Kuba Zegarliński
Materiały prasowe
Remisem 1:1 zakończyło się sparingowe spotkanie Resovii z PGE Stalą Mielec. Mecz został rozegrany na boisku treningowym w Mielcu.

Obie bramki w tym spotkaniu padły w przeciągu niecałych 120 sekund. W 75. minucie bramkę dla drużyny Szymona Grabowskiego zdobył Karol Twardowski.

W 77.minucie wyrównał piłkarze PGE Stali Mielec, Bartosz Nowak.

Dla PGE Stali Mielec był to już czwarty mecz sparingowy w letnim okresie przygotowawczym. Gracze Artura Skowronka tego lata przegrali z Rakowem i Koroną, a wygrali z Puszczą Niepołomice.

Kolejny mecz kontrolny przed mielczanami już w najbliższą sobotę. U siebie zagrają z beniaminkiem Fortuna 1 Ligi, Radomiakiem Radom.

Z kolei dla zawodników z Rzeszowa mecz w Mielcu był trzecim sparingiem tego lata. Najbliższy sparing biało-czerwonych czeka w sobotę, kiedy to zmierzą się w Tarnobrzegu z trzecioligową Siarką Tarnobrzeg. Początek o godzinie 11:00.

PGE Stal Mielec - Resovia Rzeszów 1:1

Bramki: Bartosz Nowak 77 - Karol Twardowski 75.