Orzeł Nieborów

0

ŁKS Łódź

5

• Po niezbyt wciągającym spotkaniu Łódzki Klub Sportowy znowu daje się Orłowi Nieborów we znaki i strzelając pięć goli przybliża się do upragnionego awansu do trzeciej ligi! Ja już uciekam zająć się wypowiedziami szkoleniowców i zawodników, a Wam życzę miłej soboty i zapraszam wieczorem do przeczytania materiałów pomeczowych u nas i na portalu ŁKSFans.pl! Rusza współpraca Ekstraklasa.Net i ŁKSFans.pl!

• KONIEC SPOTKANIA! ŁODZIANIE ZNÓW POKONUJĄ ORŁA NIEBORÓW!!

• Arbiter główny przedłuża spotkanie o trzy minuty!!

• I jeszcze zmiana u gospodarzy. Patryka Krzeszewskiego zastępuje Sebastian Zwierz.

• DAMIAN KOPA STRZELA PIERWSZEGO GOLA W BARWACH ŁÓDZKIEGO KLUBU SPORTOWEGO!!

• Ostatnia zmiana u gości, w miejsce Pawła Hajduczka pojawia się Radek Surowiec!

• ... i żółtą dla Patryka Krzeszewskiego.

• Dzieje się na murawie! Patryk Krzeszewsko zahaczył Dawida Sarafińskiego, który wylądował na murawie i zaczęły się na szczęście szybko opanowane przepychanki. Arbitrowie i kapitanowie drużyn zdołali uspokoić sytuację po czym sędzia główny pokazał drugą żółtą, a więc czerwoną kartkę Dawidowi Sarafińskiemu..

• Dawid Sarafiński znów pozbył się przeciwników i po pięknej solowej akcji pokonał Mariusza Jędrzejewskiego.

• I ZNÓW DAWID SARAFIŃSKI URYWA SIĘ ZAWODNIKOM ORŁA!! CZWARTY GOL DLA GOŚCI!!!

• Tomasz Rembowski zostaje ukarany przez sędziego żółtą kartką za faul taktyczny na wychodzącym Dawidzie Sarafińskim. Chociaż było to dopiero ma środku boiska, to zapowiadało się na dobrą akcję dla gości.

• Rafał Trakul stara się wywalczyć coś dla swojego zespołu i próbuje wymijać obrońców na lewym skrzydle. Niestety, jak jednego czy dwóch mu się udaje, tak zawsze znajdzie się ktoś, kto go na końcu powstrzymuje i przejmuje piłkę.

• Po trzecim golu dla gości, jak zauważył spiker, łodzianie obrali dziwną taktykę na dokończenie spotkania, która sprawia, że znów nie mam za bardzo o czym pisać. W większości rozgrywają na własnej polowie, pomimo, że Orzeł wcale nie wywiera na nich zbyt dużej presji.

• Druga zmiana w składzie Orła Nieborów. Murawę opuścił Radek Domińczak a w jego miejsce pojawił się były zawodnik Łódzkiego Klubu Sportowego Michał Rozkwitalski.

• Kolejna kartka dla zawodnika gości. Ukarany zostaje Dawid Sarafiński.

• Czas na pierwszą zmianę w składzie gospodarzy. W miejsce Łukasza Wierzbickiego pojawia się Mateusz Bartosiewicz.

• Przyszedł czas na kartkę dla zawodnika gospodarzy. Obejrzał ją Łukasz Wierzbicki.

• Sytuacja na boisku troszkę się zmieniła. Gra toczy się yeraz częściej na połowie gości, dodatkowo mieliśmy aż trzy rzuty różne dla nieborowian, choć wcale nie widać żadnej przewagi gospodarzy.

• Żółte kartki arbiter jak na razie pokazuje tylko gościom. Tym razem ukarał Piotrka Słyścio. Faulowany był Rafał Trakul.

• Zmiana w ŁKS-ie. Kopa wchodzi za Zaleśnego.

• Szykuje się nam jeszcze jedna zmiana w składzie gości. Szanse na pokazanie się otrzyma Damian Kopa, a zaraz przekonamy się, kogo zastąpi.

• Czas na drugą żółtą kartkę w tym spotkaniu, podobnie jak pierwsza po stronie gości. Ukarany zostaje nią Paweł Hajduczek.

• I znów ciekawa akcja w wykonaniu tym razem Michała Mordalskiego. Wprowadzony na drugą połowę zawodnik nie oddał jednak celnego strzału i kolejnego gola się nie doczekaliśmy.

• Kolejna indywidualna akcja bramkostrzelnego pomocnika przekłada się na trzeciego gola dla podopiecznych Wojciecha Robaszka w pojedynku z Orłem Nieborów. Na jesień oglądaliśmy w meczu łodzian z nieborowianami osiem bramek, w tym tylko jedną po stronie zawodników dzisiejszych gospodarzy.

• DAWID SARAFIŃSKI!!! Doczekaliśmy się trzeciego gola dla gości i to przed upłynięciem pięciu minut drugiej połowy spotkania!

• ... a w miejsce Radka Jurkowskiego melduje się na murawie Michał Mordalski.

• Wojciech Robaszek zdecydował się na dwie zmiany w składzie. W miejsce Alelsandra Ślęzaka pojawia się Łukasz Adamski...

• I WRACAMY DO MECZU! ROZPOCZYNAMY DRUGĄ POŁOWĘ SPOTKANIA!

• KONIEC! ARBITER GŁÓWNY KOŃCZY PIERWSZĄ POŁOWĘ SPOTKANIA PRZY DWUBRAMKOWYM PROWADZENIU GOŚCI!!

• Możecie spotkać się w innych mediach z opinią, że strzelcem tego gola był Paweł Hajduczek, zobaczymy. To właśnie doświadczony pomocnik uderzał w kierunku bramki rywala, piłka odbiła się od Michała Zaleśnego i po rękach golkipera wpadła do siatki!

• MICHAŁ ZALEŚNY I ŁODZIANIE PROWADZĄ JUŻ DWA DO ZERA! Widać, że niewykorzystane sytuacje się mszczą!!

• Marcin Kosiorek uderza i Piotrek Słyścio ratuje Łódzki Klub Sportowy! W zamieszaniu w polu karnym zawodnikowi gospodarzy udało się uderzyć, trafił jednak prosto w przeciwnika i dzięki temu nie ma wyrównania.

• Radek Jurkowski fauluje raz jeszcze i Radosław Domińczak próbuje swoich sił z rzutu wolnego. Strzelając z dystansu próbował pokonać Konrada Przybylskiego, który pewnie złapał piłkę po jego uderzeniu.

• No można powiedzieć, że coś się dzieje, bo arbiter pierwszy raz w tym spotkaniu sięgnął po żółty kartonik. Radek Jurkowski brzydko faulował Rembowskiego i sędzia zdecydował się go ukarać.

• Ci "agresywni kibice" właśnie zaznaczyli swoją obecność, przypominając, że są zawsze tam, gdzie gra ich zespół. Jeszcze podkreślili, że piłka nożna jest dla kibiców i oddalają się od obiektu. Czy to wina policji, czy ich własna decyzja niestety nie wiemy, niemniej służby mundurowe zostały przez nich pozdrowione

• Adrian Kasztelan próbował swoich sił wykonując rzut wolny i strzelając z dystansu w kierunku bramki gospodarzy. Nie było to jednak mocne, mogące stworzyć zagrożenie uderzenie, choć mimo wszystko golkiper gości interweniował odrobinę chaotycznie, po czym jeden z zawodnikow Orła wybił piłkę poza końcową linię boiska dając gościom rzut rożny.

• Jak opowiedział nam właśnie nieborowski spiker, lokalni przedsiębiorcy bali się dzisiaj otwierać sklepy ze względu na pewny przyjazd kibiców Łódzkiego Klubu Sportowego. Cóż, raczej się tym nie przejmują i spokojnje obserwują spotkanie zza bramy.

• Krótka przerwa w grze zarządzona przez sędziego na uzupełnienie plynów. Przyda się i to nie jedna, bo pogoda tak jak ostatnio zawodników nie rozpieszcza i przy tak wysokiej temperaturze nie gra się przyjemnie.

• Ławka rezerwowych gospodarzy doskonale oddaje klimat dzisiejszego spotkania.ŁKS

• Wracając do wydarzeń boiskowych, ciężko napisać coś konkretnego, bo żadna z akcji nie była warta szczególnej uwagi i jak na razie nie ukrywam, że to spotkanie jest po prostu trochę nudne. Można wspomnieć ewentualnie próbę strzału z lewego skrzydła Marcina Zimonia, ktoryn jednak posłał piłkę obok bramki i nie stworzył dużego zagrożenia.

• Tymczasem gospodarze próbują coś zwojować na prawym skrzydle. Jeden z piłkarzy dał się jednak zapędzić za bardzo pod końcową linię boiska i nie wiem, czy było to dośrodkowanie, czy próba strzału, ale i tak piłka wylądowała w rękach Konrada Przybylskiego.

• Adrian Kasztelan wykorzystał okazję i jeszcze zanim zdążyło upłynąć dziesięć minut spotkania podopieczni Wojciecha Robaszka objęli prowadzenie. Chociaż widownia nie do końca zgadzała się z decyzją arbitra, wydaje się, że była ona słuszna, przynajmniej z naszej perspektywy.

• ADRIAN KASZTELAN I ŁODZIANIE NA PROWADZENIU!

• RZUT KARNY DLA GOŚCI! Tomasz Rembowski faulował Radka Jurkowskiego i sędzia zdecydował się wskazać na jedenasty metr.

• Próba pierwszego konkretnego ataku na bramkę gości do najlepszych nie należała. Jeden z zawodników Orła strzelił wysoko nad poprzeczką.

• Wreszcie coś się dzieje, o czym mogę Wam napisać. Na prawym skrzydle w pole karne gospodarzy wbiegł Dawid Sarafiński, ale powstrzymywany przez obronę Orła nie był w stanie oddać strzału. Ostatecznie piłka trafiła w ręce bramkarza.

• Przez pierwsze chwile spotkania, choć widać koncentrację w obu zespołach, jak na razie nie doczekaliśmy się skonstruowania akcji i zawodnicy rozgrywają przenosząc się z jednej połowy na drugą, nie zbliżając się za bardzo do pól karnych.