Piłkarki TME SMS Łódź są już wiceliderkami Orlen Ekstraligi. Zdjęcia z meczu

Dariusz Kuczmera, Krzysztof Szymczak
Anna Rędzia zaprezentowała dobrą formę i wysokie umiejętności. Zdobyła gola i zaliczyła trzy asysty Fot. Krzysztof Szymczak
Piłka nożna. Obrończynie tytułu mistrzyń Polski, piłkarki TME SMS Łódź skutecznie gonią wyprzedzające je drużyny.

W drugim tegorocznym meczu podopieczne trenera Marka Chojnackiego wygrały drugi raz. Na boisku przy ul. Milionowej pokonały KKP Bydgoszcz.

Cały zespół zasłużył na pochwały, ale Anna Rędzia zaprezentowała doskonałe statystyki.

Strzeliła pięknego gola z wolnego na 3:0, a ponadto zaliczyła trzy asysty, podając swoim koleżankom: Dominice Kopińskiej w 30 minucie i Paulinie Filipczak w 41. Trzecia asysta to wywalczona jedenastka za faul na Annie Rędzi, którą wykorzystała Gabriela Grzybowska już w 7 minucie. Ta sama zawodniczka strzałem z dystansu zdobyła drugiego gola w 21 minucie.
Wyższość piłkarek TMESMSnie podlegała dyskusji. Już do przerwy łodzianki prowadziły 5:0. Mistrzynie awansowały już na pozycję wiceliderek, wyprzedzając Górnika.
Po raz pierwszy po powrocie z Włoch zagrała Katarzyna Konat. ą
TME SMS Łódź – KKP Bydgoszcz 5:1 (5:0)
1:0 Gabriela Grzybowska (7-karny), 2:0 Gabriela Grzybowska (21), 3:0 Anna Rędzia (26-wolny) 4:0 Dominika Kopińska (30), 5:0 Paulina Filipczak (41), 5:1 Alekandra Stasiak (53).
TMESMS: Oliwia Szperkowska - Oliwia Domin (60, Yurina Enjo), Daria Sokołowska, Katarzyna Konat, Wiktoria Zieniewicz - Gabriela Grzybowska, ERnestina Abambila (67, Magdalena Dąbrowska), Anna Rędzia (75, Urszula Onoszko) - Klaudia Jedlińska, Dominika Kopińska (60, Dominika Gąsieniec),Paulina Filipczak (75, Jana Stashkova). Trener: Marek Chojnacki
Inne mecze: AZS UJ Kraków - Pogoń Szczecin, Medyk Konin - Górnik Łęczna 0:0, Śląsk Wrocław - APLG Gdańsk przełożony, Pogoń Tczew – Sportowa Czwórka Radom 1:0, GKS Katowice - Czarni Sosnowiec mecz zakończył się po zamknięciu tego wydania.