Olimpia Grudziądz 1 - 0 Chojniczanka Chojnice

Olimpia Grudziądz

1

Chojniczanka Chojnice

0

• Koniec meczu! Olimpia wygrywa z Chojniczanką po golu z rzutu karnego Adama Cieślińskiego.

• Czwarta minuta doliczonego czasu gry. Sędzia Tarnowski wyrzucił z boiska także Łabędzkiego. Obrońca Olimpii obejrzał drugą żółtą, a w konsekwencji czerwona kartkę.

• Bardzo gorąco zrobiło się na koniec na boisku w Grudziądzu. Błażej Radler ukarany drugą żółtą kartką i zawodnik gości musi opuścić boisko.

• Na trybuny został też odesłany kierownik drużyny gości.

• Żółta kartka dla Radlera.

• Daniel Chyła ogląda żółtą kartkę

• Żółtą kartkę obejrzał przed wykonaniem jedenastki Rafał Misztal.

• GOOOOL! Adam Cieśliński pewnie egzekwuje rzut karny! Olimpia na prowadzeniu!

• Robert Bednarek otrzymał żółtą kartkę za protesty.

• Będzie jedenastka. Adam Banasiak z rzutu wolnego wrzucił piłkę w pole karne. W szesnastce doszło do sporego zamieszania a sędzia wskazał na jedenasty metr. Jego zdaniem w polu karnym piłkę ręką zagrał Błażej Radler.

• Jakub Mrozik dogrywał z rzutu wolnego. Arbiter Sebastian Tarnowski odgwizdał faul w ataku i od bramki rozpocznie golkiper Olimpii Grudziądz.

• Dwójkowa akcja Piotra Ruszkula i Łukasza Suchockiego zakończyła się strzałem w boczną siatkę tego pierwsszego zawodnika.

• Szybką kontrę wyprowadzili goście. Piłka trafiła do Iwanickiego, który przed sobą miał tylko Bartosza Fabiniaka, ale arbiter odgwizdał pozycję spaloną.

• Za Andrzeja Rybskiego na placu gry melduje się Kosuke Ikegami.

• Dośrodkowanie Łukasza Suchockiego do Dariusza Gawęckiego, piłka po odbiciu się od nogi piłkarza biało-zielonych nieznacznie ominęła słupek bramki Rafała Misztala.

• Olimpia zaczyna coraz bardziej dominować. Tym razem z pierwszej piłki uderzył Łukasz Suchocki, a z dużym trudem futbolówkę odbił Rafał Misztal.

• Gawęcki wchodzi za Smolińskiego

• W miarę sensowną akcję przeprowadzili gospodarze. Cieśliński zagrywał w pole karne do Piotra Ruszkula. Strzał wprowadzonego niedawno na boisko zawodnika zatrzymał się jednak na obrońcy gości.

• Uwaga! Celny strzał Roberta Szczota. Z uderzeniem grudziądzkiego pomocnika Rafał Misztal nie miał jednak większych problemów.

• Norbert Jędrzejczyk faulował Roberta Szczota i został ukarany żółtą kartką.

• Na boisku generalnie wieje nudą. Spotkanie jak na razie mocno rozczarowuje. Przed chwilę próbę strzału z dystansu podjął Chyła, ale był on bardzo anemiczny.

• Aktywny od momentu pojawienia się na boisku Łukasz Suchocki próbował podaniem uruchomić Adama Cieślińskiego, ale jego zagranie zostało przecięte przez obrońców gości.

• Za Macieja Kowalczyka na placu gry melduje się Piotr Ruszkul.

• Łukasz Łabęcki sfaulował Pawła Iwanckiego. Sędzia tym razem nie wyjął kartki z kieszeni.

• Ofensywne poczynania Olimpii próbuje ożywić Łukasz Suchocki. Pomocnik gospodarzy próbował indywidualnej akcji, ale został zatrzymany przez jednego z defensorów Chojniczanki.

• @xdalanxd Na trybunach zasiadło dzisiaj około 2000 widzów

• Tomasz Mikołajczak sfaulował Stańka. Piłkarz Olimpii potrzebuje pomocy medycznej.

• Łukasz Suchocki od razu po pojawieniu się na boisku wywalczył dla swojej ekipy rzut rożny. Dariusz Kłus dogrywał po krótko rozegranym stałym fragmencie gry, ale piłka była zagrana zbyt wysoko i nikt jej nie sięgnął.

• Tym razem zmiana w szeregach gospodarzy. Za Rogalskiego wchodzi Łukasz Suchocki.

• Za Marka Gancarczyka na placu gry melduje się Ostalczyk.

• W szesnastkę z lewej strony dogrywał Pisarczuk, ale dośrodkowanie obrońcy Olimpii zostało zablokowane przez defensorów Chojniczanki.

• Do rzutu wolnego podszedł Robert Szczot, ale jego strzał pozostawiał wiele do życzenia. Piłka poszybowała wysoko nad poprzeczką.

• Maciej Kowalczyk został sfaulowany, gdy próbował opanować futbolówkę.

• Marcin Smoliński od razu po przerwie zabrał się za strzelanie. Uderzenie pomocnika Olimpii, jak wiele poprzednich jego kolegów, było niecelne.

• Po przerwie grę rozpoczęli gospodarze!

• W pierwszych 45 minutach piłkarze nie pokazali wiele ciekawego. Obserwowaliśmy wiele fauli, a stałe fragmenty nie okazały się mocną stroną obu drużyn. Miejmy nadzieję, że w drugiej połowie piłkarze zademonstrują lepszą dyspozycję.

• Koniec pierwszej części spotkania. Do przerwy w Grudziądzu nie doczekaliśmy się bramek.

• Żółta kartka dla Mikołajczaka.

• Arbiter Sebastian Tarnowski doliczył minutę do pierwszej połowy.

• Jakub Mrozik fauluje Macieja Kowalczyk. Zawodnik gości za to zagranie obejrzał żółtą kartkę.

• Groźnie rozwijąjącą się akcję Chojniczanki zastopował Adam Banasiak.

• Marek Gancarczyk otrzymał żółtą kartkę za faul na Robercie Szczocie.

• Jeszcze jedno przewinienie na Adamie Banasiaku. Z rzutu wolnego dośrodkowywał Robert Szczot, ale uczynił to bardzo niedokładnie. Obu drużynom przyda się porządny trening stałych fragmentów gry.

• Po strzale Iwanickiego piłka odbiła się od defensora gospodarzy. Chwilę później jeden z graczy z Chojnic wrzucał futbolówkę w pole karne, ale nikt nie zamykał tego zagrania.

• Po tym przewinieniu goście mieli rzut wolny, ale kolejne już wykonanie stałego fragmentu było dalekie od ideału.

• Tym razem kartonik obejrzał Łabędzki, który sfaulował Marka Gancarczyka.

• Uderzenie z rzutu wolnego Roberta Szczota z około 25 metrów zatrzymało się na murze.

• Pierwsza żółta kartka w spotkaniu. Ukarany nią został Paweł Iwanicki za faul na Smolińskim.

• Nie można powiedzieć, że napastnik Olimpii jest niewidoczny w ataku, ale kloejne jego zagranie nie zakończyło się sukcesem. Zawodnik gospodarz zgrał piłkę do Cieślińskiego, temu jednak futbolówka odskoczyła zbyt daleko.

• Jeszcze raz uderzenia z dystansu spróbował Maciej Kowalczyk, Futbolówka po tej próbie napastnika Olimpii po raz kolejny poszybowała ponad poprzeczką. Kowalczyk wyraźnie nie może się dzisiaj wstrzelić w bramkę Misztala.

• Smoliński był faulowany około 25 metrów przed bramką Chojniczanki. Pomocnik Olimpii sam podszedł do stałego fragmentu gry, ale strzelił fatalnie.

• Teraz zakotłowało się w polu karnym Chojniczanki. Adam Banasiak dograł futbolówkę z prawej strony, a Robert Szczot zgrał ją na piąty metr. W akcje wmieszał się jednak golkiper gości i pewnym chwytem zażegnał niebezpieczeństwo.

• Kolejny stały fragment gry dla piłkarzy z Chojnic. Goście mieli rzut wolny, którego wykonanie pozostawiało wiele do życzenie. Piłka był przeciągnięta i od bramki rozpocznie Fabiniak.

• Z dystansu uderzał Maciej Kowalczyk, ale jego uderzenie było niecelne. Oba zespoły w dalszym ciągu nie skonstruowały żadnej sytuacji, którą możnaby nazwać mianem stuprocentowej.

• Mnożą się faule w ostatnich minutach. Teraz przewinił Adam Banasiak. Jakub Mrozik dogrywał w pole karne, ale w powietrzu skutecznie interweniował Cieśliński.

• Tym razem przewinił Maciej Rogalski. Z rzutu wolnego dośrodkował Paweł Iwanicki, ale jego wrzutka została wybita przez defensorów z Grudziądza.

• Piłkarze gości faulowali Adama Banasiaka. Z rzutu wolnego mocno uderzał Robert Szczot, ale futbolówka poleciała w sam środek bramki i Rafał Misztal bez problemów złapał piłkę.

• Tym razem ofensywna próba piłkarzy Chojniczanki. Marek Gancarczyk zdecydował się posłać piłkę w szesnastkę gospodarzy, ale Robert Pisarczuk oddalił niebezpieczeństwo od własnej bramki.

• W pierwszych fragmentach meczu lepsze wrażenie sprawiają gospodarze, ale jak na razie nie obserwowaliśmy ani jednego celnego strzału. Można stwierdzić, że z boiska wieje nudą.

• Marcin Smoliński zanotował stratę futbolóweki w środkowej strefie boiska. Tomasz Mikołajczak poodawał jednak niedokładnie do swojego klubowego kolegi i cała akcja spaliła na panewce.

• Trwa napór grudziądzan. Tym razem indywidualnej akci spróbował Maciej Rogalski, który minął dwóch piłkarzy gości, ale w polu karnym nie utrzymał futbolówki przy nodze.

• Robert Szczot zszedł z prawej strony do środka i zdecydował się na uderzenie z ponad 20 metrów, Strzał był jednak bardzo niecelny. Misztal rozpocznie od bramki.

• W mecz lepiej weszli piłkarze gospodarzy. Z lewej flanki Robert Pisarczuk próbował centrować w pole karne, ale obrońcy gości oddali zagrożenie spod własnej szesnastki.

• Maciej Kowalczyk próbował indywidualną akcją szarpnąć w ofensywie, jednak próba dryblingu napastnika Olimpii została powstrzymana przez Jakuba Mrozika.

• Zawodnicy Olimpii Grudziądz grają dziś ubrani w biało-zielone komplety, a goście występują na żółto-czerwono.

• Zaczynamy mecz w Grudziądzu. Rozpoczęli piłkarze Chojniczanki.

• Piłkarze obu drużyn zbiegli po rozgrzewce do szatni. Tymczasem nad Grudziądzem pojawiły się chmury.

• Dzisiejszy mecz odbędzi się bez kibiców gości. Sympatycy Chojniczanki pokutują za wydarzenia na stadionie Arki Gdynia i jeszcze przez kilka miesięcy klub nie może organizować wyjazdów na spotkania poza Chojnicami.

• Mariusz Pawlak, trener Chojniczanki, zdaje sobie sprawę, że jego drużyna potrzebuje punktów jak powietrza: - Spotkania z Olimpią to derby i na pewno będzie to mecz walki. Na szczęście wszyscy piłkarze są zdrowi, a o porażce w pierwszym wiosennym meczu już zapomnieliśmy. Dla nas będzie to mecz o życie. Jeśli chcemy grać w I lidze, musimy wygrywać, bez względu na to, czy gramy z Grudziądzem czy z Olsztynem.

• Ławka rezerwowych Chojniczanki: Karol Szymański, Tomasz Wypij, Tomasz Ostalczyk, Przemysław Laskowski, Kosuke Ikegami, Adam Duda.

• Prezetujemy sławki rezerwowych obu drużyn. Olimpia Grudziądz: Michał Wróbel, Michal Piter-Bućko, Bartosz Śmietanko, Konrad Kaczmarek, Łukasz Suchocki, Dariusz Gawęcki, Piotr Ruszkul

• Zapraszamy na relację na żywo z meczu 21. kolejki 1. ligi, w którym Olimpia Grudziądz zagra z Chojniczanką Chojnice.