Piast Gliwice - Cracovia ZDJĘCIA KIBICÓW Głośny doping fanów obu drużyn. Cracovię wsparli fani GKS-u Tychy

Tomasz Kuczyński
27.09.2021. Kibice na meczu Piast - Cracovia 2:4.  Zobacz kolejne zdjęcia. Przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE
27.09.2021. Kibice na meczu Piast - Cracovia 2:4. Zobacz kolejne zdjęcia. Przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE Fot Arkadiusz Gola
W poniedziałek 27.09.2021 r. w meczu 9. kolejki PKO Ekstraklasy Piast Gliwice grał z Cracovią. Przy Okrzei kibice obu drużyn prowadzili głośny doping. Zobacz ZDJĘCIA KIBICÓW na spotkaniu Piast - Cracovia.

Kibice Piasta mieli nadzieję, że gliwicki zespół po dwóch porażkach, zdobędzie trzy punkty w meczu z Cracovią. Na pytanie spikera „Kto dziś wygra mecz?”, głośno krzyknęli „Piast, GKS!”.

Zobacz ZDJĘCIA KIBICÓW obu drużyn na meczu Piast - Cracovia, 27.09.2021 r.

Już w 10. minucie fani Piasta fetowali pierwszego gola w tym meczu, którego zdobył Damian Kądzior. Przy Okrzei zrobiło się jeszcze głośniej.

Radość kibiców gospodarzy z prowadzenia trwała dziewięć minut, bo wyrównał Cornel Rapa i w tym momencie lepiej słychać było fanów Cracovii, którzy mieli jeszcze więcej powodów do radości, gdy Pelle van Amersfoort strzelił na 2:1.

"Czy wygrywasz czy nie, ja i tak kocham Cię" - śpiewali kibice Piasta.

W II połowie kibice przeżywali wielkie emocje i wspierali piłkarzy głośnym dopingiem.

Fanów Cracovii wsparli w Gliwicach kibice zaprzyjaźnionego GKS-u Tychy i to oni cieszyli się z wygranej w poniedziałek.

Piast Gliwice - Cracovia 2:4 (1:2)

Bramki: 1:0 Damian Kądzior (10), 1:1 Cornel Rapa (19), 1:2 Pelle van Amersfoort (34), 1:3 Pelle van Amersfoort (58), 2:3 Michael Ameyaw (60), 2:4 Pelle van Amersfoort (71)

Piast: Frantisek Plach - Martin Konczkowski, Ariel Mosór, Tomas Huk, Alexandros Katranis - Damian Kądzior (89. Arkadiusz Pyrka), Patryk Sokołowski, Michał Chrapek (54. Patryk Lipski), Kristopher Vida (54. Michael Ameyaw) - Dominik Steczyk (46. Tiago Alves), Alberto Toril (75. Nikola Stojiljković).

Cracovia: Lukas Hrosso - Cornel Rapa, Jakub Jugas, Matej Rodin, Kamil Pestka - Sergiu Hanca (90+5. Jakub Myszor), Damir Sadiković (72. Sylwester Lusiusz), Karol Knap (72. Mathias Hebo Rasmussen), Pelle van Amersfoort, Michal Siplak (72. Kamil Ogorzały) - Marcos Alvarez (67. Florian Loshaj).