• Lyubenov 1-3 broni Szlaga. Arka awansuje do nastepnej rundy Pucharu Polski.

• Zaczynamy karne.

• Koniec dogrywki! Rzuty karne.

• Na boisku Robert Sierrant.

• Szlaga łapie piłkę po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

• Arka gra na połowie Olimpii. Próbuje prostopadle podać do napastników jednak piłki przejmuja obrońcy.

• Bartosiak strzela piłka nad bramką.

• Rzut rożny dla Olimpii.

• Staniek zatrzymuje akcje gości.

• Dośrodkowanie z wolego zespołu Arki ale piłkę łapie Stodoła.

• Rozpoczyna się druga część dogrywki.

• Koniec pierwszej części dogrywki.

• Daniel Koczon główkuje ale ze spalonego.

• Ivanowski fauluje bramkarza Stodołę. Dostaje za to żółtą kartkę.

• Jeden z członków sztabu Arki odesłany do szatni!

• Kołodziejski nie siegnął piłki po dośrodkowaniu. Arka wyprowadza kontratak w którym wywalczyła wolny. Dośrodkowania ale piłka dla Olimpii.

• Iwanovski dośrodkowuje ostrą piłkę do bramki ale główka Arifovicia nad poprzeczką.

• Groźna okazja Arki. Podanie w pole karne ale piłka przechodzi napastników.

• Rozpoczyna się dogrywka!

• Dogrywka w tym meczu.

• Po zamieszaniu w polu karnym Arki kontre wyprowadził Ivanowski. Na pełnej szybkości minął obrońcę ale sytuację sam na sam obronił Stodoła.

• Za dyskusje z sędzia kartką ukarany Arifović.

• Sędzia dolicza 3 minuty.

• Bartosiak strzelił tak, że piłka znalazła się za stadionem, dokładniej za trybuną kibiców gości.

• Ivanowski z dystansu ale próba niecelna.

• Zamiesza nie w polu karnym Szlagi, jednak strzały piłkarzy Olimpii zablokowane!

• Po rzucie wolnym niecelny strzał piłkarza Olimpii. Po chwili prostopadła piłka do Bartosiaka ale zawodnik nie przejął.

• Na stadionie około 2000 kibiców.

• Trwa walka w środku pola. Drużyny zatrzymuja akcje faulami.

• Wspaniała atmosfera na stadionie. Trybuna Prosta wraz z Łukiem śpiewa i dopinguje. Kibice Arki aktywni na początku teraz trochę rzadziej pokazują swoje umiejętności śpiewania. Kibice Olimpii dopingują cały czas piłkarzy.

• Trwa napór Arki. Groźne dośrodkowania ale obrońcy wybijają.

• Daniel Koczon za walczącego z obrońcami Bartosza Iwana.

• Iwan zgrywa piłkę w polu karnym ale tam nie było partnerów z ataku.

• Ivanovski szarżą między obrońcami chciał zagrozic bramce Stodoły. Jednak piłka dla Olimpii.

• Za kontuzjowanego Jaruna na boisku pojawia sie Mazurkiewicz.

• Mamy chwilową przerwę. Kontuzjowany jest Omar Jarun.

• Olimpia - Arka W Elblągu ciągle bez bramek. Zanosi się, że to spotkanie może potrwać dłużej.

• Na boisku melduje się Bartosz Flis.

• Bartosiak otrzymuje żółtą kartkę.

• Bartosiak zmienia aktywnego dzisiaj Banasiaka.

• Po dobrej akcji klepą Banasiak podał jednak do bramkarza.

• Na boisku za Jarzębowskiego wchodzi Bartłomiej Niedziela.

• Z dystansu niecelnie Budziński.

• Tomasz Jarzębowski ukarany kartką za faul, który miał miejsce tuż obok ławki Olimpii.

• Przed chwilą interweniował Stodoła ale było to pewne zachowanie bramkarza Olimpii.

• Olimpia znów goźna. Dośrodkowanie jednak niecelne w pole karne Arki.

• Rzut wolny dla Olimpii blisko pola karnego. Mocny strzał Pacana, rzut rozny ale bramkarz piąstkuje.

• Rozpoczyna sie druga połowa derbów!

• Kibice Olimpii przygotowali barwną oprawęKibice Olimpii przygotowali dziś barwną oprawę

• Koniec pierwszej połowy. Arka nie przegrywa tej połowy i to jest jej sukces.

• Banasiak strąca piłkę ale strzał Wojciechowskiego nad bramką.

• Niecelna długa piłka z wolnego w pole karne Stodoły mówi wszystko na temat gry Arki.

• Zawodnik Arki wybija piłkę z pustej bramki i jest nim Omar Jarun! Strzelał Iwan!

• Kartka dla Czoski za brutalny faul na Stańku.

• Nastepny prezent dla Olimpii! Kołodziejski dostaje znakomite podanie od Pacana ale trafia w bramkarza.

• Olimpia znakomicie przejmuje piłkę w środku pola, i po chwili znów groźnie wrzuca piłkę w pole karne.

• Iwan trafia do siatki po prostopadłej piłce ale spalony! Obrona Gdyni w Elblągu!

• Kołodziejski sam na sam z bramkarze ale zamiast podciąć piłkę to trafia wprost w niego!

• Olimpia w polu karnym Arki. Dośrodkowanie na Iwana ale ten wprost w bramkarza! Po chwili minimalnie niecelne dośrodkowanie mija słupek bramki Szlagi.

• Olimpia podaniami rozmontowuje obrone gości. Arka posyła długie piłki w pole karne.

• Olimpia zamyka Arkę! Iwan walczył z bramkarze jednaj potem niedokładna piłka w pole karne Kołodziejskiego.

• Adam Banasiak dostaje piłke przed pole karne ale strzela wysoko nad poprzeczką.

• Nieudane dośrodkowanie Kołodziejskiego. Po początkowych atakach z obu stron gra sie uspokoiła. Arka stara sie grać bokami boiska.

• Arka ostro gra w tym meczu. Następny faul ale sędzia daje reprymendę.

• Kaczmarczyk dośrodkowuje wprost w bramkarza.

• Kontra Olimpii! Prostopadła piłka do Iwana ale szybszy Szlaga.

• Po serii wrzutek Olimpii z przewrotki strzelał Kołodziejski.

• Wyrównane spotkanie. Arka próbuje podaniami rozmontować gospodarzy ale niedokładne akcje.

• Nieudane prostopadłe podanie do Iwana grającego na pozycji napastnika ale lepsi obrońcy.

• Z bliska strzelał na bramkę z bliska ale Szlaga broni.

• Zaczynamy derby!

• Na łuku około 500 kibiców Arki.

• Obie drużyny juz na murawie.

• Witam wszystkich z Elbląga, mecz Pucharu Polski Olimpia - Arka. Wielkie derby!