• Już w pierwszej akcji rzut rożny dla gospodarzy, ale nie było po nim zagrożenia dla bramki Malmoe

• Początek meczu PSG - Malmoe!

• Hymn Ligi Mistrzów i za chwilę zaczynamy!

• W drugim spotkaniu grupy A Real Madryt zagra u siebie z Szachtarem Donieck

• W zespole Malome zagra dziś od pierwszej minuty Oscar Lewicki. Jego nazwisko brzmi bardzo "polsko", ale pomocnik ma pochodzenie niemieckie. Pewnie gdyby mocniej zagłębić się w jego rodzinne korzenie, to pewnie znalazłyby się polskie ślady

• Ibra kontrakt z Malmoe podpisał w 1996 roku. W barwach tego klubu rozegrał 40 ligowych spotkań, w których strzelił 16 goli. W 2001 roku przeszedł do Ajaxu Amsterdam i tak zaczęła się jego podróż po europejskich klubach. Potem grał kolejno w: Juventusie, Interze, Barcelonie, Milanie, a obecnie jest graczem PSG

• Ten mecz będzie szczególny dla asa PSG - Zlatana Ibrahimovicia. Popularny "Ibra" jest wychowankiem Malmoe. - Ten mecz wiele dla mnie znaczy. Malmoe jest klubem w którym wszytko się zaczęło. Mam stamtąd wiele dobrych wspomnień, nawet jeśli nie zdobywałem tam trofeów - powiedział Szwed w wywiadzie dla PSG TV

• Do rozpoczęcia meczu jeszcze nieco ponad pół godziny, więc warto zapoznać się z zapowiedzią całej pierwszej kolejki Ligi Mistrzów

• Malmoe - rezerwowi: Andersson - Viendheim, Rakip, Molins, Eikrem, Rodić, Sana

• PSG - rezerwowi: Sirigu - Marquinhos, Kurzawa, Lucas, Rabiot, Pastore, Lavezzi

• Znamy już składy obu drużyn, zatem pozostaje przedstawić jeszcze zawodników, którzy będą dziś rezerwowymi

• W Paryżu już wszystko gotowe na wielkie granie i ogromne emocje

• Na Parc des Princes mistrz Francji Paris Saint-Germain zagra z mistrzem Szwecji Maolme

• Zaczynamy! Zaczyna się najlepsza, najbogatsza i najbardziej pożądana liga świata! Liga Mistrzów czas, start!

• PSG - Malmö LIVE!

ZAPOWIEDŹ: Sentymentalna podróż Zlatana

Dziś wieczorem Paris Saint-Germain zmierzy się na własnym stadionie z Malmö FF w meczu inaugurującym fazę grupową Ligi Mistrzów. Ten mecz będzie szczególny dla asa PSG - Zlatana Ibrahimovicia. Popularny "Ibra" jest wychowankiem Malmö, lecz Szwedzi raczej nie powinni się spodziewać taryfy ulgowej.