Mecz PSG - FC Barcelona ONLINE. Messi skończy jak Ronaldo?...

Mecz PSG - FC Barcelona ONLINE. Messi skończy jak Ronaldo? Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

Liga Mistrzów, 1/8 finału
2021-03-10 21:00

Paris Saint-Germain

1

FC Barcelona

1

• Koniec meczu! Niespodzianki w Paryżu nie było, PSG melduje się w 1/4 finału Ligi Mistrzów! Dziękujemy za uwagę.

• Fantastyczna sytuacja dla Mbappe, ale Francuz przestrzelił z bliskiej odległości w sytuacji sam na sam!

• Icardi ukarany żółtą kartką.

• Barcelona totalnie dominuje w posiadaniu piłki, ale nie jest w stanie stworzyć czystej sytuacji bramkowej.

• Rafinha w miejsce słabo dzisiaj grającego Marco Verrattiego.

• Oraz Ilax Moriba za Pedriego.

• Martin Braithwaite w miejsce Dembele.

• Potrójna zmiana w Barcelonie. Miralem Pjanić za Busquetsa.

• Colin Dagba zastępuje Alessandro Florenziego.

• Centymetrów zabrakło Dembele, by ten zamknął ostro posłaną piłkę z lewej strony!

• Na posterunku Navas, który odbija piłkę po strzale głową Busquetsa!

• Danilo do spółki z Marquinhosem w ostatniej chwili powstrzymali Messiego.

• Trincao pojawia się za Desta.

• Ogromne zamieszanie tuż przed bramką PSG. Messi i Griezmann zostali zablokowani przez obrońców.

• Także Danilo za Gueye.

• Podwójna zmiana w PSG. Angel Di Maria w miejsce kompletnie niewidocznego Juliana Draxlera.

• Po zmianie stron widzimy, że defensywa PSG na mniej pozwala Barcelonie. Mauricio Pochettino ewidentnie wprowadził poprawki.

• Jeszcze kartka za dyskusje dla Leandro Paredesa.

• Żółta kartka dla Gueye.

• Abdou Diallo zastąpił Kurzawę, który tylko cudem uniknął wykluczenia tuż przed przerwą.

• Druga połowa rozpoczęta.

• Koniec pierwszej połowy.

• NAVAS ODBIJA NOGAMI STRZAŁ MESSIEGO NA POPRZECZKĘ!!

• Rzut karny dla Barcelony! Kurzawa kopnął Griezmanna, ale nie wylatuje z boiska!

• Piłka wystawiona do Busquetsa na linię pola karnego, z najwyższym trudem broni nogami Navas!

• Żółta kartka dla Frenkiego de Jonga, który domagał się rzutu karnego za rzekomy faul na Deście.

• GOOOOOL!!! 1:1!! FANTASTYCZNIE KROPNĄŁ Z DYSTANSU W OKIENKO LIONEL MESSI!!!

• Antoine Griezmann sprytnie uderzał głową, ale znowu za lekko i pewnie wyłapuje piłkę Navas.

• Junior Firpo w miejsce Minguezy. Pachniało czerwoną kartką dla defensora Barcy.

• Kolejna znakomita sytuacja przed Dembele! Francuz z czystej pozycji trafia płasko prosto w Navasa!

• GOOOOOOL!!! KYLIAN MBAPPE NIE MYLI SIĘ I PSG NA PROWADZENIU!!

• Clement Lenglet winowajcą. Francuz ogląda też żółtą kartkę.

• Po sprawdzeniu na VAR-ze będzie rzut karny dla PSG! Faulowany był Mauro Icardi.

• Kolejny faul Minguezy i ostatnie ostrzeżenie dla obrońcy Barcelony.

• Oscar Mingueza ukarany żółtą kartką.

• Dembele zagrywa na 5. metr do Messiego, ale ten nie sięgnął piłki! Zabrakło mu centymetrów.

• Navas ratuje PSG broniąc strzał Sergino Desta!

• PSG zamknięte w okolicach własnego pola karnego, ale nie potrafi oddać strzału Duma Katalonii.

• Prostopadłe podanie do Dembele, który strzelił błyskawicznie po długim rogu, ale znakomicie obronił Keylor Navas!

• Odpowiedź gospodarzy. Mbappe przełożył piłkę na prawą nogę, uderzył płasko po ziemi, ale zdecydowanie zbyt lekko.

• Świetna okazja dla Dembele! Francuz zszedł z lewej strony do środka, wbiegł w pole karne, ale uderzył już beznadziejnie.

• Pierwszy celny strzał, ale za lekki w wykonaniu Dembele.

• Z rzutu wolnego z bardzo dogodnej pozycji uderzał Lionel Messi, ale dobry metr nad poprzeczką.

• Layvin Kurzawa ogląda kartkę za faul na Ousmane Dembele.

• Teraz dla odmiany niecelne uderzenie głową Sergio Busquetsa po kornerze dla Barcy.

• Teraz po rzucie wolnym do pozycji strzałowej głową doszedł Idrissa Gueye, ale nieudana próba.

• Po rzucie rożnym Marquinhos został praktycznie ustrzelony w głowę. Od bramki goście.

• Mecz rozpoczęła Barcelona. Gramy.

• Wczoraj z Ligi Mistrzów odpadła Sevilla, dziś może odpaść Barcelona, więc honoru hiszpańskiej piłki przyjdzie bronić Realowi Madryt (1:0 w pierwszym meczu z Atalantą). PSG to jedyny zespół z Francji na tym etapie elitarnych rozgrywek. W zeszłej edycji przegrał dopiero w finale z Bayernem Monachium.

• Historia najnowsza zna takie remontady i to spotkaniach tych drużyn. Cztery lata temu właśnie w dwumeczu z PSG Barcelonie udało się odrobić znaczącą stratę. Wtedy przegrała w pierwszym meczu 0:4, by w rewanżu wygrać aż 6:1. Kluczowe gole strzelił Neymar - dziś nieobecny w kadrze gospodarzy z powodu kontuzji.

• Awans Barcelony to raczej sfera marzeń, a nie celów, na co zresztą zwraca okładka hiszpańskiej gazety "Sport". Trener Ronald Koeman przypomniał wprawdzie na konferencji, że w sporcie nie ma rzeczy niemożliwych, jednak dziś mało kto w Katalonii wierzy w powodzenie dzisiejszej misji.

• Witamy! We wtorek z Ligą Mistrzów pożegnał się Juventus z Cristiano Ronaldo w składzie. Dziś ten los może podzielić Barcelona z Lionelem Messim na czele. W rewanżu o prawo gry w ćwierćfinale do odrobienia są bowiem aż cztery bramki. Relacja LIVE w GOL24 od godziny 21:00.

PSG - Barcelona LIVE! Mbappe chce powiedzieć Messiemu: Adieu!

PSG - Barcelona LIVE! Mbappe chce powiedzieć Messiemu: Adieu! ©AFP/East News

Mecz PSG - FC Barcelona ONLINE. We wtorek z Ligą Mistrzów pożegnał się Juventus z Cristiano Ronaldo w składzie. Dziś ten los może podzielić "Duma Katalonii" z Leo Messim na czele. W rewanżu o prawo gry w ćwierćfinale do odrobienia są bowiem aż cztery bramki. Relacja LIVE w GOL24 od godziny 21:00.

Mecz PSG - FC Barcelona ONLINE

Historia najnowsza zna takie remontady i to spotkaniach tych drużyn.

PSG ma ćwierćfinał na wyciągnięcie ręki, ale trener Mauricio Pochettino przestrzega przed hurraoptymizmem. Mówi: - Kluczowe będzie wejście w mecz i skupienie przez 90 minut. Czujemy respekt do Barcelony, nastawiamy się na ciężki mecz.

Przewidywane składy na mecz PSG - Barcelona:
PSG: Navas - Florenzi, Marquinhos, Kimpembe, Kurzawa - Gueye, Paredes - Di María, Verratti, Mbappé - Icardi
FC Barcelona: Ter Stegen - Mingueza, Lenglet, Umtiti - Dest, De Jong, Busquets, Pedri, Alba - Messi, Dembélé

Nie zagrają w meczu PSG - Barcelona:
PSG: Neymar Bernat, Kean
Barcelona: Coutinho, Roberto, Pique, Fati

Ostatnie mecze bezpośrednie:
Barcelona - PSG 1:4 (Liga Mistrzów, 16.02.2021)

Mecz PSG - FC Barcelona TRANSMISJA TV
Transmisja na żywo w paśmie otwartym w TVP 1 oraz kodowanym Polsat Sport Premium 1. W internecie mecz za darmo na stronie i w aplikacji TVP Sport, natomiast za 40 złotych w IPLA TV. Dla TVP komentuje duet Maciej Iwański – Robert Podoliński. Relacja LIVE w GOL24.pl od godziny 21:00 - zapraszamy!