Pewne zwycięstwo Unii Janikowo. Hat-trick Przemysława Kędziory [zdjęcia]

Daniel Ludwiński
Unia Janikowo nie miała większych problemów z pokonaniem Bałtyku Gdynia. W meczu granym u siebie janikowianie triumfowali 3:0 (1:0).

Każdy inny scenariusz niż wygrana Unii byłby uznany za niespodziankę. Piłkarze z Janikowa mają bardzo dobrą wiosnę, a Bałtyk wciąż jeszcze nie jest pewny utrzymania w III lidze. W sobotnie popołudnie zaskoczenia nie było - Unia sięgnęła po trzy punkty bez większych problemów.

Polecamy

Bohaterem gospodarzy był Przemysław Kędziora. 27-latek otworzył wynik jeszcze w pierwszej połowie, trafiając po raz pierwszy już w 23. minucie. Po przerwie Kędziora nadal był postrachem gdynian i skompletował hat-tricka.

Bałtyk nie był w stanie odpowiedzieć na te bramki choćby jednym trafieniem. Unia wygrała więc 3:0 i jest coraz bliżej zakończenia sezonu na trzecim miejscu.

Unia Janikowo - Bałtyk Gdynia 3:0 (1:0)