miał świetną sytuację! Ale Buchalik broni! Mogło być 1:0 dla gości.

• Pierwsza lepsza akcja Odry, ale po zagraniu Odunki nikt nie dopadł do piłki w polu karnym Termalici.

• Pierwsza interwencja Lubosza Hajducha po rzucie rożnym dla Odry. Bramkarz Termalici pewnie złapał piłkę.

• Kolejne uderzenie gości. Piotr Trafarski strzelił niecelnie.

• "Trybuna zamknięta na wniosek Tuska" - głosi napis na transparencie kibiców Odry, którzy zeszli z sektora. To zorganizowana akcja kibiców w całej Polsce, po zamknięciu stadionów Lecha i Legii.

• Goście przeważają, trener Hajdo mocno umotywował swoich piłkarzy.

• I od razu do pracy wzięli się piłkarze gości. Strzelał były pomocnik Cracovii, Dariusz Pawlusiński, ale niecelnie.

• Nie ma wielkiej atmosfery na stadionie Odry. Kibice woleli dziś chyba wypoczynek na działce...

• Pierwszy gwizdek Mariusza Podgórskiego. Zaczynają piłkarze Odry.

• Odra i Termalica to sąsiedzi w tabeli. Oba zespoły mają po 29 punktów. Dziś mecz o przysłowiowe 6 punktów. Walka toczy się o utrzymanie w 1 lidze.

• Piłkarze obu zespołów są już na boisku.

• - musimy zaprezentować większą walkę i zaangażowanie niż rywal. Te cechy to największe plusy Odry - mówi przed tym meczem trener Termalici Mirosław Hajdo.