Olimpia Grudziądz - GKS Jastrzębie ONLINE! Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA NA ŻYWO

Olimpia Grudziądz

0

GKS Jastrzębie

0

• Koniec spotkania - bezbramkowy remis. To oznacza, że obie drużyny powalcza o utrzymanie w dwóch ostatnich kolejkach.

• Szywacz z kartką.

• Trzy minuty doliczone do regulaminowych 90.

• Faul Grolika na Szczepanie. Nie ma kartki.

• W ostatnich minutach głównie walka. Sędzia Marciniak jednak nie daje kartek za faule.

• I Szczęch za Jadacha. Mamy komplet zmian w obu drużynach.

• Janiak na boisku. Zmienił Janczukowicza.

• Najlepsza okazja dla GKS-u! Galuska wpadł do szesnastki, wyprzedził rywala i uderzył w słupek!

• Szczepan za Adamka.

• Od kilku minut naciska Olimpia. Atakuje głównie po rożnych i wolnych. Wciąż jednak bez pożądanego rezultaltu. A czas ucieka.

• Jaroszek pomaga Pawełkowi. Ważne wybicie piłki do boku.

• Frelek! Dobra akcja, ale przegrywa pojedynek z Pawełkiem.

• Błąd Sapeli, ale bez konsekwencji. Bramkarz Olimpii wypluł piłkę przed siebie, ale bliżej od rywala był kolega z obrony.

• Jeszcze jedna szarża Adamka - znowu nieudana.

• Adamek wstrzelił piłkę w pole karne, ale do nikogo.

• Zszedł Skórecki, wszedł Galuska.

• Niecałe pół godziny do końca meczu. Nie zapowiada się na zmianę wyniku. Jest to słabe widowisko.

• Koniec meczu dla Embalo. Wszedł Kamiński.

• Dużo walki, niewiele konkretów - tak można streścić ostatnie minuty.

• Embalo wywalczył rzut wolny. Grać tyłem do bramki na pewno potrafi. Gorzej dziś ze strzałami.

• Bogusławski robi to samo. Wali na oślep. Efekt? Piłka ląduje gdzieś daleko za bramką.

• Jadach oddał kompletnie nieprzygotowany strzał. Piłka przechodzi nad bramką.

• ... ale bramka nie pada. van Haaren źle wyliczył i piłka tylko obiła mur.

• Medfai wywalczył rzut wolny przed polem karnym. Może być niebezpiecznie...

• Jaroszek blokuje pierwszą próbę Olimpii.

• Druga połowa rozpoczęta.

• Dwie doliczone minuty nic nie wniosły. Koniec pierwszej odsłony. W Grudziądzu na razie bez bramek. Remis jednym i drugim niewiele daje w kontekście utrzymania.

• Trudno orzec, który zespół ma w tym meczu przewagę. To wyrównane spotkanie, "do pierwszej bramki".

• Medfai! Mocny strzał po zgraniu Embalo. Niecelnie.

• Frelek uderza, jest rykoszet, ale nie ma gola. Róg dla Olimpii.

• Ali miękko z wolnego - źle. GKS wywalczył po tej akcji jedynie aut.

• W dalszym ciągu Augusto opatrywany za linią. Otrzymał już specjalny opatrunek i ściągacz na kolano. Twarz ukrywa w dłoniach.

• Augusto na plecach masażysty opuścił murawę. Ucierpiało jego kolano. Na boisko wchodzi Medfai.

• Przerwa w meczu. Augusto wymaga pomocy medycznej.

• Mróz uderza nad bramką. Przedtem przedzierał się Adamek, ale został wypchnięty. Okres lepszej gry przyjezdnych.

• Piłka spada obok słupka, a potem jest gwizdek arbitra - GKS faulował po rzucie rożnym.

• Adamek za wysoko uniósł nogę. Samo przyjęcie nad Grolikiem jednak bardzo efektowne. Tak to robi Lewandowski.

• Gojny! Najlepszy strzał gości. Sapela w dość nietypowy sposób zbija do boku. Róg.

• Nieudane wstrzelenie piłki w pole karne GKS-u. Próbował zdaje się Frelek.

• Nic nie wynika z długiej wymiany podań GKS-u.

• Brakuje trochę zrozumienia pod bramką GKS-u. Kibice jednak wierzą. Apelują o gola dla Olimpii.

• Na razie to Olimpia ma delikatną przewagę. Akcje konstruuje głównie lewym bokiem.

• Augusto ładnie przedzierał się na lewym boku. Embalo jednak źle wypuścił Frelka. Strata Olimpii.

• Embalo uderza z daleka - niecelnie.

• Ali dorzucił futbolówkę na pierwszy słupek. Za krótko. Nieudana także poprawka.

• Tront uderzył z okolicy dwudziestego metra. Został zablokowany. Korner dla przyjezdnych.

• Piłka przy Pawełku. Embalo wyskakiwał do główki, ale źle odegrał przed szesnastką.

• Mróz faulował na środku boiska.

• - Tylko zwycięstwo, Olimpia tylko zwycięstwo - apeluje publiczność.

• Pierwszy gwizdek w meczu. Gospodarze na zielono-biało, goście w czarnych strojach z żółtymi wstawkami. Piłkarzy przywitał kawałek Queen - Love of my life.

• Nad stadionem powoli zachodzi słońce. Pełną mocą świecą za to jupitery, a kibice powoli zajmują miejsca na widowni.

• Zawody w Grudziądzu poprowadzi sędzia Tomasz Marciniak (Płock).

• Ławka GKS: Drazik, Slodowy, Galuska, Karmański, Szczęch, Szczepan, Wolniewicz, Mydlarz, Liszka.

• Ławka Olimpii: Lemanowicz, Lewandowski, Szczepaniak, Kamiński, Szeibe, Janiak, Medfai.

• Te drużyny zgromadziły po 38 punktów. Olimpia przegrała cztery ostatnie mecze. Czarna passa GKS-u to pięć porażek z rzędu.

• Za kwadrans początek meczu w Grudziądzu. Grają drużyny walczące o byt: szesnasta z piętnastą. Zapowiada się ostra walka o cenne punkty.

red

olimpia gks jastrzębie transmisja

Olimpia Grudziądz - GKS Jastrzębie ONLINE! Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA NA ŻYWO ©Fot. Piotr Krzyzanowski/Polska Press Grupa

Olimpia - GKS Jastrzębie ONLINE. W meczu 32. kolejki Fortuna I Ligi GKS Jastrzębie zmierzy się na wyjeździe z Olimpia Grudziądz. Spotkanie może mieć kolosalne znaczenie dla układu ligowej tabeli. Przegrany może pożegnać się z pierwszoligowymi boiskami. Mecz Olimpia - GKS Jastrzębie NA ŻYWO.

Olimpia - GKS Jastrzębie ONLINE

Meczu o takim ciężarze gatunkowym piłkarze GKS-u Jastrzębie nie rozgrywali już od dawien dawna. Minione sezony są bowiem dla zawodników z Jastrzębia czasem chwały. Rysą na szkle ostatnich lat jest końcówka sezonu 2019/2020.
Siedem porażek w ostatnich dziewięciu meczach i tylko cztery zdobyte punkty w starciach rozegranych po pandemii koronawirusa sprawiły, że GKS spadł z zajmowanej przed przerwaniem rozgrywek 5. lokaty i obecnie zajmuje 14. miejsce, będąca dwie pozycje nad strefą spadkową.

Czwartkowy mecz GKS-u z Olimpia Grudziądz będzie prawdziwa rywalizacja o sześć punktów, ponieważ gospodarze tego spotkania znajdują się w tabeli tuż pod zespołem z Jastrzębia. Ze względu na równie trudne położenie jastrzębian i grudziądzan w Fortuna I lidze (nad strefą spadkową żaden z zespołów nie ma choćby punktu przewagi).

W ostatnim czasie obie ekipy po równo zawodziły i o ile piłkarze z Grudziądza w swoim kryzysie są poniekąd usprawiedliwieni kłopotami finansowymi w klubie, o tyle zawodnicy Pawła Ściebury najprawdopodobniej źle przepracowali okres przerwy w rozgrywkach, gdyż wręcz nieprawdopodobne wydaje się, żeby drużyna z Jastrzębia zapomniała jak gra się w piłkę.

Miniona kolejka to zarówno dla GKS-u jak i Olimpii, a jakże inaczej - porażki. Jastrzębianie w debiutanckim spotkaniu pod wodzą Pawła Ściebury przegrali z pędzącym do PKO BP Ekstraklasy Podbeskidziem Bielsko-Biała 0:3, zaś biało-zieloni ulegli innemu pretendentowi do gry w Ekstraklasie - Radomiakowi Radom 0:2.

Spotkanie Olimpia - GKS Jastrzębie rozpocznie się w czwartek, 16 lipca o godz. 20:40. Sędzią głównym będzie Tomasz Marciniak z Płocka. Jego asystentami będą Krzysztof Nejman i Filip Sierant, zaś sędzią technicznym będzie Wojciech Krztoń. Transmisja w Polsat Sport. Relacja LIVE tradycyjnie już w GOL24.PL! Startujemy 20 minut przed pierwszym gwizdkiem arbitra.