Okręgowy Puchar Polski. Korona II Ostrołęka przegrywa z Troszynem [WIDEO, ZDJĘCIA]

Michał Kowalczyk
Rezerwy Korony Ostrołęka pożegnały się z Pucharem Polski na szczeblu okręgowym. Pechowo swoją pucharową przygodę zakończył Aldo Bartnik Myszyniec, przegrywając po rzutach karnych z Mazowszem Jednorożec. Zobacz wyniki drugiej rundy.

Od początku meczu Korony II z Troszynem uwidoczniła się przewaga gości. W 11. minucie Piotr Bałas egzekwował rzut wolny z lewej strony boiska, wrzucił w pole karne, a piłka przez nikogo nie dotknięta wpadła do siatki. W 38. minucie było już 2:0. Tym razem na listę strzelców wpisał się Kamil Dzwonkowski. Mimo, iż od 80. minuty Troszyn grał w "10" po czerwonej kartce dla Kubata, to Oskar Sadurski ustalił wynik meczu na 3:0. W derbach regionu zwyciężyła ekipa z powiatu ostrołęckiego.

Inny zespół z naszego powiatu - Aldo Bartnik Myszyniec - zremisował 1:1 z Mazowszem Jednorożec, lecz ekipa Mazowsza zwyciężyła w rzutach karnych i 5 września zagra w trzeciej rundzie.

Korona II Ostrołęka - KS CK Troszyn 0:3 (0:2)
Bramki: Bałas 11. K. Dzwonkowski 38. Sadurski 89.

Korona II: Skierkowski - Mierzejewski, Przytuła, Dasiak, Kaczyński - Lubiak (90. Rzeszot), Buchalski (75. Chmielewski), Zięba (75. Kiernozek), Blat (85. Nisiobęcki), Dmochowski - Galara (85. Duszak)

Troszyn: Kędzierski - K. Dzwonkowski (46. Sakowski), K. Kamionowski (46. Abramczyk), Grochocki, Piekarski, Załęski (46. Kuliś) (60. Sadurski), Dąbrowski, Bałas (46. Śnietka), Łabuda, Gutowski (46. P. Kamionowski), Kubat

GKS Strzegowo 0-3 (wo) Wkra Sochocin

Materiał oryginalny: Okręgowy Puchar Polski. Korona II Ostrołęka przegrywa z Troszynem [WIDEO, ZDJĘCIA] - Tygodnik Ostrołęcki