• Ostatnia zmiana w tym meczu za nami

• Kędziora po podaniu Cicmana marnuje 100% okazję !!!

• Kolejne dobre uderzenie Świerczoka broni Janukiewicz

• Ostatnia zmiana w zespole Piasta

• Kapitalnie Świerczok próbował zaskoczyć Janukiewicza z połowy boiska!! Brakło niewiele!!!

• Hernani w ostatniej chwili blokuje Świerczoka w polu karnym

• Izvolt...fatalnie obok bramki z 10 metrów. Słabo dziś poczyna sobie nowy nabytek Piasta

• Piast Gliwice - Pogoń Szczecin</p><p>Piast Gliwice - Pogoń Szczecin</p><p>

• Polak schodzi a witamy na boisku Krzckiego

• A sędzia Borski skorzystał z bidonów zawodników aby ugasić pragnienie:)

• 4219 kibiców dziś przy Okrzei

• Podgórski z rzutu wolnego i Zbozień głową uderza nad poprzeczką.

• Trelllaaaa !!! Świetnie broni uderzenie rywala z 16 metrów !!!

• Rogalski leży na murawie ale pomoc lekarska nie będzie potrzebna

• Druga połowa, a przynajmniej jej początek podobny do początku meczu.

• Piast zaczyna drugie 45 minut

• Sędzia Borski kończy pierwszą połowę meczu.

• Sędzia dolicza minute

• Alvaro fauluje Rogalskiego i dostaje kartkę...kolejną już w tym sezonie

• Bonin z boku wrzuca piłkę w pole karne i Zbozień wybija ją na rzut rożny

• Ciężko powiedzieć czy za to zagranie czy za dyskusję z arbitrem

• Andradina kopnął w głowę Trelę, który leży na murawie. Zaznaczmy,że nie było to celowe.

• Piast ma przewagę. Kolejny korner dla gospodarzy. Sędzia wcześniej uspokaja piłkarzy w polu karnym

• Po akcji Rubena mamy korner

• Edi w dobrej sytuacji naciskany przez Oleksego traci piłkę

• Piast Gliwice - Pogoń Szczecin</p><p>

• Andradina trafia w poprzeczkę z rzutu wolnego!! Ależ odpowiedź Portowców

• Wojciech Kędziora pewnie z 11 metrów!!!!

• Karny dla Piasta

• Za brzydki faul na Rubenie Jurado kartkę ogląda Rogalski

• Andradina w ciemno zagrywa do Bonina ale pomocnik Pogoni na spalonym

• Mariusz Zganiacz po zagraniu Rubena Jurado uderza z 16 metrów obok słupka

• Izvolt dośrodkował w pole karne...od bramki Janukiewicz

• Zbozień z prawej strony do Rubena i Hiszpan głową nie trafia w bramkę

• Walka, walka, walka ale okazji podbramkowych niewiele...

• W Gliwicach w tym momencie lekki wiatr ale nie pada choć w ciągu dnia kilkakrotnie deszcz padał

• Kibice Pogoni powoli zbierają się na trybunie gości.

• W składzie Piasta rzuca się w oczy obecność na ławce rezerwowych Jakuba Świerczoka. Jeżeli były zawodnik m.in. Polonii Bytom jest zdrowy to szkoleniowiec z pewnością nie zawaha się skorzystać z jego uslug

• Zawodnicy pozostający do dyspozycji trenera Skowronka to: Dusan Pernis, Błażej Radler, Takafumi Akahoshi, Donald Djousse, Adam Frączczak, Mateusz Lewandowski, Mateusz Szałek

• Ławka rezerwowych Piasta: Jakub Szumski, Jan Buryan, Łukasz Krzycki, Pavol Cicman, Tomasz Bzdęga, Adrian Sikora oraz Jakub Świerczok

• Składy obu zespołów już znamy. W zespole gospodarzy jedna zmiana - za Cicmana zagra od pierwszej minuty Izvolt. Trener Skowronek specjalnie nie zaskoczył.

• Na nieco ponad 60 minut przed rozpoczęciem meczu witamy ze stadiony przy Okrzei gdzie miejscowy Piast w meczu 3. kolejki T-Mobile Ekstraklasy zagra z Pogonią Szczecin.