18 czerwca w sobotę rozegrana została ostatnia kolejka w II grupie III ligi. Olimpia Grudziądz walczyła o awans do II ligi w Szczecinie ze Świtem Szczecin. Poniżej zapis relacji na żywo.

Olimpia Grudziądz walczy o awans do II ligi. Derby w Janikowie też na żywo

18 czerwca w sobotę ostatnia kolejka w II grupie III ligi. Olimpia Grudziądz walczy o awans do II ligi. Derby w Janikowie.
19:0018.06.2022

Koniec meczu!

Dramat Olimpii! Biało-zieloni przegrali w Szczecinie ze Świtem Skolwin 0:1 i spadli na drugie miejsce w tabeli, ponieważ Kotwica Kołobrzeg wygrała w Gniewinie ze Skolwinem 4:3. Tym samym grudziądzanie nie awansowali do II ligi. Dziękujemy za uwagę.

18:5918.06.2022

90+5

Trwa ostrzeliwanie bramki Świtu, ale świetnie broni Szulc i wspomagają go obrońcy

18:5818.06.2022

90+4

Koniec meczu w Janikowie. Unia - Zawisza 1:1

18:5718.06.2022

90+3

Rożny dla Olimpii. Niestety, piłka trafia tylko w boczną siatkę.

18:5618.06.2022

90+1

Koniec meczu w Gniewinie, gdzie Kotwica wygrała 4:3 ze Stolemem.

90+2

Rzuty z autu Warcholaka, ale radzą sobie z nimi obrońcy Świtu.

18:5318.06.2022

90'

W Szczecinie sędzia dolicza pięć minut. Przed chwilą szczęście Olimpii, bo piłka trafiła w słupek. Po chwili Kaczmarek przeniósł piłkę nad poprzeczką bramki Świtu.

18:5218.06.2022

89'

W Szczecinie róg dla Olimpii. A w Gniewinie mamy cztery minuty doliczonego czasu.

18:5118.06.2022

88'

W Szczecinie bez zmian. A w Janikowie Unia miała karnego, ale Tkaczyk obronił.

18:4618.06.2022

83'

Po strzale Kaczmarka piłkę pewnie łapie Szulc. Coraz mniej czasu dla Olimpii, by wyrównać i wrócić na pozycję lidera, która zapewni awans do II ligi.

18:4218.06.2022

80'

Grudziądzanie mocno ryzykują. Grają z tyłu tylko z dwoma zawodnikami i narażają się na kontry.

18:3918.06.2022

75'

Zmiana w Olimpii. Cabrerę zmienia Antkowiak. Mamy przerwę w grze na uzupełnienie płynów

18:3718.06.2022

74'

Ależ szczęście Olimpii. Miejscowi wyszli z kolejną kontrą. Paweł Krawiec z kilku metrów nie trafił w bramkę

18:3418.06.2022

70'

Kontra Świtu. Najpierw Cabrera ratuje Olimpię przed stratą gola, a po chwili piłkę z bramki wybija Mich

18:3218.06.2022

69'

W Gniewinie 65 minuta i Stolem przegrywa już tylko 3:4 z Kotwicą.

18:3018.06.2022

67'

Kolejny wolny dla Olimpii. Z narożnika boiska uderzał Warcholak. Gospodarze wybili piłkę zmierzającą do bramki. Grudziądzanie mają kolejny róg.

18:2418.06.2022

63'

Rzut wolny dla Olimpii na granicy pola karnego. Po strzale Warcholaka obrońca Świtu wybija piłkę na róg. Kapitalny strzał Bojasa odbija na kolejny róg Szulc. Z kolejnym kornerem gospodarze już sobie poradzili

18:1918.06.2022

58'

Olimpia jest częściej przy piłce, ale głównym pomysłem na rozerwanie defensywy Świtu jest posyłanie długich podań na skrzydła, ale nie przynosi to większych efektów.

18:1518.06.2022

55'

W Szczecinie bez zmian. Z kolei w Gniewinie Stolem przegrywa już tylko 2:4 z Kotwicą. W Janikowie Unia - Zawisza 1:1

18:1118.06.2022

46'

Zaczynamy drugie połowy. W Olimpii dwie zmiany. Na boisko weszli Karmański i Leszczyński, którzy zastąpili Nawrociego i Zawadę.

17:5118.06.2022

Koniec pierwszej połowy

Olimpia przegrywa ze Świtem 0:1 i na tą chwilę nie ma awansu do II ligi. Promocję na razie ma Kotwica, która prowadzi w Gniewinie 4:1. W Janikowie Unia remisuje z Zawiszą 1:1. Z relacją wracamy za około kwadrans.

17:4918.06.2022

45'

W Szczecinie sędzia dolicza 3 minuty

17:4718.06.2022

43'

Kotwica zdobywa czwartą bramkę w Gniewinie. Stolem - Kotwica 1:4

17:4218.06.2022

40'

Grudziądzanie coraz bardziej ryzykują. Przenieśli ciężar gry na połowę Świtu, ale na razie niewiele się dzieje pod bramką szczecinian

17:3718.06.2022

34'

Olimpia miała rzut wolny z około 25 metrów. Niestety, Marcin Warcholak uderzył mocno niecelnie nad bramką

17:3418.06.2022