Piast Gliwice - Pogoń Szczecin ONLINE. Gdzie oglądać w...

Piast Gliwice - Pogoń Szczecin ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO. Portowcy wygrają piąty raz z rzędu?

PKO Ekstraklasa, 17. kolejka
2018-12-03 18:00

Piast Gliwice

3

Pogoń Szczecin

0

• Koniec meczu! Piast bardzo pewnie pokonuje Pogoń Szczecin, jednocześnie przerywając ich znakomitą serię.

• Tylko 2 minuty dłużej potrwa to spotkanie.

• Ostatnia zmiana w tym meczu. Denis Gojko zmienia Joela Valencię.

• Aleksander Jagiełło wchodzi w miejsce Jorge Felixa.

• Łukasz Załuska wyszedł bardzo daleko z bramki, na ok 30/40 metr i brzydko sfaulował Joela Valencię. To musiała być czerwona kartka dla bramkarza Pogoni! Co ciekawe goście nie mają już zmian i miejsce w bramce zajął Adrian Benedyczak.

• Valencia oddał strzał na bramkę, z którym Załuska nie miał żadnego problemu.

• Ostatnia zmiana w ekipie Pogoni. Adam Buksa schodzi, a wchodzi Adrian Benedyczak.

• Świetne uderzenie Kowalczyka, jednak bramkarz Piasta po raz kolejny staje na wysokości zadania!

• Adam Buksa znakomicie opanował piłkę, uderzył na bramkę, ale znowu świetnie broni Frantisek Plach

• Kosta Runjaic musi zareagować na wynik, tak więc Davida Stecia zmienia Spas Delew.

• Zmiana również w ekipie gospodarzy. Piotr Parzyszek zmienia Michala Papadopulosa.

• Radosław Majewski schodzi, a na murawie melduje się debiutant - Soufian Benyamina.

• Sebastian Walukiewcz ogląda żółtą kartkę.

• Identyczna sytuacja co przy pierwszym golu Tomasza Jodłowca. Tym razem Mikkel Kirkeskov wystawił piłkę byłem reprezentantowi Polski i mamy 3:0!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Tomasz Jodłowiec po raz drugi i Pogoń jest na kolanach.

• Każde podanie, każde dośrodkowanie. Wszystko z łatwością pada łupem obrońców Piasta.

• Tomas Podstawski zostaje ukarany żółtą kartką.

• Niecelne uderzenie Adama Buksy.

• Świetne uderzenie Patryka Dziczka! Zabrakło naprawdę niewiele, a pomocnik Piasta wpakowałby piłkę w okienko!

• Zvonimir Kozulj próbował uderzyć z dystansu, ale kompletnie to mu się nie udało.

• Czas na drugie 45 minut!

• Koniec pierwszej części meczu! Piast wypunktował Pogoń, która kompletnie nie ma pomysłu na grę.

• Co za interwencja Frantiska Placha! Iker Guarrotxena wyłożył piłkę Majewskiemu, ale ten dwukrotnie przegrał pojedynek z bramkarzem rywala! To były strzały z 5 metrów!

• Świetna akcja indywidualna Jorge Felixa! Gracz Piasta minął dwóch rywali, huknął z dystansu, ale Załuska zdołał odbić piłkę.

• Potężne uderzenie Huberta Matyni. Szkoda, że równie mocne co niecelne.

• Łukasz Załuska spokojnie wyłapuje dogranie Valencii.

• Strzał z dystansu Radosław Majewskiego, ale spokojnie broni Plach.

• Kolejny rzut rożny gości i kolejna zmarnowana okazja...

• Jak na razie goście próbują zagrozić tylko i wyłącznie ze stałych fragmentów gry. Kompletnie nie mają pomysłu na akcje ofensywne.

• Niezłe dośrodkowanie Huberta Matyni, tylko że tym razem świetnie interweniują obrońcy Piasta.

• Krótko rozegrany rzut rożny przez zawodników Pogoni, ale słabe dośrodkowanie marnuje szanse gości.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Aleksandar Sedlar pewnie zamienia karnego na bramkę! Cóż za mocny początek gospodarzy!

• Rzut karny dla Piasta! Michal Papadopulos został sfaulowany w polu karnym!

• Bardzo mocny strzał Patryka Diczka, ale piłka trafia prosto w bramkarza Portowców.

• Świetna akcja gospodarzy! Martin Konczkowski otrzymał piłkę na skrzydle, wyłożył ją Jodłowocowi, który dość nieczystym strzałem, ale pokonuje Łukasza Załuskę!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Tomasz Jodłowiec otwiera wynik meczu!

• Słabe dośrodkowanie Radosława Majewskiego z rzutu rożnego. Piłka zatrzymała się na pierwszym zawodniku Piasta.

• Adam Buksa dograł w pole karne Piasta, ale na razie nie ma zagrożenia bramki Piasta.

• Paweł Gil użył gwizdka po raz pierwszy!

• Oba zespoły opuszczają murawę!

• Dzisiaj spotykają się ze sobą sąsiedzi z tabeli. Jak na razie to Piast ma oczko więcej od Portowców. Zwycięzca tego meczu w nagrodę otrzyma 4 miejsce w tabeli.

• Pogoń w ostatnim czasie idzie jak burza. Na ostatnie osiem spotkań, wygrali aż siedem. Uważani są aktualnie za najlepszą drużynę w Lotto Ekstraklasie. Czy Piast zdoła zatrzymać tą świetnie naoliwioną maszynę?

• Witam Państwa bardzo serdecznie! Z tej strony nisko kłania się Bartłomiej Modzelewski! Już za kilka chwil rozpoczniemy mecz pomiędzy Piastem Gliwice, a Pogonią Szczecin!

red

30.07.2018 szczecin stdion im.floriana krygiera przy ul. twarowskiegomecz pilki noznej lotto ekstraklasa pogon szczecin & piast gliwice fot.sebastian

30.07.2018 szczecin stdion im.floriana krygiera przy ul. twarowskiego mecz pilki noznej lotto ekstraklasa pogon szczecin & piast gliwice fot.sebastian wolosz/ polska press ©Sebastian Wolosz/ Polska Press

Piast Gliwice - Pogoń Szczecin ONLINE. 17 kolejkę Lotto Ekstraklasy piłkarze zakończą w Gliwicach, gdzie zajmujący piątą pozycję Piast będzie starał się zatrzymać rozpędzoną Pogoń Szczecin. Początek meczu o godz. 18. Relacja na żywo w GOL24!

Piast Gliwice - Pogoń Szczecin ONLINE

Co prawda gliwiczanie wygrali w drugiej kolejce w Szczecinie 2:0, ale w poniedziałek czeka ich znacznie trudniejsza przeprawa. Pogoń wygrała ostatnie cztery mecze – w 16. kolejce z Miedzią Legnica 2:0 oraz z Legią Warszawa 2:1, z Arką w Gdyni 3:2 i Lechem Poznań 3:0. Piast zajmuje 5. miejsce i ma 26 punktów. Drużyna ze Szczecina ma 25 punktów i jest jedną pozycję niżej.

- Przyjeżdża do nas drużyna, która jest na fali. Pogoń jest solidna i dobrze gra w piłkę, dlatego spodziewamy się meczu, w którym będziemy musieli wznieść się na wyżyny swoich umiejętności i cech wolicjonalnych – ocenia trener Piasta Waldemar Fornalik. - To zespół, który umie atakować, ale potrafi też bronić. Na pewno będzie to inny mecz od tego, który graliśmy na początku sezonu. Myślę, że spotkają się dwa zespoły, które będą chciały grać w piłkę i zagrają o zwycięstwo.

Bilans zespołów w Ekstraklasie jest remisowy – po 5 zwycięstw i 5 remisów. Piast nie przegrał ostatnich trzech meczów z Pogonią, oprócz wspomnianej wygranej 2:0, w kwietniu w Gliwicach był remis 0:0, a w listopadzie 2017 roku w Szczecinie było 2:2. Bramki w pierwszym meczu Pogoni z Piastem w tym sezonie strzelili Gerard Badia i Mateusz Mak. Obaj leczą kontuzje. - Szansę na ich grę są niewielkie – mówił na spotkaniu z dziennikarzami Fornalik.

Pogoń zagra bez swego kapitana Kamila Drygasa pauzującego za kartki. Zabraknie na pewno Michała Żyry, Ricardo Nunesa, Łukasza Budziłka, Jarosława Fojuta, Adama Frączczaka, Soufiana Benyaminy.

- Będzie to bardzo trudny mecz, ale my przede wszystkim będziemy chcieli zrealizować nasz plan na grę – zapowiada trener Pogoni Kosta Runjaic. - Nie będziemy patrzeć na przeciwnika, tylko koncentrujemy się na nas. Pierwszy mecz z Piastem przegraliśmy, choć nie byliśmy gorszym zespołem. Teraz możemy pokazać, że jesteśmy lepsi.

Ekstraklasa: Kto wygra mecz Piast Gliwice - Pogoń Szczecin?

Nie zagrają:

Konstantin Vassiljev (odsunięty do rezerw)

Pogoń Szczecin: Kamil Drygas (pauza za żółte kartki), Ricardo Nunesa (kontuzja), Adama Frączczaka (operacja na przysadce mózgowej), Michał Żyro, Jarosław Fojut, Łukasz Budziłek (urazy).

Piast Gliwice - Pogoń Szczecin TRANSMISJA TV

Spotkanie Piasta z Pogonią pokaże Eurosport 1. Wstęp do meczu od 17:30. Początek transmisji na żywo o 17:55. W internecie spotkanie będzie można obejrzeć ncplusgo.pl. Zapraszamy na relację LIVE do GOL24.pl. Startujemy przed 18.