Olimpia Grudziądz

0

Lech Poznań

2

• Koniec meczu, Lech Poznań awansuje do kolejnej fazy Pucharu Polski wygrywając 2:0 po dwóch trafieniach Holmana, dziękujemy za wspólnie spędzony czas i zapraszamy na kolejne relacje w Ekstraklasa.net!

• Arbiter doliczył 4 minuty.

• Djousse faulowany przez Dudkę, ale gwizdek arbitra milczy, powinien być karny dla gospodarzy!

• Atak pozycyjny Lecha, ale stratę zanotował Trałka.

• Lovrencsics zagrał przed bramkę, tam piłka odbija się od Łabędzkiego i trafia Holmana, który pokonuje Wróbla!

• 0:2!!! Holman!!!!

• Woźniak ściął do środka, ale uderzył bardzo, bardzo słabo.

• Kontra Olimpii, Djousse pognał z piłką zagrał do Paweli, ale ten nie potrafił pokonać Gostomskiego!

• Kazlauskas tym razem zablokowany, gospodarze nadal walczą.

• Dwie akcje Lovrencsicsa, najpierw zagrał wzdłuż bramki, a potem z narożnika boiska. Chwilę później z kontra wyszli gospodarze, ale nadal wynik nie ulega zmianie.

• Kaczmarek kolejny raz zagrywał z rzutu wolnego, ale futbolówka ląduje w rękawicach Gostomskiego.

• Wilusz opuszcza boisko, a w jego miejsce zobaczymy Łukasza Trałkę.

• Djousse uderza nad bramką.

• Kazlauskas otrzymał piłkę na 10. metrze, było blisko, będzie korner!

• Fabian Pawela zmienia Cieślińskiego.

• Gospodarze mają coraz mniej czasu na przedłużenie szans , na awans do dalszej fazy Pucharu Polski.

• Formella uderzył z dystansu, ale nieclenie.

• ... a za Thomallę widzimy Marcina Robaka.

• Kazlauskas melduje się za Szczota...

• Gergo Lovrencsics uderzył z dystansu, ale nie trafił w światło bramki.

• Długa akcja poznaniaków, ostatecznie strata Formelli, ale Tetteh odbiera piłkę.

• Żywe 20 minut za nami, czekamy na kolejne bramki.

• Pierwsza akcja Węgra, piłka trafia do Holmana, dobrze interweniuje Wróbel, został jednak ostro potraktowany przez Holmana.

• Lovrencsics melduje się za Kownackiego.

• Formella zagrywa z rzutu wolnego, ale na spalonym jeden z kolegów.

• Dobra akcja Woźniaka ze Szczotem, potem piłka trafia do Pitera-Bućko, a ten strzela fatalnie...

• Lech buduje atak pozycyjny, chwila oddechu, ale Olimpia podchodzi pressingiem.

• Banasiak za długo przekładał piłkę i stracił piłkę! Dlaczego zawodnik Olimpii nie strzelał?!

• Djousse zagrywał do kolegi z drużyny, ale za mocno, Gostomski łapie piłkę.

• Za nami kilka minut drugiej połowy i w tym czasie zobaczyliśmy więcej sytuacji podbramkowych, niż przez pierwsze 45 minut.

• Tym razem krótko rozegrany korner, Woźniak wykłada piłkę Kaczmarkowi, ale ten fatalnie pudłuje!

• kolejny słabo rozegrany stały fragment gry przez gospodarzy.

• Wilusz w pojedynku z Djousse wybija piłkę na rzut rożny.

• Kownacki uderzył głową nad bramką grudziądzan.

• Holman za długo holował piłkę, była szansa na kolejne trafienie, ale futbolówka zostaje wybita na korner.

• Lech trafia do siatki Olimpii, ale arbiter nie uznaje bramki, na spalonym Kamiński.

• Obie ekipy przystąpiły do gry bez zmian.

• Gramy!

• Obie drużyny wróciły na murawę. Zaraz początek drugiej odsłony.

• Koniec pierwszej połowy, do przerwy Olimpia 0-1 Lech.

• Djousse strzelał z ostrego kata, broni Gostomskiego, a potem futbolówka odbija się od Cieslińskiego!

• Arbiter doliczył 1 minutę do pierwszej odsłony.

• Banasiak z prawego skrzydła nie zdołał dograć w pole karne Lecha.

• Nic nie wskazuje na to, aby do przerwy wynik miałby ulec zmianie.

• Kaczmarek wystawił piłkę Piterowi-Bucko, ale ten uderzył wysoko nad bramką.

• Kaczmarek faulowany przez Ceesay`a, a zawodnik gości otrzymuje kartonik.

• Wzmógł się doping na obiekcie Olimpii, tego potrzebują piłkarze.

• Cessay ściął do środka i uderzył na bramkę Olimpii, ale niecelnie.

• Atak pozycyjny poznaniaków, Lech gra najmniejszym nakładem sił.

• Słabe rozegranie piłki przez Kolejorza, piłka ląduje w rękawicach Wróbla.

• Lewandowski niepotrzebnie faulował daleko od własnej bramki, żółta kartka dla byłego defensora Pogoni Siedlce.

• Zakotłowało się pod bramką Lecha, jednak Wilusz okazał się sprytniejszy od Djuosse.

• Lech sprawia wrażenie drużyny, która chciałaby już iść do szatni. Olimpia trochę chaotycznie, ale jednak stara się spychać do defensywy mistrzów Polski.

• Kolejny korner dla gospodarzy, ale poznańska defensywa wybija piłkę.

• Wracamy do gry. Futbolówka w posiadaniu gospodarzy.

• Przerwa na uzupełnienie płynów.

• Grudziądzanie coraz częściej atakują poznańską bramkę. Kolejorz gra "na stojąco".

• Aj, źle to rozegrali gospodarze, od bramki zacznie Gostomski.

• Djousse wyszedł z kontrą i został powalony przez Kamińskiego. Zawodnik Lecha został ukarany żółtą kartką.

• Na bramkę gospodarzy strzelał jeden z Lechitów, będzie korner, ponieważ interweniował Wróbel.

• Atak pozycyjny gości, jednak Holman po raz kolejny traci piłkę.

• Gospodarze są zmuszeni do atakowania, grudziądzanie muszą odrobić straty.

• Marcin Kaczmarek uderzył nad bramką Gostomskiego.

• Dariusz Dudka zagrywa piłkę ręką, rzut wolny dla gospodarzy.

• Wróbel broni pierwsze uderzenie Holmana, potem dobitkę Kędziory, ale ponowna próba Węgra ląduje w siatce, mistrz Polski prowadzi w Grudziądzu!

• 0:1!!! Holman!!!!!

• Lewandowski przytrzymał Thomallę, a Wróbel mógł pewnie złapać piłkę.

• Holman stracił piłkę na rzecz Djousse, ale były zawodnik Pogoni Siedlce traci piłkę.

• Pierwsze uderzenie gości, Dariusz Formella uderzył na bramkę Wróbla, ale niecelnie.

• Olimpia występuje w biało-zielonych strojach, a Lech gra w niebieskich trykotach.

• Gostomski nie został zmuszony do interwencji.

• Pierwsza akcja gospodarzy, Ceesay wybija piłkę na korner.

• Kamil Kurowski
  • Pojedynek Olimpii z Lechem poprowadzi Marek Opaliński z Legnicy.

• Biało-zieloni również nie rozpoczęli sezonu imponująco, po dwóch meczach na zapleczu Ekstraklasy mają zaledwie jeden punkt i zajmują 16. lokatę w 1. lidze.

• Mistrzowie Polski od kilku tygodni zmagają się z marazmem w swojej grze. Odpadnięcie z el. LM, 11. miejsce w E-klasie nie świadczą zbyt dobrze o dyspozycji "Kolejorza".

• Pojedynek biało-zielonych z Lechem jest powrotem do przeszłości. Dlaczego? Otóż trzy lata temu obie ekipy mierzyły się w Grudziądzu, również w ramach 1/16 Pucharu Polski. Wówczas lepsi okazali się gospodarze, którzy wygrali 2:1

• Witamy serdecznie, za 90 minut w Grudziądzu, miejscowa Olimpia rozpocznie bój w 1/16 pucharu Polski z mistrzem Polski, Lechem Poznań.

• Olimpia Grudziądz - Lech Poznań LIVE!

ZAPOWIEDŹ: Powrót do przeszłości w Pucharze Polski

Już dziś rozpoczyna się faza 1/16 pucharu Polski, a w Grudziądzu miejscowa Olimpia podejmie mistrza Polski Lecha Poznań. Jest to swojego rodzaju powrót do przeszłości, ponieważ trzy lata temu oba zespoły mierzyły się ze sobą w 1/16 i wówczas lepsi okazali się grudziądzanie.