0

• Koniec meczu. Olimpia Elbląg - Olimpia Grudziądz 0-0.

• Piłkarze Olimpii Elbląg atakują. Rozgrywają piłkę.

• Sędzia doliczył 3 minuty. Wolny dla Olimpi Elbląg jednak strzał niecelny.

• Grudziądz atakuje. Zamieszanie w polu karnym Stodoły jednak wyjasniają obrońcy.

• Strzał z rzutu wolnego Białka broni Stodoła.

• Pacan zatrzymuje atak gości faulem przed polem karnym.

• Banasiak ukarany kartką za faul w bocznym sektorze boiska. Po wolnym piłkę łapie Stodoła.

• Olimpia Elbląg nie potrafi składnie rozegrac akcji. Straty w środku pola i niedokładne podania do napastników.

• Szary za faul ukarany czerwoną kartką.

• Tumicz za Ruszkula.

• Dziedzic podaje w pole karne ale szybszy Pacan z interwencja.

• Dośrodkowanie Banasiaka i interwencja Wróbla.

• Pawlak za Zaniewskiego.

• Banasiak strzela z odbitej piłki ale zablokowany.

• Na spalonym jest Ruszkul.

• Banasiak zmienia Kołodziejskiego.

• Buskiewicz uprzedzony przez obrońców w polu karnym.

• Kibice Olimpii Grudziądz próbują różnych środków by rozgrzac się w tą pogodę. Są bardzo aktywni na trybunie.

• W Elblągu znowu zaczęło padać.

• Znakomita okazja dla Grudziądza! Znowu Frańczak strzela głową jednak piłka podskakiwała na linii bramkowej po odbiciu od słupka.

• Minimalnego wiatru zabrakło by Kaczmarczyk strzelił z wolnego z połowy boiska.

• Frańczak znalazł się w polu karnym przy dośrodkowaniu, jednak główkował niecelnie.

• Kontuzjowany Staniek poza linia boczną. Będzie gotów do gry.

• Olimpia rozprowadziła akcje w której to niecelnie uderzał nadciągający ze skrzydła napastnik.

• Znowu w tym meczu na spalonym Dziedzic.

• Szary do imponujacego dziś szybkością Buśkiewicza ale nastepne odważne wyjście Wróbla jest skuteczne.

• Dremliuk świetnie zatrzymał atak Frańczaka na połowie Elblaga. Po chwili znowu Frańczak, który strzelał na bramkę. Stodoła na posterunku.

• Duża liczba dośrodkowań Olimpii Elblag. Obrońcy je wybijaja jednak musza toczyć cięzkie pojedynki z wysokimi graczami gospodarzy.

• W drugiej połowie kibice Elblaga zaczeli dopingować swoich piłkarzy.

• Marcin Staniek wybija piłkę z własnego pola karnego.

• Rzuty rożne dla Elbląga. Po jednym z takich piłka trafiła w słupek po strzale!

• Rozpoczyna się druga połowa. Od razu świetne podanie do wychodzacego Lyubenova jednak interweniujący na przedpolu Wróbel lepszy.

• Nastepna zmiana przed rozpoczęciem.

• Zmiana.

• W przerwie dzieci prezentowały publiczności wzór karty kibica.

• Koniec pierwszej połowy. Jeszcze w doliczonym czasie okazję mieli goście po podaniu Dziedzica jednak obrońcy dobrze interweniowali. Wynuik remisowy.

• Trochę nerwowości na boisku. Obie ekipy spieraja się o faule. Często piłkarze z Grudziądza są faulowani.

• Grudziądz próbował zaatakować. Rozgrywają jednak niedokładnie. Nie potrafią utrzymac sie dłużej przy piłce i często prowokuja rzuty rozne dla Elbląga.

• Frańczak fauluje Kołodziejskiego.

• Frańczak uprzedza napastników w polu karnym. Nastepnie rzut rozny, jednak zagrożenia nie ma.

• Kontuzjowany Zaniewski za linią boczną. Jednak gotów do gry.

• Znakomite dośrodkowanie z boku boiska idealnie na głowe napastników, którzy nieobstawieni trafiają tylko w bramkarza.

• Kołodeziejski szarzą na skrzydle w której chciał podac w poprzeg pola karnego, jednak znakomita interwencja Macieja Dąbrowskiego.

• Kołodziejski po rzucie rożnym próbował jak Kaczmarczyk ale bez rezultatu.

• Kaczmarczyk sam na sam z Wróblem jednak próbował przelobowac bramkarza gości.

• Podobnie Lyubenov.

• Ratajczak ukarany za soprzeczkę z Lyubenovem.

• Znowu Buskiewicz, który podawał do Zaniewskiego jednak wczesniej faul i wolny dla Elbląga.

• Długi wyrzut z autu nie stwarza zagrożenia pod bramką gości.

• Ratajczak niecelnie podawał wzdłuż boiska do skrzydłowego.

• Buskiewicz znowu świetnie rozprowadza piłkę. Dośrodkowywał ją w pole karne, jednak faulował zawodnik Olimpii Elbląg.

• Akcja gości. Dośrodkowanie wybijał Pacan. Po chwili rozegranie przerywał Szary.

• Buskiewicz na przebój miedzy obrońców jednak sędzia nie zauwazył rzutu roznego dla gospodarzy.

• Dośrodkowanie Kaczmarczyka uprzedza Wróbel, chwile później kontra Grudziądza i aktywny Ruszkul próbuje wrzucać.

• Olimpia prowadzi grę. Pomocnicy próbują długich piłek do napastników.

• Kaczmarczyk uderzał z przed pola karnego, jednak strzał prosto w bramkarza Wróbla.

• Na spalonym Ruszkul.

• Kołodziejski podaje w polu karnym do Lyubenova który mija się z piłką!

• Okazje z obu stron. Najpierw Szary zatrzymał szarże sam na sam potem Buskiewicz był powstrzymany przez bramkarza z Grudziadza.

• Pogoda porawiła sie jak na zawołanie! Już nie pada i jest słońce.

• Rozpoczęcie meczu. Zaczyna Olimpia Elblag.

• Prawdziwa pompa w Elblągu!

• Ponad 100 kibiców Olimpii Grudziądz na stadionie.

• Już zaczyna sie przejaśniać. Na trybunie dla gości są kibice z Grudziądza.

• Olimpia : Stodoła, Buskiewicz, Dremliuk Szary Zaniewski Staniek Kaczmarczyk Pacan Lyubenov Kołodziejski Sierant rez: Budakovic Iwan Muszalik Pawlak Pietroń Banasiak Żuraw

Grudziądz: Wróbel Ratajczak Kowalski Dabrowski Kokoszka Grischok Kryszak Kościukiewicz Frańczak Dziedzic Ruszkul rez: Osiecki Gajda Ptaszyński Cieciura Białek Domżalski Tumicz

• Witam wszystkich z Elbląga, w którym rozegrany będzie mecz I ligi Olimpia Elbląg-Olimpia Grudziądz. Na razie w mieście niemiła pogoda pada deszcz jest zimny wiatr.