Piast Gliwice - Arka Gdynia ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO. Gliwiczanie odprawią Arkę z kwitkiem?

Piast Gliwice

1

Arka Gdynia

0

• Piast pokonuje Arkę 1:0! Nie ma co ukrywać, że czerwona kartka trochę ustawiła ten mecz! Goście dalej mają tylko jedno zwycięstwo na konice!

• Koniec!

• Karol Danielak ukarany żółtą kartką.

• Adam Marciniak schodzi, a wchodzi Marcus Da Silva.

• Pierwsza bardzo dobra akcja Aleksandra Jagiełły! 23 latek bardzo mocno uderzył w stronę bramki, ale zabrakło kilku centymetrów!

• Ostatnia zmiana w ekipie Piasta Gliwice. Jorge Felix schodzi, a w jego miejsce melduje się Aleksander Jagiełło.

• Piotr Parzyszek wchodzi, a schodzi Michal Papadopulos.

• Bardzo słabe dośrodkowanie Mikkela Kirkeskova

• Znakomita kontra gospodarzy! Zabrakło tylko dokłądnego podania Papadopulosa do Badii, który miał przed sobą pustą bramkę.

• Kolejna zmiana w tym meczu. Adrian Klimczak wchodzi w miejsce Luki Zarandii.

• Patryk Dziczek dochodzi do dośrodkowania, tylko że jego strzał pozostawił wiele do życzenia.

• Frederik Helstrup bardzo mocno zawinił przy stracie tego gola. Jorge Felix dograł w pole karne, gdzie obrońca Arki praktycznie obsłużył Papadopulosa. Czech musiał tylko dobić futbolówkę z najbliższej odległości.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! W końcu Michal Papadopulos znalazł sposób na pokonanie Steinborsa!

• Co w bramce wyprawia dzisiaj Pavels Steinbors! Joel Valencia minął rywala, uderzył z 16 metra, ale wyciągnięty jak struna bramkarz Arki wybija piłkę!

• Gerard Badia melduje się na murawie. Swój występ zakończył natomiast Mateusz Mak.

• Mikkel Kirkeskov huknął z dystansu, ale zabrakło sporo, aby piłka wpadła do bramki!

• Co tu się wydarzyło! Najpierw Steinbros obronił strzał głową Papadopulosa, a później jeszcze dobitkę z 3 metra! To musiał być gol!

• Karol Danielak zmienia Rafała Siemaszko.

• Joel Valencia wpadł w pole karne, tylko że jego dośrodkowanie trafia w zawodnika Arki.

• Tom Hateley został zablokowany, a mogło być bardzo groźnie po jego akcji.

• Czas na drugie 45 minut!

• Mecz układa się po myśli gospodarzy. Chociaż samo spotkanie pozostawia wiele do życzenia to teraz Piast ma 45 minut gry w przewadze. Oby po przerwie wyglądało to lepiej!

• Niecelny strzał Patryka Dziczka i sędzia kończy pierwszą część meczu!

• Za te zagranie Bohdanov wyleciał z boiska. Sytuacja bardzo kontrowersyjna...

• Andrij Bohdanow zostaje wyrzucony z boiska! Ukrainiec ogląda drugą żółtą kartkę!

• Bardzo dobre, dochodzące do bramki dośrodkowanie Janoty! Frantisek Plach miał bardzo spore problemy, lecz ostatecznie odbija futbolówkę.

• Ależ głupi błąd Jankowskiego. Papadopulos mógł ruszyć do przodu, ale bardzo źle przyjął piłkę.

• Mateusz Mak uderzył z dystansu i trafił prosto w Pavelsa Steinborsa. Dalej brakuje zagrożenia bramki.

• Zamieszanie w polu karnym gospodarzy. Frantisek Plach zdołał wyłapać lecącą futbolówkę.

• Jorge Felix próbował dograć piłkę do Papadopulosa, który nie zdołał dojść do podania.

• Bardzo dobra interwencja Pavelsa Steinborsa, który ratuje swój zespół przed stratą bramki!

• Dobre dośrodkowanie z rzutu rożnego Hateleya, tam Mateusz Mak się przewrócił po starciu z rywalem! Gwizdek sędziego milczy!

• Arka zamknęła swojego rywala na ich połowie, ale żadne z dośrodkowań nie dotarło do celu.

• Andrij Bohdanow jako pierwszy w tym meczu zostaje ukarany żółtą kartką.

• Bardzo mocne, lecz równie niecelne uderzenie Jakub Czerwińskiego.

• Mateusz Mak zdobywa bramkę po podaniu Valencii! Sędzia liniowy pokazuje jednak, że był spalony!

• Jorge Feilx uderzył z dystansu, ale zabrakło jednak kilkunastu centymetrów.

• Rafał Siemaszko niepotrzebnie fauluje rywala w ofensywie i Arka traci szansę na groźną akcję.

• Pierwsze groźna akcja Arki! Zakotłowało się pod bramką Piasta, ale ostatecznie piłka nie ląduje w bramce.

• Bartosz Frankowski dał znak do rozpoczęcia meczu!

• Oba zespoły wychodzą na boisko!

• Zarówno Piast jak i Arka swoje ostatnie mecze zremisowali. Gospodarze aktualnie mają jednak 6 oczek przewagi nad swoimi rywalami.

• Witam wszystkich bardzo serdecznie! Z tej strony nisko kłania się Bartłomiej Modzelewski! Już za 20 minut rozpocznie się mecz pomiędzy Piastem Gliwice a Arką Gdynia!

red, Rafał Musioł

Piast Gliwice - Arka Gdynia ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO ©Marzena Bugala-Azarko / Polska Press

Piast Gliwice - Arka Gdynia ONLINE. Zawodnicy Piasta sezon rozpoczęli w znakomitym stylu, ale słabsze w ostatnich kolejkach rezultaty zepchnęły ich na szóste miejsce w tabeli. Czy podopieczni Waldemara Fornalika przed własną publicznością pokonają przeciętnie spisującą się do tej pory Arkę? Początek spotkania o godz. 18. Relacja NA ŻYWO w GOL24!

Mecz Piast Gliwice - Arka Gdynia ONLINE

Oglądaj mecz Piast Gliwice - Arka Gdynia na żywo online w Player.pl >>>

Faworytem sobotniego meczu będzie Piast. Gliwiczanie w poprzedniej kolejce zremisowali w Poznaniu z Lechem i pokazali bardzo solidną piłkę. Arka tymczasem ostatni mecz wygrała w sierpniu, a w kolejnych wypadała blado.

Waldemar Fornalik nie może skorzystać jeszcze z Tomasza Jodłowca, pozostali zawodnicy są do jego dyspozycji. Arka wzmocniła się rozgrywającym Adamem Deją, który nie znajdował dla siebie miejsca w Cracovii.

- Arka i my lubimy grać ofensywnie. Zapowiada się naprawdę ciekawy mecz - twierdzi trener Fornalik.

Kto wygra mecz LOTTO Ekstraklasy: Piast Gliwice - Arka Gdynia?

Zawodnicy Arki mają za sobą średni start w nowym sezonie Lotto Ekstraklasy. Żółto-niebiescy w siedmiu kolejkach przed przerwą na reprezentację przegrali tylko dwa razy, ale też wygrali zaledwie jedno spotkanie. Gdynianie punkty zdobywają przede wszystkim dzięki remisom. Jedyne zwycięstwo odnieśli w Płocku nad Wisłą.

Po zwycięstwie w Płocku w kolejnych dwóch meczach Arka zdobyła tylko jeden punkt, bo po porażce w Kielcach z Koroną zremisowała w Gdyni z Zagłębiem Sosnowiec. Żółto-niebiescy ciężko pracowali podczas przerwy reprezentacyjnej i chcą wreszcie odnieść drugie zwycięstwo w tym sezonie.

Oba zespoły zmierzyły się ze sobą 36 razy. 15 wygrał Piast, 11 Arka, 10 razy padł remis. W Ekstraklasie będzie to 11 spotkanie. Z dotychczasowych 4 razy górą byli gliwiczanie, 3 gdynianie i tyle samo razy notowano remis.

Mecz Piast Gliwice - Arka Gdynia TRANSMISJA TV

Spotkanie Piasta z Arka pokaże CANAL+ Sport. Przedmeczowe studio rozpocznie się o godz. 17:40. Początek transmisji na żywo od 17:55. W internecie mecz będzie można obejrzeć na player.pl i canalplussport.pl. Tekstowa relacja na żywo w GOL24 rozpocznie się 20 minut przed pierwszym gwizdkiem.

18:00 Piast Gliwice - Arka Gdynia CANAL+ Sport