Olimpia Grudziądz

0

Górnik Łęczna

0

• Piłkarze Olimpii zadowoleni opuszczają murawę. Obronili remis, grając w dziesiątkę. Trzeba jednak przyznać, że goście zagrali w drugiej połowie zbyt pasywnie, aby tu wygrać.

• Koniec meczu!

• Tymczasem gospodarze grają na czas.

• 3 minuty dolicza sędzia.

• Kolejna żółta kartka, tym razem dla Ninkovicia.

• Tumicz przepychał się z obrońcą, udało mu się go w końcu wyprzedzić, piłka po jego uderzeniu minęła bramkarza, ale obrońcy wybili futbolówkę lecącą wolno do pustej bramki.

• Cieciura pędził lewą stroną boiska, ale zagrał za plecy do Frańczaka! Szkoda, bo gospodarze wychodzili z kontrą 4 na 2!

• Nildo miał szansę na gola, a dostał kartkę, po tym jak faulował w ataku.

• Gromkimi brawami żegnamy Janusz Dziedzic, którego zastąpi Łukasz Tumicz.

• Znów głośny wrzask na trybunach. Kolejny ostry faul i tym razem kartkę ogląda Wallace Benevente.

• Sprzed pola karnego próbował uderzyć Jovan Ninković - trafił w nogi obrońców.

• Rzut rożny dla Olimpii, ale Sergiusz Prusak łapie piłkę.

• Ostatnia zmiana w Bogdance. Jacek Kusiak wchodzi w miejsce Zubera.

• Dużo fauli, zero strzałów - tak wygląda gra w Grudziądzu.

• Zmiana także w ekipie gospodarzy. Za Domżalskiego wchodzi Copik.

• Za Oziemczuka wchodzi Renusz.

• Są pierwsze zmiany w tym meczu. Pielacha zastępuje Ninković.

• Odwet? Żółtą kartką ukarany Maciej Dąbrowski z Olimpii.

• Pielach ostro faulował Cieciurę. Piłkarze z ławki rezerwowych Olimpii tak się wściekli, że aż wbiegli na boisko. Musiał ich upomnieć arbiter.

• Żółta kartka dla Mateusza Pielacha.

• Z rzutu wolnego strzelał Białek, ale piłkę przejęli obrońcy.

• Bogdanka atakuje teraz dużo częściej, jest na połowie rywali. Goście mają niemal całą drugą połowę aby wykorzystać grę w przewadze jednego zawodnika. Czy to się uda?

• Nikitović strzela sprzed pola karnego, ale piłka szybuje nad bramką

• Ostre starcie przy końcowej linii. Piotr Ruszkul biegł równo z piłkarzem gości, nagle doszło do jakiegoś ostrego starcia. Sędzia się nie wahał i wyrzucił z boiska piłkarza Olimpii! Grudziądz w dziesiątkę!

• Nikitović dośrodkował w pole karne, a tam Pielach strzelał głową. Broni Michał Wróbel

• Zaczynamy drugą połowę.

• Przypominamy, że relacje live z tego meczu można śledzić też w naszej nowej aplikacji mobilnej! [ściągnij na iPhone] [ściągnij na Android]

• Pierwsza połowa dla gospodarzy. GKS tylko przez chwilę zdołał przejąć inicjatywę w tym meczu, ale dogodne sytuacje marnował Nildo.

• Koniec pierwszej połowy.

• Gra gości wróciła do tego co widzieliśmy w pierwszym kwadransie. Długa piłka do Nildo, który osamotniony nie ma szans wygrać pojedynku z obrońcami z Grudziądza.

• Frańczak szarżował środkiem pola, minął kilku piłkarzy z Łęcznej i zagrał na prawo do Domżalskiego. Ten jednak przegrał pojedynek 1 na 1 z Prusakiem.

• Ratajczak z lewej strony dograł w pole karne, piłkarze Olimpii minęli się z piłką, ale po drugiej stronie pola karnego był Domżalski, który uderzył nad bramką.

• Mecz się wyrównał. Na początku przewagę miała Olimpia, ale teraz to nawet goście częściej zagrażają bramce. Tylko Nildo razi nieskutecznością.

• Dąbrowski z 30 metrów strzela mocno, ale równie niecelnie.

• Pesir wyjaśniał sobie teraz coś z Kowalskim w ostrych słowach. W pewnym momencie piłkarz gości padł jak rażony na ziemię. Sędzie jednak pogodził obu piłkarzy. Obyło się bez kartek, chociaż mecz jest naprawdę ostry.

• Nikitović dośrodkował w pole karne, piłkę na długi słupek przedłużył Tomas Pesir, gdzie był Nildo. Brazylijczyk z najbliższej odległości nie trafił do pustej bramki!

• Goście starają się dziś mocno wykorzystywać Nildo, do którego adresują dużo piłek. Brazylijczyk na razie nie potrafi jednak tego wykorzystać, bo ma zawsze przy sobie dwóch obrońców Olimpii.

• Teraz podobna sytuacja po drugiej stronie boiska. Nikitović z 25 metrów strzela w mur.

• Jarosław Białek próbował strzelać z rzutu wolnego, ale z 20 metrów uderzył nad bramką.

• Mecz nam się zaostrzył. Bartoszewicz fauluje Ruszkula przed polem karnym i dostaje kartkę. W dodatku może być groźnie przy stałym fragmencie gry.

• Dośrodkowanie z prawej strony Frańczaka do Ruszkula, a ten strzela głową wysoko nad bramką.

• Odpowiedź grudziądzan. Domżalski na lewej stronie dostrzegł Dziedzica, a ten ładnie klatką zgrał piłkę do Ruszkula. Piłkarz Olimpii uderzył odważnie i efektownie z pierwszej piłki z woleja, ale wysoko nad bramką.

• Bartosiewicz wpadł w pole karne Olimpii, żaden obrońca na nie umiał mu zabrać piłki, wycofał na 6 metr do Nildo, a ten znowu nie trafił! To była świetna okazja.

• Nildo dostał piłkę z głębi pola i uderzył minimalnie obok słupka Wróbla. Pierwsza ostrzeżenie ze strony gości.

• Pierwsza dobra okazja gospodarzy. Dziedzic dośrodkował z prawej strony do Ruszkula, a ten mocno strzelił z 1 piłki, jednak na posterunku znów Prusak.

• Dąbrowski z 35 metrów strzela po ziemi, piłka jeszcze ociera się o piłkarza Bogdanki, ale bramkarz spokojnie broni.

• Dość głośny doping kibiców, których przyszło dziś na stadion ponad tysiąc. Fanów gości brak.

• Na razie optyczna przewaga Olimpii, która jest częściej na połowie rywala, ale jak do tej pory brak jakichkolwiek sytuacji pod bramkami.

• Ławka rezerwowych Bogdanki: Socha, Ninković, Kusiak, Falkowski, Renusz, Michalak, Paluchowski.

• Ławka rezerwowych Olimpii: Osiecki, Tumicz, Gajda, Copik, Pach, Rogóż, Sulej.

• Zaczynamy! Rozpoczęli piłkarze Olimpii.

• - Mamy okazję pokazać charakter. Wiadomo, że mamy stresującą sytuację, bo nie wygraliśmy spotkania od sześciu kolejek, ale pierwszy gwizdek meczu w Grudziądzu musi to wyczyścić, a ostatni sprawić, że będziemy się cieszyć - mówi przed spotkaniem Piotr Rzepka, szkoleniowiec zespołu z Łęcznej.

• Już za kilka minut w Grudziądzu mecz Olimpii z GKS Bogdanka. Goście przyjeżdżają do Grudziądza po porażce z Olimpią Elbląg. Chcą się zrehabilitować.