Olimpia Grudziądz 0 - 1 Zawisza Bydgoszcz

• Koniec! Derby dla Zawiszy!

• Cztery minuty doliczone przez arbitra.

• Zmiana także w Zawiszy. Schodzi Gevorgyan, wchodzi Jackiewicz.

• Zmiana w Olimpii. Białek schodzi, a na boisku pojawia się Tumicz.

• Zawisza na prowadzeniu! Wróbel obronił karnego wykonywanego przez Błąda, jednak wobec dobitki był już bezradny.

• Karny dla Zawiszy!

• Zaatakowali teraz goście, do końca mecz pozostało niewiele czasu.

• Groźnie teraz pod bramką Olimpii! Przytomnie jednak Wróbel.

• Napastnik Olimpii ukarany jeszcze żółtą kartką.

• Ruszkul opuszcza boiska - zmienia go Sulej.

• Ruszkul z pierwszej piłki! Broni Witan.

• Zmiana w Zawiszy - Wójcicki za Leśniewskiego.

• 10 na 10! Również za symulowanie z boiska wyrzucony Dziedzic!

• Ależ okazję miał Ruszkul! Świetnie główkował, ale jakoś zdołał wybronić jego strzał bramkarz gości.

• Dominuje walka na boisku, przewaga po stronie Olimpii.

• Rzut wolny wykonywał Kryszak, uderzał jednak bardzo niecelnie.

• Żółta kartka także dla Hrymowicza. Nerwowo w Grudziądzu.

• Spięcie na boisku między Gevorgyanem a Ratajczakiem - ten drugi ukarany żółtą kartką.

• W międzyczasie zmiana również u gości - Jankowski zmienia Majkowskiego.

• Domżalski za Cieciurę.

• Znów nieuznany gol! Po rzucie rożnym piłkę do siatki wpakował Kościukiewicz, ale sędzia dopatrzył się faulu.

• Iście derbowa atmosfera, na trybunach bardzo gorąco.

• Zawistowski poza grą! Symulował faul.

• Kryszak pod bramką Zawiszy! Zdobywa gola, kolejny raz nieuznanego.

• Początek drugiej części meczu, grę wznawia Zawisza.

• Gwizdy rozległy się w Grudziądzu po ostatniej akcji pierwszej połowy - kibice sądzą, że Olimpia powinna prowadzić 1:0.

• Koniec pierwszej połowy.

• Za dyskusje żółtą kartką ukarany jeszcze Dziedzic.

• Ogromne zamieszanie w ostatnich sekundach! Wydawało się, że Olimpia zdobyła gola, jednak sędzia bramki znów nie uznał.

• Dwie minuty doliczone.

• Groźnie w samej końcówce pierwszej połowy! Najpierw szansę miał Gevorgyan, chwilę później Cieciura. Zawodnika Zawiszy powstrzymał jednak bramkarz gospodarzy, a Cieciura przestrzelił.

• Znów faulują goście. Będzie rzut wolny dla Olimpii.

• Oleksy przez chwilę poza boiskiem. Uraz chyba jednak niegroźny i za chwilę zawodnik powinien znów włączyć się do gry.

• Strzelał z daleka Ratajczak, piłka poszybowała jednak ponad bramką.

• Za faul taktyczny ukarany Zawistowski.

• Szansa Zawiszy - uderzał Bład.

• Rozkręcają się goście - rozgrywane piłki przychodzi im teraz dużo swobodniej. Olimpia nieco cofnięta.

• Kolejna kartka w zespole Zawiszy - ukarany Oleksy.

• Jak na razie dobry, otwarty mecz, choć trochę lepsze wrażenie sprawia Olimpia.

• W odpowiedzi Zawistowski, jego uderzenie jednak niegroźne.

• Próba Cieciury, a po chwili Frańczaka z dystansu. Wciąż jednak bez goli.

• I kolejna okazja Zawiszy - zaczynają dochodzić do głosu goście.

• Wydawało się, że faulowany był Dziedzic, jednak sędzia nie przerwał gry.

• Żółtą kartką ukarany Gevorgyan.

• Okazję miał teraz Zawisza! Uderzał Leśniewski.

• Na spalonym był Frańczak, który dobijał uderzenie Kryszaka.

• Piłka w siatce Zawiszy! Ale sędzia po raz kolejny odgwizduje spalonego.

• W ataku wciąż gospodarze - próbował dośrodkowywać Ratajczak.

• I od razu odpowiadają gospodarze - korner z drugiej strony.

• Szansę po rzucie rożnym miał Gevorgyan, jednak przestrzelił i to znacznie.

• Do dopingu włączają się kibice Zawiszy, świetna atmosfera na stadionie.

• Uderzał głową Ruszkul! Niecelnie jednak, a sędzie i tak odgwizdał pozycję spaloną.

• Olimpia prezentuje się lepiej w pierwszych minutach, szczególnie aktywny Kościukiewicz.

• Rzut wolny wykonywali goście, ale bez większego zagrożenia.

• Korner dla Olimpii. Od początku głośno dopingowani przez kibiców gospodarze.

• Szybko żółtą kartką ukarany Ilków-Gołąb.

• Start meczu, rozpoczęła Olimpia!

• Piłkarze już z powrotem na boisku w strojach meczowych - do rozpoczęcia spotkania zostało kilkadziesiąt sekund.

• Piłkarze zakończyli już rozgrzewkę. Tymczasem trybuny stadionu w Grudziądzu wciąż się zapełniają.

• Do rozpoczęcia derbów województwa kujawsko-pomorskiego zostało już tylko 10 minut.

• Witamy na relacji ze spotkania Olimpia Grudziądz - Zawisza Bydgoszcz. Kończy się powoli rozgrzewka obydwu zespołów, a kibice zaczynają zapełniać trybuny stadiony przy ul. Piłsudskiego. Oficjalna strona Olimpii poinformowała, że sprzedano wszystkie bilety!