Olimpia Grudziądz - Chojniczanka Chojnice ONLINE. Gdzie...

Olimpia Grudziądz - Chojniczanka Chojnice ONLINE. Gdzie relacja LIVE? Beniaminek sięgnie po trzecie zwycięstwo?

Fortuna 1 Liga, 3. kolejka
2019-08-09 19:00

Olimpia Grudziądz

3

Chojniczanka Chojnice

5

• Koniec meczu! Ależ widowisko oglądaliśmy w Grudziądzu! 8 bramek i dużo emocji! Oby jak najwięcej takich spotkań!

• Krystian Wachowiak ukarany żółtą kartką.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Bartosz Wolski! Chojniczanka nie ma dosyć!

• Sebastian Kamiński pojawia się na murawie, a schodzi z niej Maciej Kona.

• Seweryn Michalski! Strzelanina w Grudziądzu trwa!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Seweryn Michalski i Chojniczanka znowu wygrywa!

• Florian Pfertzel zmienia Konrada Handzlika.

• Co się dzieje w tym meczu! Krystian Wachowiak z bliskiej odległości pakuje piłkę do bramki.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Krystian Wachowiak! To nie koniec strzelania w Grudziądzu!

• Janusz Surdykowski zmienia Wojciecha Trochimia.

• Ależ historia! Olimpia przegrywała 2:0, a teraz już wygrywa 3:2! Wspaniały strzał Tiago Alvesa!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOL! Tiago Alves! Co za mecz!

• Omran Haydary dobija piłka, która wcześniej uderzyła w słupek!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Omran Haydary doprowadza do remisu!

• Jacek Podgórski wchodzi, a schodzi Aghwan Papikjan.

• Kamil Sylwestrzak blokuje strzał rywala. Znakomita interwencja obrońcy Chojniczanki.

• Potężne uderzenie Tiago! Radosław Janukiewicz znakomicie broni strzał!

• Ariel Wawszczyk ogląda żółtą kartkę.

• Jakub Lemanowicz znowu ratuje swój zespół! Świetna interwecnaj bramkarza Olimpii!

• Omran Haydary uderza na bramkę rywala, ale zabrakło mu dokładności.

• Jakub Lemanowicz ratuje swój zespół po strzale Aghwana Papikjana!

• Augusto głupio traci piłkę i Wachowiak miał dobrą okazję, ale na szczęście gospodarzy nie trafia w światło bramki.

• Dobry strzał Tiago i Olimpia Grudziądz łapie kontakt!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Tiago Alves strzela bramkę!

• Czas na drugie 45 minut!

• W przerwie mieliśmy jedną zmianę. Jakub Łokowski zmieniony przez Joao Augusto.

• Koniec pierwszej części meczu!

• Zmiana jeszcze przed przerwą. Michał Sacharuk zmieniony przez Krystiana Wachowiaka.

• Tomasz Mikołajczak znowu próbował, ale po raz kolejny zabrakło precyzji.

• Strzał Wojciecha Trochima szybuje wysoko nad bramką.

• Damian Ciechanowski również ukarany żółtym kartonikiem.

• Jan Mudra ogląda żółtą kartką.

• Groźna sytuacja Mikołajczaka, ale zabrakło mu dokładności.

• Hubert Wołąkiewicz ukarany żółtą kartką.

• Ivan Ocenas nieczysto uderzył w piłkę i od bramki zaczną goście.

• Mocne uderzenie Łukowskiego z rzutu wolnego, ale piłka trafia w mur.

• Jakub Łukowski ucierpiał przy starciu z rywalem i potrzebna jest pomoc medyczna.

• Jakub Lemanowicz popełnia bardzo duży błąd, ale miał szczęście, że bez konsekwencji. Piłka przelatuje obok bramki.

• Piękny gol zawodnika Chojniczanki! Aghwan Papikjan pakuje piłkę w samo okienko!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Aghwan Papikjan strzelcem gola!

• Kompletnie nieudane uderzenie Seweryna Michalskiego.

• Maciej Kona oddał mocny strzał z dystansu i Radosław Janukiewicz broni z dużymi problemami.

• Zawodnik Chojniczanki pewnie wygrał pojedynek główkowy i dokładnym strzałem pokonuje bramkarza Olimpii!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Kamil Sylwestrzak otwiera wynik meczu!

• Niezłe dośrodkowanie, ale defensorzy gości zażegnują niebezpieczeństwo.

• Już na samym początku Jakub Łukowski został sfaulowany przez rywala w pobliżu pola karnego Chojniczanki. Będzie groźna okazja.

• Sylwester Rasmus użył gwizdka po raz pierwszy!

• Zawodnicy obu drużyn są już na murawie!

• Zupełnie inaczej sytuacja prezentuje się w Chojnicach. Chojniczanka na swoim koncie ma jeden punkty zdobyty w meczu z Wigrami Suwałki. Podbeskidzie okazało się jednak zbyt mocne i początek sezonu drużyny Josefa Petrika wygląda bardzo słabo.

• Beniaminek z Grudziądza znakomicie rozpoczął sezon 2019/2020. Podopieczni Mariusza Pawlaka pewnie rozgromili Chrobry Głogów 4:0, a w drugiej kolejce pokonali Zagłębie Sosnowiec 1:0. Jak będzie dzisiaj?

• Dobry wieczór Państwu! Serdecznie zapraszamy na relację LIVE z meczu Olimpia Grudziądz - Chojniczanka Chojnice.

krk

Olimpia Grudziądz - Chojniczanka Chojnice ONLINE. Gdzie relacja LIVE?

Olimpia Grudziądz - Chojniczanka Chojnice ONLINE. Gdzie relacja LIVE? ©Fot Arkadiusz Gola / Polskapress

Olimpia Grudziądz - Chojniczanka Chojnice ONLINE. Piłkarze Olimpii rozgrywki zaczęli od dwóch wygranych. W trzeciej kolejce do Grudziądza przyjeżdża Chojniczanka, która do tej pory sięgnęła zaledwie po jedno oczko. Czy biało-zieloni będą kontynuować swój zwycięski marsz? Początek meczu w piątek 9 sierpnia o godz. 19. Relacja LIVE w GOL24!

Mecz Olimpia Grudziądz - Chojniczanka Chojnice ONLINE

Beniaminek z Grudziądza sezon rozpoczął rewelacyjnie. Olimpia rozgrywki przywitała gromiąc u siebie Chrobrego Głogów 5:0, a tydzień później 1:0 pokonała w Sosnowcu miejscowe Zagłębie. W pierwszym spotkaniu błysnął nowy nabytek biało-zielonych Omran Haydary, który ustrzelił hat-tricka. Pochodzący z Afganistanu swoją postawą sprawił miłą niespodziankę, bo jeszcze wiosną nie miał klubu. Wcześniej grał w II lidze holenderskiej.

- Moim marzeniem jest gra tak wysoko, jak się da. Chcę osiągnąć najwyższy poziom. Jestem świadom, że i tak rzeczywistość wszystko zweryfikuje. Marzy mi się La Liga, Premier League. Zobaczymy jednak co życie przyniesie. Teraz moim naturalnym krokiem powinna być polska ekstraklasa - mówi 21-letni Haydary.

Nastroje w ekipie z Chojnic nie są tak radosne. Na początek rozgrywek Chojniczanka zremisowała na wyjeździe z Wigrami Suwałki 1:1, natomiast w poprzedniej kolejce uległa u siebie Podbeskidziu 0:1. Starcie z "Góralami" chojniczanie kończyli w dziesiątkę, a porażka jedną bramką była najniższym wymiarem kary.

Ekipę Olimpii prowadzi Mariusz Pawlak, który w przeszłości był opiekunem drużyny z Chojnic. - Pracowałem w Chojniczance prawie cztery lata. Mam sentyment do miasta, kibiców, klubu, ludzi. Koncentruję się jednak na swoim zespole, bo mamy pracę do wykonania – zapewnia Pawlak. - Musimy być bardzo skupieni i skoncentrowani, żeby realizować w dalszym ciągu to, co zaczęliśmy. Żeby po prostu wygrywać dalej i utrzymywać ten poziom gry, który mieliśmy w dwóch spotkaniach. W mojej opinii był on bardzo dobry. Utrzymywaliśmy koncentrację i dobrą pracę w defensywie - dodaje szkoleniowiec.

Olimpia Grudziądz - Chojniczanka Chojnice TRANSMISJA TV

Spotkania Olimpii z Chojniczanką nie pokaże żadna telewizja. Tekstowa relacja na żywo w GOL24! Początek meczu o godzinie 19.