Piąty gol Adama Buksy w MLS! Świetnie się odnalazł [WIDEO]

DW
Adam Buksa ma już pięć trafień w tym sezonie MLS.
Adam Buksa ma już pięć trafień w tym sezonie MLS. New England Revolution
Adam Buksa strzelił bramkę dla New England Revolution w wyjazdowym meczu amerykańskiej ligi piłkarskiej Major League Soccer, który zakończył się remisem 1:1. To jego piąty gol w tym sezonie w rozgrywkach MLS. Polski napastnik strzełił ładnego gola zza pola karnego, choć asystowało mu aż pięciu obrońców!

Adam Buksa pojawił się na murawie w 63. minucie przy stanie 1:0 dla gospodarzy. Prowadzenie dla nich uzyskał w 74. minucie Walker Zimmerman. Polak, mimo asysty kilku rywali, w 77. minucie trafił do siatki strzałem z 16 metrów.

Po 20 kolejkach spotkań New England Revolution zajmuje piąte miejsce w Konferencji Wschodniej, mając na koncie 29 punktów. Liderem tabeli jest Toronto FC (41 pkt), a na kolejnych pozycjach plasują się Philadelphia Union (38), Columbus Crew (34) i Orlando City (32) .

Letnie okienko transferowe trwało w tym sezonie wyjątkowo długo z wiadomych względów. Polacy nie byli bohaterami najgłośniejszych transferów, ale wybrało dość nieoczywiste kierunki. Zobaczcie transfery polskich piłkarzy za granicą.

WSZYSTKIE transfery Polaków za granicą w letnim okienku tran...