4

• Koniec meczu. Arka wygrywa z Olimpią Elbląg.

• Gol. Flis strzela bramke po błędzie Szamotulskiego i obrońców Olimpii Elbląg.

• Borsukow dostaje żółtą kartkę.

• Arka kontroluje mecz. Piłkarze Olimpii Elbląg próbują atakować jednak nie potrafią rozegrać dobrego ataku na bramke Szlagi.

• Bochenek za Krajanowskiego.

• Krajanowski minimalnie nie przejął piłki która była dośrodkowywana wzdłuż bramki.

• Matwijów niecelnie podaje.

• Gol. Jędrzejowski zdobywa bramkę strzałem z pola karnego po podaniu pomocnika Arki Gdynia.

• Ivanovski za Surdykowskiego

• Arka przejęła inicjatywe i często jest w okolicach pola karnego Olimpii Elblag.

• Czoska za Kołosowa.

• Surdykowski dostaje żółtą kartkę.

• Szamotulski broni sam na sam z Surdykowskim.

• Gol. Mazurkiewicz strzela głową bramkę.

• Kołosow fauluje powstrzymując atak Arki.

• Tomasik pociągał za koszulkę piłkarza Olimpii Elbląg

• Gol. Chałas z rzutu karnego.

• Arka świetnie rozgrywa piłke i jest w posiadaniu.

• Kołosow nie przejął podania i piłka dla Arki.

• Faulowany Surdykowski na środku boiska.

• Miecznik za Bartosiaka.

• Nastepne niedokładne dośrodkowanie piłkarza Olimpii Elbląg.

• Bartosiak miał dobra sytuacje jednak dośrodkował niedokładnie.

• Arka na swojej połowie inicjatywę ma Olimpia.

• Kołosow powstrzymany w pojedynku.

• Kaczmarczyk za mocno z rzutu wolnego i Szlaga broni.

• Jędrzejowski za Radzewicza.

• Rozpoczęcie drugiej połowy.

• Koniec pierwszej połowy.

• Kuklis również

• Szamotulski za tą sytuacje dostaje żółtą kartkę.

• Szamotulski ostro zaatakowany przez rywala co wywołało agresywne reakcje.

• Olimpia Elblag próbuje rozegrać akcje jednak najczęściej to dobrze ustawieni sa obrońcy rywali i bramkarz Szlaga dobrze postepuje przy rzutach wolnych przeciwników.

• Lubenow z dystansu jednak strzał nie sprawia kłopotów bramkarzowi Arki Gdynia.

• Gol. Flis strzela dla Arki Gdynia.

• Lubenov z wolego jednak świetną piłke wybija Szlaga.

• Surdykowski fauluje w ataku i piłka dla Olimpii.

• Gdyby nie obrońca Arki Gdynia napastnik Olimpii Elbląg Chałas byłby w znakomitej sytuacji.

• Chałas dobrze wyskoczył po podaniu z rzutu wolnego jednak zacznie Szlaga.

• Kaczmarczyk do Kołosowa jednak napastnik Olimpii nie zdołał przejąć piłki.

• Arka zaatakowała większością zawodników jednak rzut rożny i akcje Kuklisa nie przyniosły rezultatu.

• Olimpia na połowie Arki.

• Kaczmarczyk indywidualnie i zacznie Szlaga.

• Derbich dobrze interweniuje powstrzymując Kuklisa.

• Kuklis raczej podaje niz strzela i Szamotulski z łatwością.

• Tomasik indywidualnie jednak źle wypuścił sobie piłkę.

• Krajanowski za mocno dośrodkował w pole karne Olimpii i piłkę ma druzyna z Elbląga.

• Arka jest częściej przy piłce i rozgrywa dokładniejsze akcje na połowie rywala.

• Obrońcy Olimpii Elbląg dobrze blokują strzały.

• Surdykowski niecelnie strzelał głową po podaniu z rzutu wolnego i Arka dominuje.

• Kołosow niedokładnie podaje prostopadle do Chałasa.

• Scherfchen znakomicie w pojedynku główkowym.

• Szamotulski broni strzał pomocnika Arki.

• Lubenow dośrodkowuje wprost w Szlagę.

• Szamotulski wyłapuje piłkę po akcji Arki Gdynia.

• Kołosow niecelnie główkował w narozniku pola karnego.

• Niedokładne zagranie i piłkę przejmuje Olimpia Elblag.

• Jarzębowski kontuzjowany na boisku po faulu Kaczmarczyka.

• Chwilowa przerwa gdyż kibice Arki rzucali na boisko petardy.

• Faul Lubenowa na Kuklisie.

• Rozpoczynamy mecz.

• Piłkarze na murawie. Za chwilę poczatek meczu.

• Na trybunach duzo kibiców zapełnione wszystkie sektory. Chyba jest rekord frekwencji.

• Kibice Olimpii wywieszają flagi na swoim sektorze. Rywalizujące dzisiaj druzyny rozgrzewają się grając w małe gierki na boisku.

• Arka Gdynia: Szlaga, Benevente, Krajanowski, Jarzębowski, Kuklis, Surdykowski, Mazurkiewicz, Pruchnik, Radzewicz, Tomasik, Flis Rezerwowi: Żukowski, Brodziński, Kasperkiewicz, Bochenek, Ivanovski, Kowalski, Jędzrzejowski

• Olimpia Elbląg: Szamotulski, Borsukow, Derbich, Nadijewskij, Kaczmarczyk, Scherfchen, Tiszkiewicz, Bartosiak, Lubenow, Chałas, Kołosow Rezerwowi: Talik, Matwijów, Miecznik, Górka, Koladko, Czoska, Banasiak.

• Piłkarze rozpoczęli rozgrzewkę na boisku.

• Kibice Olimpii Elblag sa już wpuszczani na stadion.

• Witam wszystkich z Elbląga gdzie Olimpia zagra z Arką. Piękna pogoda. Kibice gości są już na trybunie za bramką.