Bruk-Bet Termalica Nieciecza

1

• Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i życzymy udanego weekendu!

• Koniec meczu w Gliwicach! Piast wygrywa z Bruk-Bet Termalicą Nieciecza 2:1!

• Do podstawowego czasu gry pierwszej części meczu arbiter doliczył co najmniej pięć minut.

• Jakub Holubek pojawił się na murawie w miejsce kontuzjowanego Alexandrosa Katranisa.

• Alexandros Katranis po faulu Kacpra Śpiewaka nie będzie w stanie kontynuować gry.

• Filip Modelski pojawił się na murawie w miejsce Marcina Wasielewskiego.

• Jakub Czerwiński także ukarany żółtą kartką.

• Marcin Wasielewski ukarany żółtą kartką.

• Kacper Śpiewak został ukarany żółtą kartką za bardzo ostry wślizg.

• Dominik Steczyk pojawił się w miejsce Damiana Kądziora.

• Martin Zeman został ukarany żółtą kartką.

• Natomiast Marcin Grabowski pojawił się w miejsce Bartłomieja Kukułowicza.

• Dwie zmiany w szeregach Bruk-Betu. Sebastian Bonecki zmienił Samuela Stefanika

• Żółtą kartką za faul w środku pola został ukarany Kristopher Vida.

• Piłka w polu karnym gości trafiła do Alberto Torila, ale Tomasz Loska wybronił jego uderzenie!

• Patryk Sokołowski dostał piłkę w polu karnym Bruk-Betu, oddał strzał, który został zablokowany, ale dobitka trafiła już d
    o bramki gości!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!! Patryk Sokołowski daje prowadzenie swojej drużynie!!!

• Coraz mocniej naciska Piasta Gliwice. Gospodarze mają chrapkę na zwycięstwo w tym meczu.

• Pierwsza zmiana w szeregach gości. Martin Zeman pojawił się w miejsce Romana Gergela.

• Patryk Sokołowski został ukarany żółtą kartką za faul w środku pola.

• Pierwsza zmiana w barwach Piasta Gliwice. Alberto Toril pojawił się w miejsce Nikoli Stojilijkovića.

• Przed znakomitą szansą na drugą bramkę stanęli gospodarze, ale piłka powędrowała wzdłuż pola bramkowego Bruk-Betu!

• Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego piłka trafiła wprost na głowę Jakuba Czerwińskiego, a ten precyzyjnym uderzeniem doprowadził do wyrównania!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!!!!! Jakub Czerwiński doprowadza do wyrównania!

• Kacper Śpiewak dostał piłkę w polu karnym Piasta, ale jego uderzenie minimalnie minęło słupek bramki gospodarzy!

• Na początku drugiej części spotkania ewidentnie widać że piłkarzom przeszkadza śnieg, ciężko utrzymać się na nogach i zagrać dokładnie do partnera.

• Rozpoczynamy drugą połowę meczu!

• Piłkarze obu zespołów wracają na murawę stadionu w Gliwicach. Za moment wznowimy rywalizację.

• Na relację z drugiej części meczu zapraszamy już za kilkanaście minut.

• Koniec pierwszej połowy meczu w Gliwicach. Do przerwy Bruk-Bet Termalica Nieciecza prowadzi z Piastem 1:0.

• Po błędzie Jakuba Czerwińskiego do piłki dopadł Muris Mesanović, popędził na bramkę Piasta i z zimną krwią umieścił piłkę w bramce rywali!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!! Muris Mesanović otwiera wynik spotkania w Gliwicach w ostatniej akcji pierwszej połowy meczu!

• Do podstawowego czasu gry pierwszej połowy meczu arbiter doliczył co najmniej dwie minuty.

• Michał Chrapek z rzutu wolnego uderzył prosto w mur.

• Wiktor Biedrzycki został ukarany żółtą kartką za faul blisko pola karnego gości.

• Końcówka pierwszej połowy meczu to duży chaos i niedokładność. Coraz więcej śniegu na murawie nie sprzyja technicznej grze.

• Muris Mesanović zdecydował się na strzał z dystansu, ale uderzył bardzo niecelnie.

• Damian Kądzior znakomicie zagrał w pole karne Bruk-Betu do Kristophera Vidy, ten oddał strzał, ale znakomitą interwencją popisał się Tomasz Loska!

• Patryk Sokołowski ucierpiał w polu karnym Bruk-Betu, ale arbiter dyktuje faul dla Bruk-Betu!

• Wyrównane starcie w pierwszej połowie meczu z niewielkim wskazaniem na korzyść Piasta Gliwice. Jednak goście również nie pozostają dłużni.

• Ariel Mosór ucierpiał po jednym ze starć.

• Po raz kolejny piłka trafiła do Damiana Kądziora, a ten trafił wprost do rąk Tomasza Loski.

• Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego w pole karne Bruk-Betu nie było żadnego zagrożenia.

• Nikola Stojiljković dostał piłkę przed bramką gości, ale uderzył wprost w przeciwnika.

• Dośrodkowanie z rzutu rożnego trafiło na głowę Wiktora Biedrzyckiego, ale ten uderzył bardzo niecelnie.

• Marcin Wasielewski wpadł z piłką w pole karne Piasta, oddał strzał, który został zablokowany.

• W odpowiedzi Michał Chrapek zagrał w pole karne gości do Damiana Kądziora, ten oddał strzał, ale świetną interwencją popisał się Tomasz Loska!

• Roman Gergel oddał strzał na bramkę gospodarzy, ale futbolówkę spokojnie wyłapał Frantisek Plach.

• Ponownie zaatakował Bruk-Bet ale szybki kontratak przerodził się w powolną akcję pozycyjną.

• Ależ pojedynek w Gliwicach! Damian Kądzior trafia piłką do bramki rywali, ale arbiter odgwizduje pozycję spaloną gracza Piasta!

• Roman Gergel uderzył bardzo niecelnie z rzutu karnego!

• Rzut karny dla Bruk-Betu za faul na Murisie Mesanoviću!

• Rozpoczynamy pojedynek w Gliwicach!

• Piłkarze obu drużyn pojawiają się już na murawie stadionu w Gliwicach. Za moment rozpoczniemy rywalizację.

• Natomiast oto zestawienie Piasta Gliwice:

• Oto skład Bruk-Bet Termalici Nieciecza na dzisiejsze spotkanie:

• Po raz ostatni oba zespoły zmierzyły się w sezonie 2017/18 i było to trzy lata temu. Wtedy najpierw w Niecieczy gospodarze wygrali 2:1 po bramkach Łukasza Piątka i Bartosza Śpiączki. W Gliwicach padł remis 1:1, natomiast w rundzie finałowej Piast rozbił u siebie zespół Bruk-Betu aż 4:0 po bramkach Mateusza Maka, Martina Bukaty, Sasy Żivca oraz Gerarda Badii.

• Natomiast Bruk-Bet Termalica Nieciecza tydzień temu zremisowała u siebie z ostatnim w tabeli Górnikiem Łęczna 1:1. Wcześniej takim samym wynikiem zakończył się pojedynek z Wisłą Płock, a niesamowity pojedynek ze Śląskiem Wrocław to z kolei wygrana "Słoników" aż 4:3.

• Piast Gliwice przegrał dwa ostatnie spotkania ligowe. Wcześniej zespół z Gliwic zdobył punkty w czterech kolejnych meczach, a dodatkowo awansował w rozgrywkach Pucharu Polski. Przed tygodniem Piast Gliwice uległ w wyjazdowym meczu Lechowi Poznań 0:1.

• Po piętnastu kolejkach sezonu Piast Gliwice zajmuje dopiero jedenaste miejsce w tabeli i ma na swoim koncie osiemnaście punktów. Bruk-Bet Termalica Nieciecza plasuje się o cztery pozycje niżej i ma na swoim koncie o sześć "oczek" mniej.

• Witamy serdecznie! W meczu otwierającym 16. kolejki PKO Ekstraklasy Piast Gliwice na własnym stadionie zmierzy się z Bruk-Bet Termalicą Nieciecza. Na relację na żywo zaprasza Państwa Bartosz Głąb.

DW

Piast Gliwice - Bruk-Bet Termalica Nieciecza ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO ©brak

Piast Gliwice - Bruk-Bet Termalica Nieciecza ONLINE. 16. kolejka PKO Ekstraklasy rozpocznie się w piątek o godz. 18:00 meczem Piasta Gliwice z Bruk-Betem Termalicą Nieciecza. Faworytem będą gliwiczanie, ale „Słonie” nie na pewno łatwo nie oddadzą punktów, bo bardzo mocno ich potrzebują.

Piast - Bruk-Bet ONLINE

To co muszą poprawić niecieczanie, to skuteczność. Zdaje sobie sprawę z tego trener Mariusz Lewandowski, który odniósł się jeszcze do poprzedniego spotkania z Górnikiem Łęczna: - Mieliśmy różne fazy w tym spotkaniu. Na pewno nie tak mieliśmy wejść w ten mecz.
Szybka czerwona kartka pokrzyżowała nam plany. Zareagowaliśmy jednak dobrze. Strzeliliśmy bramkę w dziesiątkę, chwilę wcześniej siły się wyrównały. Nie zagraliśmy przede wszystkim tak jak zakładaliśmy w drugiej połowie. Skuteczność to jedno, ale doszły do tego złe wybory. Nie stwarzaliśmy tyle sytuacji, ile chcielibyśmy. To już jednak za nami, przeanalizowaliśmy naszą grę i teraz liczy się już tylko mecz z Piastem Gliwice.

Lewandowski nie będzie miał wszystkich piłkarzy do dyspozycji. Nie zagra m.in. Adam Radwański. - Mamy dużo problemów kadrowych - podkreśla szkoleniowiec Bruk-Betu. - Adam jest jednym z zawodników, którzy mają kontuzje. Dochodzi do tego Grzybek, czerwoną kartkę ma Tekijaski, urazy mają Orzechowski, Czarnowski, Terpiłowski, Bezpalce. Mamy szpital, ale nie płaczemy. Będziemy starali się rozwiązać nasze problemy tymi zawodnikami, których mamy do dyspozycji.

Piast to drużyna, która gra w różnych ustawieniach. - Zdajemy sobie z tego sprawę - mówi szkoleniowiec „Słoni”. - Piast ma bardzo dobrego trenera, który potrafi być elastyczny taktycznie. Przekazaliśmy jednak wszystkie uwagi zespołowi i będziemy gotowi na każde ustawienie rywala.

OSTATNIE MECZE

Piast Gliwice - Bruk-Bet Termalica 4:0 (19.05.2018, Ekstraklasa)
Piast Gliwice - Bruk-Bet Termalica 1:1 (07.04.2018, Ekstraklasa)
Bruk-Bet Termalica - Piast Gliwice 2:1 (05.11.2017, Ekstraklasa)
Bruk-Bet Termalica - Piast Gliwice 1:0 (17.04.2017, Ekstraklasa)
Piast Gliwice - Bruk-Bet Termalica 2:1 (28.10.2016, Ekstraklasa)

PRZEWIDYWANE SKŁADY

Piast: Plach - Konczkowski, Czerwiński, Mosór, Katranis - Sokołowski, Hateley - Alves, Lipski, Kądzior - Toril
Bruk-Ber: Loska - Wasielewski, Biedrzycki, Putiwcew, Kukułowicz - Stefanik, Hubinek, Wlazło - Śpiewak, Mesanović, Gergel

Piast - Bruk-Bet TRANSMISJA TV

Spotkanie Piast Gliwice - Bruk-Bet Termalica Nieciecza odbędzie się w piątek, 26 listopada o godz. 18:00. Transmisja w Canal+ Sport, Canal+ Sport 3 i nSport+. Internetowy stream online dostępny jest w ncplusgo.pl i w canalplus.com. Relacja LIVE w GOL24.PL! Startujemy 20 minut przed pierwszym gwizdkiem arbitra.