0

Pogoń Szczecin

0

• Koniec spotkania. Olimpia Grudziądz i Pogoń Szczecin podzieliły się punktami.

• Cztery minuty doliczone. Czy któryś z zespołów zdoła przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę?

• Naciskają Portowcy! Teraz minimalnie niecelnie Ława!

• Fantastyczna obrona Wróbla, który zatrzymał jakimś cudem strzał Sotirovicia z najbliższej odległości!

• Adam Gajda wchodzi w miejsce Białka.

• Piotr Petasz wchodzi w miejsce Frączczaka.

• Potężna bomba w wykonaniu Ediego Andradiny przechodzi tuż obok bramki!

• W miejsce Cieciury wchodzi Grzegorz Domżalski.

• 75. minuta mogła być decydująca! Najpierw Sotirović sam na sam z bramkarzem nie wykorzystał znakomitej okazji, a po chwili w podobnej sytuacji Dziedzic niepotrzebnie dryblował!

• Łukasz Tumicz zmienia Ruszkula

• Uderzenie z dystansu Ławy z lewej nogi pewnie złapał bramkarz gospodarzy.

• Pierwsza zmiana. Daniel Wólkiewiecz zastępuje Lewandowskiego.

• Olimpia wyraźnie dominuje. Czy Portowcy, podobnie jak w niedawnym meczu z Termaliką w Niecieczy przeprowadzą zabójczą kontrę i zdobędą ważnego gola na wyjeździe?

• Wreszcie oglądaliśmy jakieś uderzenia na bramkę. Najpierw Frańczak, a za moment Ratajczak sprawdzili czujność Janukiewicza.

• Po przerwie nie oglądaliśmy żadnej groźnej sytuacji podbramkowej. Kartek za to multum. Ukarany tym razem Błażej Radler.

• Okres fauli zawodników z Grudziądza. Goście co kilkanaście sekund wznawiają grę z rzutu wolnego.

• Coraz ostrzej grają gospodarze. Maciej Dąbrowski ogląda kolejną żółtą kartkę.

• Kartką ukarany Jarosław Ratajczak.

• Przycisnęła od początku Olimpia. Spore zamieszanie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego wyjaśnili z trudem obrońcy przyjezdnych.

• Bez zmian w obu zespołach.

• Początek drugiej części meczu.

• Koniec pierwszej połowy. Jak na razie bez bramek w Grudziądzu.

• Kolejny kartonik, tym razem dla Łuszkiewicza.

• Pierwsza żółta kartka w meczu dla Kościukiewicza.

• Strzał głową Dziedzica pewnie łapie w rękawice golkiper szczecinian.

• Kombinacyjnie próbują grać zawodnicy Marcina Sasala. Akcja w trójkącie Edi - Ława - Frączczak, zakończona zbyt mocnym podaniem kapitana Portowców.

• Szybko przeprowadzona kontra Pogoni, Vuk Sotirović wypuszczony sam na sam, jednak w kluczowym momencie nie opanował piłki.

• Fantastyczny strzał Huberta Kościukiewicza, jeszcze lepsza parada Janukiewicza!

• Ależ było groźnie! Mariusz Kryszak egzekwował rzut wolny z okolicy 30. metra, techniczne uderzenie o centymetry minęło słupek!

• W odpowiedzi prawą flanką popędził Adrian Frańczak, dorzucił piłkę w kierunku Janusza Dziedzica, ale były zawodnik GKS-u Katowice nie doszedł to tej piłki.

• Wejście Petera Hricko prawą stronę, dośrodkowanie jednak dalekie od ideału. Wróbel wyrzutem rozpoczyna akcję gospodarzy.

• Pogoń ma wyraźne problemy z zawiązywaniem akcji ofensywnych. Ponad 2000 tysiące osób wspomaga dopingiem Olimpię, która chce w tym meczu zgarnąć komplet punktów. Jaka będzie reakcja Portowców?

• Teraz odpowiedź Olimpii. Dziedzic podał do Ruszkula, który wyszedł sam na sam z bramkarzem gości, ale uderzył obok słupka.

• Świetna okazja dla Pogoni. Sytuację uratował bramkarz gospodarzy Michał Wróbel.

• Łuszkiewicz próbował strzału z dystansu, lecz piłka nie trafiła w światło bramki.

• Edi próbował zagrać do Frączczaka, ale ten nie doszedł do tej piłki.

• Po pierwszych minutach nie można wskazać jednego faworyta. Oba zespoły grają chaotycznie i nerwowo.

• Gospodarze przejmują inicjatywę po pierwszych minutach naporu gości.

• Rzut rożny dla gospodarzy. Wrzucał Kryszak, ale piłkę spokojnie wybił Janukiewicz.

• Goście próbują narzucić swoje tępo gry i strzelić bramkę, by móc kontrolować spotkanie.

• Gospodarze wyprowadzają kontratak, ale nie udanie.

• Od początku meczu zawodnicy ze Szczecina utrzymują się przy piłce.

• Mecz rozpoczęty

• Piłkarze obu zespołów są już na boisku.

• Warto powiedzieć, że szkoleniowcem gospodarzy jest były piłkarz i trener Pogoni Szczecin Marcin Kaczmarek.

• Witam w relacji na żywo z meczu Olimpia Grudziądz-Pogoń Szczecin.