Olimpia Elbląg - Śląsk Wrocław ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA NA ŻYWO. Drugoligowiec skazany na pożarcie?

Olimpia Elbląg

0

Śląsk Wrocław

3

• Koniec meczu! Śląsk Wrocław wygrywa 3:0 po dwóch golach Piecha i jednym trafieniu Radeckiego. W końcówce arbiter skorzystał z VAR-u, by sprawdzić czy Radecki nie zasłużył na czerwony kartonik. Po obejrzeniu powtórki wideo, sędzia Sulikowski uznał, że wystarczy żółta. Tak czy inaczej, w kolejnej rundzie zobaczymy Śląsk! Dziękujemy za uwagę!

• Żółta kartka dla Radeckiego.

• Dośrodkowanie z rzutu rożnego, piłka trafiła do Piecha, a ten zgrał do Radeckiego, który z bliska wpakował piłkę do siatki.

• GOL! Na 3:0 dla Śląska strzelił Radecki!

• Arbiter doliczył cztery minuty.

• Zmiana w Śląsku: zszedł Pałaszewski, wszedł Samiec-Talar.

• Kiełtyka opuścił boisko na noszach. Przypomnijmy, że w Olimpii nie mogą już dokonać zmiany.

• Mamy przerwę w grze. Na murawie leży Kiełtyka.

• Zmiana w Olimpii: zszedł Kołosow, wszedł Kiełtyka.

• Pałaszewski zdecydował się na uderzenie sprzed pola karnego, ale piłka poleciała obok bramki.

• Zmiana w Śląsku: zszedł Broź, wszedł Pich.

• Zmiana w Olimpii: zszedł Sedlewski, wszedł Balewski.

• Mocny strzał Fidziukiewicza z dystansu, ale piłka znalazła się w rękach Wrąbla.

• Żółta kartka dla Eduardo za próbę wymuszenia rzutu karnego!

• Zamieszanie w polu karnym Olimpii, Gąska trafia w słupek!

• Żółtą kartką ukarany też Kuczałek.

• Żółta kartka dla Korkliniewskiego.

• Zmiana także w Śląsku: zszedł Farshad, wszedł Gąska.

• Zmiana w Olimpii: zszedł Bojas, wszedł Szmydt.

• Piech w sytuacji sam na sam z Rutkowskim trafia w bramkarza!

• Z woleja chciał uderzyć Cholewiak! Minimalnie za mocno, bo piłka minęła poprzeczkę dosłownie o centymetry!

• Kolejna świetna akcja Śląska, ale zepsuł Farshad! Piłkarze Śląska nie zdołali oddać strzału.

• Zrobiło się niebezpiecznie! Cholewiak dostał świetne podanie w pole karne od jednego z kolegów, ale oddał nieco za mocny strzał! Piłka poszybowała nad bramką!

• Dobra akcja gospodarzy, ale zdecydowanie gorsze dośrodkowanie Sedlewskiego. Drugoligowiec nie stworzył zagrożenia pod bramką Wrąbla.

• Ressel przedarł się z piłką w pole karne, ale nie zdołał oddać strzału. Przechwycił ją Wrąbel.

• Zaczynamy drugą połowę!

• Koniec pierwszej połowy! Śląsk kontroluje to, co dzieje się na boisku i zasłużenie prowadzi 2:0 po golach Piecha. Do Elbląga wracamy za kwadrans!

• Dankowski dośrodkował w pole karne, piłka trafiła do Cholewiaka, ale ten uderzył wysoko nad bramką.

• W Elblągu zaczął mocniej padać deszcz.

• Rzut wolny dla Olimpii, jednak strzał prosto w mur. Bojas próbował uderzyć ponownie, ale piłkę odbija Wrąbel. To jeszcze nie koniec, bo arbiter podyktował rzut rożny dla gospodarzy.

• Rzut rożny dla Olimpii. Piłka posłana w pole karne, ale dobrze piąstkuje Wrąbel.

• Próbowała teraz przedrzeć się w pole karne Olimpia, jednak Wrąbel bez trudu złapał piłkę.

• Piech wykorzystał rzut karny! Mamy 2:0 dla Śląska Wrocław!

• Rzut karny dla Śląska! Piłkę na jedenastym metrze ustawił Piech.

• Farshad przedarł się w pole karne Olimpii, jednak Pałaszewski nie uderzył czysto w piłkę. Fidziukiewicz wybił ją z linii bramkowej!

• Przerzut piłki na drugą stronę do Brozia. Piłkarz Śląska wywalczył rzut rożny.

• Aut dla Olimpii na wysokości pola karnego Wrąbla, jednak zupełnie pogubili się gospodarze i szybko stracili piłkę.

• Radecki wszedł w pole karne, ale został czysto powstrzymany przez obrońców gospodarzy.

• Zupełnie nie wyszło dośrodkowanie Dankowskiemu w pole karne Rutkowskiego. Od bramki wznowi golkiper Olimpii.

• Pierwszy strzał Olimpii. Bojas z dystansu, jednak bardzo niecelnie.

• Znów zrobiło się niebezpiecznie w polu karnym Rutkowskiego. Jeden z zawodników Śląska oddał strzał głową. Niecelnie.

• Śląsk szuka drugiej bramki. Zaskakujący strzał oddał Cholewiak, a golkiper Olimpii odbił piłkę przed siebie. Nie zdążył sięgnąć jej jednak Piech.

• Z lewej strony dośrodkował Farshad, piłka trafiła do Piecha, który pokonał golkipera Olimpii. Mamy 1:0 dla Śląska Wrocław.

• GOL! Śląsk obejmuje prowadzenie po golu Piecha!

• W środku pola ucierpiał Dankowski. Chwilę zajęło, ale zawodnik Śląska podniósł się z murawy bez pomocy lekarzy.

• Dobra centra Farshada, ale radzą sobie obrońcy gospodarzy.

• Rzut wolny dla Olimpii po faulu Farshada.

• Zaczynamy!

• Mecz poprowadzi Dominik Sulikowski z Gdańska.

• Pucharowe rozgrywki rządzą się co prawda swoim prawem, ale wygrana Olimpii byłaby olbrzymią sensacją. Zwłaszcza, że drużyna z Elbląga wykazywała się do tej pory olbrzymią nieskutecznością. W 11 spotkaniach zawodnicy drugoligowca zdobyli tylko cztery bramki.

• Śląsk w końcu przełamał się w lidze. W niedzielę wrocławianie pewnie pokonali Piasta Gliwice 4:1. Na zwycięstwo drużyna Tadeusza Pawłowskiego czekała od 21 lipca, kiedy to w 1. kolejce pokonała Cracovię.

• Zespół z Wrocławia będzie zdecydowanym faworytem środowego pojedynku. Także ze względu na problemy drugoligowca. Olimpia zamyka obecnie ligową stawkę, a do tego właśnie odszedł z niej trener Adam Boros, który pracował w klubie od grudnia 2013 roku. W meczu ze Śląskiem drużynę poprowadzi duet Tomasz Wiercioch - Dariusz Kaczmarczyk.

• Witamy w relacji LIVE z meczu 1/32 Pucharu Polski. Olimpia Elbląg zmierzy się z ekstraklasowym Śląskiem Wrocław. Pierwszy gwizdek arbitra o godz. 15.

krk

Olimpia Elbląg - Śląsk Wrocław ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA NA ŻYWO. ©Fot. Tomasz Hołod / Polska Press

Olimpia Elbląg - Śląsk Wrocław ONLINE 26.09.2018. W Elblągu zamykającą drugoligową stawkę Olimpia zmierzy się ze Śląskiem Wrocław w meczu I rundy Pucharu Polski. Początek spotkania już o godzinie 15. Relacja NA ŻYWO w GOL24!

Puchar Polski: Olimpia Elbląg - Śląsk Wrocław ONLINE

Śląsk w końcu przełamał się w lidze. W niedzielę wrocławianie pewnie pokonali Piasta Gliwice 4:1. Na zwycięstwo drużyna Tadeusza Pawłowskiego czekała od 21 lipca, kiedy to w 1. kolejce pokonała Cracovię. Teraz przed WKS-em pucharowe starcie.

Jak można się domyśleć Śląsk w Elblągu nie wystąpi w najsilniejszym składzie. - Mamy trochę problemów, bo Mateusz Cholewiak jest przeziębiony, Piotr Celeban ma drobne problemy mięśniowe, a Djordje Cotra po jednym ze starć ma mocno stłuczone plecy. W bramce zagra Wrąbel, a jako że w pucharze musi grać jeden młodzieżowiec, to zastanawiam się nad kimś z trójki Pałaszewski, Piotr Samiec-Talar, Bartosz Boruń - ujawnił przed meczem Tadeusz Pawłowski.

Puchar Polski: Olimpia Elbląg - Śląsk Wrocław TRANSMISJA TV

Pojedynek Olimpii Elbląg ze Śląskiem pokaże Polsat Sport Extra. Początek transmisji o 14:55. W internecie mecz będzie można obejrzeć na IPLA.TV. Tekstowa relacja na żywo w GOL24!