Michał Czajka
Marcin Jastrzębski
Resoviaczki w ostatniej chwili uratowały remis. Zadowolone po swoim meczu były bardzo piłkarki Sokoła Kolbuszowa Dolna.

1 liga

Resoviaczki jako pierwsze wyszły na prowadzenie w starciu z rywalkami z Wodzisławia Śląskiego (tuż przed przerwą trafiła Karolina Bednarz), ale w drugiej części gry do głosu doszły rywalki i zdobyły dwa gole. Remis uratowała dopiero na 12 minut przed końcem Gabriela Kaput.

WYNIKI:
Resovia - SWD Wodzisław Śląski 2:2 (1:0) dla Resovii Bednarz 45+2, Kaput 78; Marcus Gdynia - Polonia Środa Wielkopolska 1:1; Skra Częstochowa - Ząbkovia Ząbki 0:0; Trójka Staszówka/ Jelna - UKS SMS II Łódź 14:1; Stomilanki Olsztyn - Rekord Bielsko-Biała 4:1. Mecz Tarnovia - Bielawianka Bielawa został przełożony.

2 liga

Sokół wygrał pierwszy mecz w tym sezonie. Zadanie piłkarkom trenera Ryszarda Mokrzyckiego trochę ułatwiła bramkarka rywalek, która szybko otrzymała czerwoną kartkę.

WYNIKI:
Sokół Kolbuszowa Dolna - KSP Kielce 4:0 Oleszczuk, Śpiewak, samobójcza, Mokrzycka; AZS UJ II Kraków - Rolnik Biedrzychowice 4:1; Dąb Zabierzów Bocheński - ROW Rybnik 2:6. Podgórze Kraków - Ślęza Wrocław 1:3; Pogoń Zduńska Wola - Unia Lublin 2:1.

3 liga

Już na początek rozgrywek Izolator zagrał w derbach z Interem Gnojnica i pewnie wygrał. Nie poszło rezerwom Resovii.

WYNIKI:
Inter Gnojnica - Izolator Boguchwała 0:3 Zabawa, Grochowska, Mkrtchian; KSZO Ostrowiec Św. - Resovia II 3:0; Pogórzanka Pogorzyce - Górnik II Łęczna 1:0; Iskra Brzezinka - MOSiR Lubartów 0:4.
Mecz Naprzód Sobolów - Football Success Academy Kraków odbędzie się 31 sierpnia.