MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Piłka ręczna 1 liga. Handball Rzeszów wygrał w Lublinie z SMS-em. Popisowy kwadrans rzeszowianek

kostek
Handball Rzeszów wygrał z SMS w Lublinie.
Handball Rzeszów wygrał z SMS w Lublinie. Michał Czajka
Rzeszowianki z Lublina przywożą komplet punktów i pozostają w grze o trzecie miejsce w końcowej tabeli ligowych rozgrywek.

Już po sześciu minutach przyjezdne wyszły na prowadzenie 3:1. Po ośmiu następnych minutach prowadziły już gospodynie, które nawet odskoczyły na cztery trafienia. Skuteczny finisz rzeszowianek, pozwolił im na przerwę zejść z wynikiem remisowym. Po zmianie stron wpierw dwie bramki rzuciły zawodniczki z Rzeszowa, by po chwili gospodynie odpowiedziały tym samym. Do 45 minuty na prowadzeniu były raz jedne raz drugie. Ostatni kwadrans to popis naszego zespołu. Podopieczne Jakuba Bobera, rzuciły dziewięć bramek, tracąc tylko dwie.

SMS Lublin - Handball Rzeszów 26:32 (15:15)

Handball: Haładyj, Kulpa – Ginalska 2, Płocica 3, Skoczeń, Szczęsna, Różycka 4, Barnowska 4, Puchalska 7, Kwater 3, Stapińska 1, Jamrozik 3, Zielonka, Tomaszewska 5. Trener Jakub Bober.

Kary: 4 i 4 min