Piłka nożna. Lista sparingów Sandecji Nowy Sącz

Remigiusz Szurek
W swoim pierwszym sparingu Sandecja przegrała ze Stalą Rzeszów 3:4. Rywalizowano w trzech 35-minutowych tercjach Fot. R.Szurek
Na wtorkowej konferencji prasowej, która odbyła się w siedzibie nowosądeckiego pierwszoligowca przedstawiciele Sandecji poinformowali m.in. o najbliższych meczach kontrolnych ekipy dowodzonej przez trenera Tomasza Kafarskiego.

W środę 22 stycznia sądeczanie zagrają na sztucznej murawie Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej z drugoligową Resovią. Następne sparingowe potyczki będą już toczone przeciwko ekipom z Fortuna 1 Ligi. W sobotę „Biało-czarni” zmierzą się w Mielcu z tamtejszą Stalą, zaś w środę 29 stycznia również na PWSZ podejmą Puszczę Niepołomice.

Od 2 do 12 lutego planowany jest obóz przygotowawczy w chorwackiej Istrii. Ligowe zmagania powrócą natomiast 29 lutego.

Przypomnijmy, że w swoim pierwszym zimowym sparingu Sandecja Nowy Sącz przegrała z szóstą siłą drugiej ligi Stalą Rzeszów 3:4.