Piłkarska druga liga. Zwycięski sparing Widzewa. Dwie bramki Robaka i asysta!

Jan Hofman
Jan Hofman
Drugoligowi piłkarze Widzewa w sparingowym spotkaniu rozegranym w Łodzi wygrali 4:0 z czeskim trzecioligowcem MFK Frydek-Místek.

Od pierwszej minuty zagrali dwaj nowi piłkarze Marcin Robak i Bartłomiej Poczobut.Warte podkreślanie jest to, że 36-letni robak od razu został kapitanem drużyny z al. Piłsudskiego.
Druga połowa rozpoczęła się od licznych zmian w Widzewie. Pojawili się na boisku kolejni nowi: Sebastian Rudol i Wojciech Pawłowski.

Rywal nie był zbyt wymagający, toteż dobrze grający łodzianie nie mieli problemów z wypracowaniem wieli sytuacji bramkowych i zdobywanie goli.

Mecz obserwował Martyna Pajączek, która przybyła na Łodziankę w obecności Władysława Puchalskiego.

Widzew Łódź - MFK Frýdek-Místek 4:0 (3:0)

1:0 - Robak (6)
2:0 - Tanżyna (28)
3:0 - Wolsztyński (33)
4:0 - Robak (53)

Widzew: Wolański (46, Pawłowski) - Turzyniecki, Tanżyna (66, Zieleniecki), Zieleniecki (46, Rudol), Pięczek - Mąka (46, Gutowski), Poczobut (70, Piskorski), Radwański (46, Zejdler), Ameyaw (46, Mandiangu) - Wolsztyński (46, Kita), Robak (64, Wolsztyński)