Olimpia Pogoń Staszów zremisowała w czwartoligowym meczu z GKS Rudki 2:2 [DUŻO ZDJĘĆ]

dor
W czwartoligowym meczu Olimpia Pogoń Staszów zremisowała z GKS Rudki 2:2. Olimpia Pogoń Staszów – GKS Rudki 2:2 (0:1)Bramki: Krystian Rzepa 49, Mateusz Franus 69 - Kacper Wiecha 44, 85 z karnego.Pogoń: Wołowiec – Ptak, Baczewski, Pańtak, Ciesielski (72 Kula) – Franus, Malec, Wyrazik (82 Fitowski), Rozmysłowski – Kowalski, K. Rzepa.GKS: Rafalski – Sala, Stefański, Szymoniak, Jedlikowski – B. Wiecha (55 D. Sito), Kalisz, Skrzypek (80 Dawidowicz), S. Hajduk (64 Kowalski) – Stachura, K. Wiecha.- Pierwsza połowa pod nasze dyktando, w drugiej oddaliśmy inicjatywę gospodarzom i popełnialiśmy poważne błędy w obronie. Pogoń prowadziła 2:1, ale walczyliśmy do końca i zdobyliśmy cenny punkt – powiedział Paweł Jaworek, szkoleniowiec GKS Rudki. – Szczególnie po drugiej połowie odczuwam niedosyt. Za łatwo sprezentowaliśmy karnego Rudkom. Błąd obrońcy przy wyprowadzaniu, potem faul Wołowca i tylko remis – dodał Jacek Kuranty, trener zespołu ze Staszowa.Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć z tego spotkania.Szczegóły na kolejnych slajdach. (JKM, dor) Fot. Krzysztof Krogulec