Olimpia Grudziądz

1

MKS Kluczbork

2

• Koniec spotkania. MKS Kluczbork wygrał w Grudziądzu. Dziękujemy za śledzenie naszej relacji.

• Gospodarze próbują skonstruować jakąś akcję ofensywną, ale średnio im to idzie.

• Sędzia doliczył cztery minuty.

• Swędrowski zmienia Kowalczyka, bohatera tego spotkania.

• Olimpia z dokładnością na bakier w końcówce - dośrodkowanie jednego z graczy gospodarzy ląduje w "koszyczku" Pogorzelca.

• Smoliński szukał któregoś z partnerów w okolicy pola karnego rywali, ale... nikogo nie znalazł. Podanie niecelne - piłka dla gości.

• Kowalczyk szukał hat-tricka! Uderzył sprzed pola karnego, ale dobrze broni Fabiniak!

• Żółta kartka dla Banasiaka.

• Nitkiewicz wchodzi za Madejskiego.

• Znów próbował Nildo, ale tym razem przestrzelił.

• Michał Szewczyk ukarany żółtą kartką.

• Nowacki wchodzi za Kasperkiewicza.

• Pogorzelec świetnie broni strzał Nildo! Było baaardzo groźnie!

• Trzepacz zmienia Żigona.

• Defensywa MKS-u połapała się w zamiarach Żigona - obrońcy gości wybijają piłkę.

• Złe podanie Smolińskiego. Piłka dla gości.

• ZNÓW POPRZECZKA! Znów po strzale Pitera-Bućko!

• Smoliński miał całkiem dogodną pozycję do strzału z dystansu, więc uderzył, ale w ostatniej chwili został zablokowany.

• Żółta kartka dla Kowalczyka.

• Zmiana w Olimpii - Smoliński wchodzi za Szarpaka.

• Bardzo dobrze teraz interweniował Szarpak, który zatrzymał groźne podanie jednego z rywali.

• Na początku drugiej połowy Olimpia nie imponuje dokładnością. Nieco lepiej wygląda Kluczbork.

• Jedna zmiana - Kurowski zmienia Kaczmarka.

• Wracamy do gry.

• Koniec pierwszej połowy, w której obejrzeliśmy aż trzy bramki! Dobre spotkanie w Grudziądzu. Zapraszamy na drugą połowę już za kwadrans.

• Minuta doliczona.

• Kowalczyk przyjął piłkę w polu karnym i strzałem w długi róg pokonał Fabiniaka.

• MKS ODZYSKUJE PROWADZENIE! KTÓŻ BY INNY? KOWALCZYK!

• Zigon! Bardzo, ale to bardzo niecelnie..

• Które to już dośrodkowanie Kaczmarka w pole karne gości? Piter-Bućko zgrał piłkę do Brazylijczyka Nildo, a ten doprowadził do wyrównania!

• NILDO! BŁYSKAWICZNA ODPOWIEDŹ OLIMPII!

• Kolejna wrzutka Kaczmarka, tym razem z wolnego - łapie Pogorzelec.

• Brodziński zagrał do Kowalczyka, a ten strzałem w długi róg zapewnił prowadzenie MKS-owi!

• KOWALCZYYYYYYYYK! GOL DLA GOŚCI!

• Żółta kartka dla Brodzińskiego.

• Szarpak z dystansu... Bardzo niecelnie.

• Całkiem niezły początek tego spotkania. Brakuje jednak goli. Wydaje się jednak, że wkrótce może dojść do przełamania, bo sytuacji nie brakuje.

• Coraz więcej dzieje się w Grudziądzu! Kaczmarek znów dograł dobrą piłkę z rożnego, Pogorzelec musiał wypiąstkować futbolówkę - będzie kolejny korner.

• POPRZECZKA! Piter-Bućko szczupakiem próbował zamienić dośrodkowanie Kaczmarka na gola! Niewiele zabrakło! Bardzo efektowny strzał.

• Pogorzelec pewnie łapie piłkę po dośrodkowaniu jednego z graczy Olimpii.

• Nildo znów przewrócony. Rzut wolny dla Olimpii na środku boiska.

• Z rożnego nic groźnego nie wynikło. Piłka dla gospodarzy.

• Będzie rzut rożny dla gości - dośrodkowanie jednego z zawodników MKS-u zostało zablokowane, a piłka wyszła za linię końcową.

• Teraz odpowiedzieli goście! Po podaniu Madejskiego strzelał Szewczyk, ale Fabiniak nie dał się zaskoczyć.

• Dobre uderzenie Darmochwała z ostrego kąta! Świetnie broni Pogorzec! Było groźnie.

• Wrzut dla gospodarzy na połowie ekipy Mirosława Dymka.

• Długo rozgrywali piłkę teraz w środku pola piłkarze gospodarzy, ale po chwili przy próbie dłuższego zagrania futbolówka padła łupem obrońców MKS-u.

• Kowalczyk poturbował Zitko w pojedynku powietrznym. Będzie rzut wolny dla gospodarzy.

• Pierwszy gwizdek sędziego i gramy!

• Za kilka minut początek spotkania.

• A to rezerwowi MKS-u Kluczbork: Wnuk, Gierak, Olszewski, Swędrowski, Nowacki, Ganowicz, Nitkiewicz

• Oto rezerwowi Olimpii Grudziądz: Królczyk, Trzepacz, Skórecki, Woźniak, Smoliński, Kurowski, Bartlewski

• Witamy z Grudziądza, gdzie już za pół godziny w meczu 29. kolejki 1. ligi Olimpia zmierzy się z MKS-em Kluczbork.