Olimpia Grudziądz - Odra Opole ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

Olimpia Grudziądz

3

Odra Opole

1

• Koniec meczu! Olimpia pewnie pokonuje Odrę Opole, która coraz mocniej grzęźnie na dnie tabeli.

• 3 minuty dłużej potrwa ten mecz.

• Odra na łopatkach! Zawodnik gospodarzy świetnie wykorzystał błąd golkipera i dobił piłkę do bramki z bliskiej odległości!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Maciej Kona podwyższa prowadzenie Olimpii!

• German Ruiz dopiero co pojawił się na murawie, a już musi ją opuścić. Zawodnik Odry doznał urazu i goście będą kończyć ten mecz w 10.

• Ostatnia zmiana tego meczu. German Ruiz zmienia Dawida Błanika.

• Olimpia Grudziądz znowu wychodzi na prowadzenie! Zawodnik gospodarzy świetnie wykorzystał dośrodkowanie Ciechanowskiego!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Omran Haydary!

• Strzelec bramki dla gospodarzy Omar Monterde opuszcza murawę i zmienia go Joao Augusto.

• Konrad Handzlik trafia piłką w słupek! Było bardzo groźnie!

• Tomas Mikinić zmienia Łukasza Winiarczyka.

• Doświadczony snajper znalazł się tam gdzie być powinien i znakomicie wykorzystał dogodną okazję!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Arkadiusz Piech doprowadza do wyrównania!

• Schodzi też Ricky van Haaren, a w jego miejsce pojawia się Robert Ziętarski.

• Szkoleniowiec Olimpii zdecydował się na dwie roszady. Elvir Maloku zmieniony przez Sebastiana Kamińskiego.

• Zmiana w Odrze Opole. Martin Adamec wchodzi, a schodzi Thijs Timmermans.

• Omar Monterde oddał strzał, po którym piłka odbiła się od jednego z graczy Odry i wpadłą do bramki!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Omar Monterde zdobywa bramkę!

• Ariel Wawszczyk ukarany żółtą kartką.

• Czas na drugie 45 minut!

• Koniec pierwszej połowy. Jak na razie w meczu nie było kompletnie żadnych emocji.

• Dawid Błanik uderza, ale bardzo niedokładnie.

• Niezłe, ale niecelne uderzenie Arkadiusza Piecha.

• Tylko po 1 strzale oddały oba zespoły. Niestety to wiele mówi o poziomie tego pojedynku...

• Mecz niestety nie rozpieszcza kibiców zgromadzonych na trybunach stadionu w Grudziądzu. Nadal żadna drużyna nie potrafiła stworzyć sobie ciekawej okazji.

• Niezła okazja gości, jednak Arkadiusz Piech posyła piłkę nad bramką rywala.

• Pierwszy kwadrans przebiegł bardzo spokojnie. Olimpia Grudziądz oddała jeden strzał i to tyle z jakichkolwiek sytuacji podbramkowych w tym meczu.

• Kacper Rosa ratuje swój zespół znakomitą interwencją!

• Bartłomiej Wdowik pierwszym zawodnikiem ukaranym żółtą kartką.

• Łukasz Winiarczyk nie zdołał dopaść do zagranej piłki. Podanie było po prostu zbyt mocne.

• Mecz właśnie się rozpoczął!

• Oba zespoły są już na murawie! Zaraz rozbrzmi pierwszy gwizdek.

• Lepsze nastroje panują w Grudziądzu. Beniaminek 1 ligi zajmuje wysoką, 8 pozycję i do miejsca premiowanego grę w barażach tracą 4 oczka.

• Odra Opole musi wygrzebać się z dna ligowej tabeli. Aktualnie zajmują ostatnie miejsce w tabeli i do bezpiecznej strefy tracą aż 7 punktów.

• Dzień dobry Państwu! Zapraszamy bardzo serdecznie na relację LIVE z meczu Olimpia Grudziądz - Odra Opole!

Olimpia - Odra LIVE! Solidny beniaminek kontra outsider

Olimpia - Odra LIVE! Solidny beniaminek kontra outsider ©Łukasz Szalkowski

Olimpia Grudziądz - Odra Opole ONLINE. W sobotę o godzinie 17 Olimpia Grudziądz podejmie ostatnią w tabeli Odrę Opole w meczu 16. kolejki Fortuna 1 Ligi. Czy beniaminek wykorzysta atut własnego boiska? Relacja na żywo w GOL24!

Fortuna 1 Liga: Olimpia Grudziądz - Odra Opole ONLINE

Olimpia Grudziądz wpadła w dołek formy. Solidnie prezentujący się do tej pory beniaminek w trzech ostatnich meczach uzbierał zaledwie punkt. W sobotę nadarzy się znakomita okazja na przełamanie, gdyż do Grudziądza przyjedzie najsłabsza w lidze Odra Opole.
- Potrafimy grać u siebie, mamy swoje atuty. Na pewno w tym meczu będziemy chcieli pokazać wszystko to co najlepsze, jeżeli chodzi o nasze granie - zapewnia szkoleniowiec Olimpii, Jacek Trzeciak.

Odra nie tylko dołuje w lidze. Zawód swoim kibicom sprawiła także w Totolotek Pucharze Polski. W środę opolanie w Ząbkach ulegli trzecioligowym rezerwom Legii Warszawa 0:1. Piłkarze Odry na wyjazdach występują przede wszystkim w roli dostarczyciela punktów. Porażkami zakończyli sześć z ośmiu delegacji. Jedyne wyjazdowe zwycięstwo zanotowali 5 października w Chojnicach wygrywając 2:1 z Chojniczanką. Obecnie czerwoną latarnię ligi od bezpiecznej pozycji dzieli aż siedem punktów.

Sędzią meczu Olimpia Grudziądz - Odra Opole będzie Wojciech Krztoń z Olsztyna. Początek spotkania o godzinie 17.

Olimpia Grudziądz - Odra Opole TRANSMISJA TV

Żadna stacja nie pokaże spotkania Olimpii z Odrą Opole. Tekstowa relacja na żywo w GOL24.