• Pierwsza zmiana w spotkaniu. Monterde za Maloku

• Żółta kartka dla Kamińskiego

• Z rzutu wolnego z dogodnej odległości uderzył Handzlik, ale trafił prosto w mur

• Żółta kartka dla Hajdy za faul

• Zaczyna przeważać w drugiej połowie Stomil. Piłka nawet trafiła do siatki gospodarzy, ale jak na razie po akcji ze spalonego. Sędzia słusznie nie uznał bramki

• Na uderzenie zdecydował się Handzlik, ale na posterunku był Skiba

• Sporo walki na początku drugiej połowy. Obie drużyny nie stwarzają jednak zagrożenia

• Stomil rozpoczął drugą połowę od wywalczenia rzutu rożnego. Po wrzutce nie było zagrożenia

• Rozpoczęcie drugiej połowy

• Zakończenie pierwszej połowy! Do przerwy Olimpia prowadzi ze Stomilem 1:0

• Tylko minuta doliczona do pierwszej połowy.

• Remisz uderzał głową, ale kolejny raz świetnie spisał się Sapela! Było blisko wyrównania

• Rzut rożny dla Olimpii po akcji Augusto. Po dośrodkowaniu z kornera radzą sobie piłkarze Stomilu

• Aktywny Siemaszko próbował oddać mocny strzał, ale został zablokowany

• Wrzutka w pole karne Olimpii i piłka w rękach Sapeli

• Teraz groźnie Stomil! Sapela dobrze broni jednak strzał Kubana

• Żółtą kartką ukarany Lukas Kuban

• Wrzutka w pole karne Olimpii, ale bramkarz pewnie łapie piłkę, uprzedzając rywali.

• Niecelny strzał Kony, piłka minęła bramkę gości

• Rzut rożny dla Stomilu. Wrzutka Siemaszki nie przyniosła zagrożenia

• Sapela zmuszony do interwencji po dobrym uderzeniu Siemaszki!

• Rzut rożny dla Olimpii. Po kornerze bez zagrożenia

• Stomil walczy o bramkę wyrównującą. Po rzucie wolnym strzał głową oddał Lech, ale nie trafił w bramkę.

• Aktywny jest Augusto, który doszedł do kolejnej okazji. Tym razem był blisko, ale piłka posłana obok słupka.

• Joao Augusto zmarnował doskonałą okazję po dobrym podaniu Handzlika!

• Olimpia stara się iść za ciosem. Tym razem dobrze interweniuje jednak Skiba

• Z rzutu rożnego piłkę w pole karne wrzucił Handzlik, a celnym strzałem głową popisał się Wawszczyk!

• Gooool! Wawszczyk daje prowadzenie Olimpii!

• Pierwszy atak wyprowadził Stomil i bramkarz gospodarzy musiał już interweniować.

• Pierwszy gwizdek sędziego i gramy!

• Znamy już składy obu zespołów. Ławka rezerwowych Olimpii: Lewandowski, Bogusławski, Janczukowicz, Monterde, Nowicki, Ocenas, Twarowski, Ziętarski i van Haaren. Rezerwowi Stomilu: Leszczyński, Mosakowski, Niedziela, Kowalski, Tecław, Molloy, Skrzecz, Cetnarski i W. Gancarczyk.

• Witamy w relacji na żywo ze spotkania Olimpii Grudziądz ze Stomilem Olsztyn. Obie drużyną walczą o miejsca dające szanse na awans, więc spodziewać możemy się emocjonującego spotkania!

Olimpia - Stomil LIVE! Dokończenie kolejki w Grudziądzu

Olimpia - Stomil LIVE! Dokończenie kolejki w Grudziądzu ©Łukasz Szalkowski

Mecz Olimpia Grudziądz - Stomil Olsztyn ONLINE. W niedzielę zostanie dokończona 12. kolejka Fortuna 1 Ligi. W akcji zobaczymy sąsiadów z tabeli - siódmy i szósty zespół. Relacja LIVE w GOL24 od godziny 19:00.

Mecz Olimpia Grudziądz - Stomil Olsztyn ONLINE

Olimpia zmieniła trenera i coś chwyciło. Nie licząc meczu w Pucharze Polski, drużyna za kadencji Jacka Trzeciaka jeszcze nie przegrała. Jej ligowa seria trwa od 31 sierpnia. Przyniosła jedenaście punktów na piętnaście możliwych (trzy zwycięstwa, dwa remisy).

Ostatnie zwycięstwo Olimpia uzyskała na wariackich papierach. W Tychach do 87 minuty przegrywała z GKS-em 0:2. Jakimś cudem wcisnęła jednak trzy bramki i dopisała kolejne punkty. Tuż przed końcem na 3:2 trafił Joao Criciuma.

Stomil również we wrześniu nie zaznał goryczy porażki. Wygrał trzy z czteru ligowych spotkań. Ostatnio po golu Rafała Remisza pokonał skromnie Podbeskidzie Bielsko-Biała (1:0). - Przed nami mecz z gatunku tych bardzo ciężkich. Stomil nie strzela dużo bramek, ale też dużo nie traci. Fajnie przechodzi do kontrataków. Ma swój sposób gry, który przynosi punkty - zaznacza trener Olimpii, Jacek Trzeciak.

Niedzielne zawody poprowadzi sędzia Damian Kos z Wejherowa. Na liniach pomogą mu Bartosz Kaszyński i Rafał Brieger. Sędzią technicznym będzie Dawid Błażejczyk.

Ostatnie mecze bezpośrednie:

Stomil - Olimpia 1:1 (1 liga, 11.04.2018)
Olimpia - Stomil 1:1 (1 liga, 27.08.2017

Mecz Olimpia Grudziądz - Stomil Olsztyn TRANSMISJA TV

Nie będzie transmisji na żywo w telewizji. Zapraszamy na relację LIVE do GOL24.pl. Startujemy o godzinie 19:00.