Olimpia Grudziądz - GKS Bełchatów ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO. O zachowanie ligowego bytu

2

• Koniec meczu! GKS Bełchatów pokonuje Olimpię Grudziądz 2:1!

• Lukas Duriska popchnął rywala po gwizdku sędziego i wylatuje z boiska!

• Fatalne uderzenie Embalo. Bez zagrożenia bramki gości.

• 5 minut dłużej potrwa ten mecz!

• Emile Thiakane dopada do dośrodkowania Magiery, ale nie trafia w światło bramki.

• Mariusz Magiera ukarany żółtą kartką.

• Artur Golański zmienia Mikołaja Grzelaka.

• Patryk Winstzal opuszcza boisko, a swoją szanse dostaje Przemysław Zdybowicz.

• Sapela świetnie uprzedza Winsztala i zażegnuje niebezpieczeństwo.

• Bardzo blisko zdobycia bramki był Janiak! Zabrakło dosłownie centymetrów!

• Gospodarze napierają rywali, ale nie potrafią porządnie zagrozić bramce GKS-u.

• Maciej Kona melduje się na boisku, w miejsce Piotra Janczukowicza.

• Kacper Janiak wchodzi, a schodzi Ricky Van Haaren.

• Zakotłowało się pod bramką Olimpii, ale nikt nie zdołał wykorzystać tego zamieszania.

• Świetne uderzenie z dystansu Kamińskiego! Piłka trafia jednak w słupek!

• Sędzia rozpoczął drugą część tego pojedynku!

• Koniec pierwszej części meczu!

• Gracz Olimpii Grudziądz precyzyjnym strzałem daje kontakt gospodarzom!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Joao Augusto!

• Krzysztof Wołkowicz ukarany żółtą kartką.

• Michał Kołodziejski w ostatnim momencie uprzedza rywala i zażegnuje niebezpieczną okazję.

• Emile Thiakane huknął z 20 metra, ale świetnie broni Sapela!

• Jose Embalo przewraca się po starciu z Magierą, ale o rzucie karnym nie ma mowy!

• Ależ było blisko gola! Emile Thiakane minął bramkarza rywali i miał przed sobą pustą bramkę! Jak spod ziemi wyrósł jednak Ciechanowski, który wybija piłkę!

• Znakomita akcja skrzydłowego gości, który sprytnym lobem pokonuje Sapelę!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOL! Bartosz Biel na 0:2!

• Patryk Winsztal ogląda żółtą kartkę.

• Emile Thiakane posyła piłkę daleko od bramki gospodarzy.

• Napastnik gości otrzymał świetne podanie z autu. Zatańczył na 16 metrze, a później oddał idealnie precyzyjny strzał!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Patryk Winsztal szybko otwiera wynik tego meczu!

• Rozpoczynamy ten mecz!

• Zawodnicy obu drużyn wchodzą na murawę.

• Oba zespoły mają jeden cel - utrzymać się w 1 lidze. GKS Bełchatów ma tyle samo punktów co znajdująca się w strefie spadkowej Odra Opole. Gospodarze natomiast mają 2 punkty przewagi nad GKS-em.

• Dzień dobry Państwu! Za 15 minut rozpocznie się pojedynek pomiędzy Olimpią Grudziądz, a GKS-em Bełchatów!

Olimpia Grudziądz - GKS Bełchatów ONLINE. Gdzie relacja LIVE?

Olimpia Grudziądz - GKS Bełchatów ONLINE. Gdzie relacja LIVE? ©Łukasz Szalkowski

Olimpia Grudziądz - GKS Bełchatów ONLINE. W niedzielę trzynasta w tabeli Olimpia zmierzy się z piętnastym GKS-em Bełchatów. Obie drużyny nie mogą być pewne zachowania ligowe bytu. Początek meczu w niedzielę 5 lipca o godzinie 18. Relacja na żywo w GOL24.pl!

Fortuna 1 Liga: Olimpia Grudziądz - GKS Bełchatów ONLINE

W drużynie gospodarzy wystąpi Marcin Grolik, który jeszcze do niedawna był kapitanem bełchatowskiej drużyny. Rozwiązał jednak kontrakt z klubem i trafił do Grudziądza.

To będzie spotkanie drużyn zagrożonych spadkiem do II ligi. Olimpia ma na koncie 38 punktów i zajmuje w ligowej tabeli 10 miejsce. Bełchatowianie plasują się na pozycji 15, a więc pierwszej bezpiecznej - mają na koncie 36 punktów.

Zdecydowanie lepiej po wznowieniu rozgrywek prezentują się bełchatowianie, którzy w siedmiu meczach wywalczyli 11 punktów, strzelając 10 goli, ale także 10 tracąc. Olimpia zapisała na swoim koncie zaledwie cztery „oczka”. Drużyna z Grudziądza zdobyła osiem bramek, ale straciła aż 15. Warto też podkreślić fakt, iż drużyna prowadzona przez trenera Marcina Węglewskiego prezentuje się ostatnio lepiej od Olimpii, nie przegrała pięciu ostatnich meczów ligowych z rzędu. Zdobyła cztery punkty w konfrontacji z liderami pierwszoligowej tabeli, czyli Stalą Mielec oraz Podbeskidziem Bielsko-Biała. Do zakończenia sezonu w I lidze pozostało jeszcze pięć kolejek.

Arbitrem głównym spotkania będzie Łukasz Kuźma z Białegostoku

Polsat Sport nie pokaże meczu Olimpii z GKS-em Bełchatów. Spotkanie będzie można obejrzeć online za pośrednictwem platformy Ipla.tv. Tekstowa relacja na żywo w GOL24.pl. Zapraszamy!