Piłkarski weekend na żywo [wyniki, 3, 4 i 5 ligi, A klasa, 15/16 czerwca 2019]

Marcin Gołembiewski
Marcin Gołembiewski
Zaktualizowano 
Arkadiusz Wojtasiewicz
Obsada sędziowska i linki do relacji na żywo z meczów 3, 4 i 5 ligi kujawsko-pomorskiej oraz A klasy rozgrywanych w weekend 15/16 czerwca 2019.

Mieszko Gniezno - Sokół Kleczew
17 - Maciej Lanckowski

Bałtyk Koszalin - KKS Włókniarz 1925 Kalisz
17 - Michalina Diakow

Bałtyk Gdynia - KKS Lech II Poznań
17 - Bartłomiej Wiśniewski

Radunia Stężyca - Polonia Środa Wlkp.
17 - Marek Marcinkowski

Kotwica Kołobrzeg- Gwardia Koszalin
17 - Łukasz Chodnicki

Świt Szczecin - Chemik Moderator Bydgoszcz
17 - Kamil Rybiński (Gdańsk)

Wierzyca Decka Pelplin - Górnik Konin
17 - Mateusz Bieszke

4. liga kujawsko-pomorska - 33. kolejka

Czwartek
Notecianka Pakość - Pomorzanin Toruń
18 - Piotr Kośmider

Sobota
Pogoń Mogilno - Budowlany KS Bydgoszcz
13 - Dariusz Orzechowski (Brodnica)

Wisła Nowe - Włocłavia Włocławek
17 - Łukasz Damski

Niedziela
Unia Drobex Solec Kujawski - Polonia Bydgoszcz
14 - Damian Dorn

Sparta Brodnica - Orlęta Aleksandrów Kujawski
17 - Łukasz Zasada

Unia Janikowo - Legia Chełmża
17 - Sławomir Winiecki

Kujawianka Izbica Kujawska - Chełminianka Chełmno
16 - Gerard Gólcz

Lech Rypin - Cuiavia Inowrocław
17 - Łukasz Boinski

Unia Gniewkowo - Kujawiak Lumac Kowal
17 - Rafał Kosek

5. liga-kujawsko-pomorska, grupa I - 29. kolejka

Sobota
Radzynianka Radzyń Chełmiński - Promień Kowalewo Pomorskie
17 - Mariusz Orzechowski

Victoria Lisewo - Sokół Radomin
17 - Piotr Drogowski

Pol-Osteg Pomorzanin Serock - KS Sportis Łochowo
17 - Dawid Błażejczyk

Flisak Złotoria - Unia Wąbrzeźno
17 - Patryk Gryckiewicz

Naprzód Jabłonowo Pomorskie - Cyklon Kończewice
17 - Patryk Piluś

Grom Więcbor - Start Eco-Pol Pruszcz
17 - Mikołaj Kamzelewski

Czytaj także

5. liga-kujawsko-pomorska, grupa II - 29. kolejka

Piątek
Zdrój Ciechocinek - Lubienianka Lubień Kujawski
17 - Marek Semrau

Sobota
Kujawianka Strzelno - Wisła Dobrzyń n/Wisłą
17 - Jan Wilczewski

Lider Włocławek - Noteć Łabiszyn
17 - Szymon Lewandowski

Orzeł Agropol Służewo - KS Brzoza
17 - Marcin Szkodziński

GKS Baruchowo - Start Radziejów
17 - Adam Kraśnicki

Szubinianka Szubin - Łokietek Brześć Kujawski
17 - Daniel Błaszczyk

Gopło Kruszwica - LTP Lubanie
17 - Dawid Kosmal

Piast Złotniki Kujawskie - Goplania Inowrocław
17 - Daniel Mateusiak

Wideo. 5. liga piłki nożnej, grupa II, 28. kolejka - mecz Wisła Dobrzyń nad Wisłą - Lider Włocławek

Baraż o awans do 5. ligi kujawsko-pomorskiej, grupa 2

Niedziela
Ziemowit Osięciny - Mień Lipno
16 - Piotr Ciesielski

A klasa Bydgoszcz grupa I - 26. kolejka

Sobota
Grom Osie - GLKS Dobrcz-Wudzyn
15 - Mariusz Burda

GLKS Osielsko - Victoria Niemcz
16 - Sławomir Mąka

Fala Świekatowo - Start Warlubie
16 - Jakub Pujanek

LKS Wulkanizacja Dąbrowa Chełmińska - Victoria Koronowo
16 - Adam Drozdek

Rawys CEO Raciąż - Wda II/Tor Świecie
17 - Sławomir Winiecki

Tucholanka Hydrotor Tuchola - Krajna Sępólno Krajeńskie
17 - Piotr Mirż

A klasa Bydgoszcz grupa II - 26. kolejka

Spójnia Białe Błota - Zootechnik Kołuda Wielka
13 - Dominik Nebak

Znicz Rojewo - Burza Tribo Nowa Wieś Wielka
15 - Bartosz Hebda

Mikrus Gesal Szadłowice - Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia
16 - Waldemar Andrzejewski

Victoria Kołaczkowo - Noteć Gębice
16 - Szymon Raniszewski

Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie - BOSiR-Dąb Barcin
16 - Filip Krzywicki

Sparta Janowiec Wielkopolski - Zagłębie Piechcin
17 - Rafał Podlewski

Pałuczanka Żnin - Piast Kołodziejewo
17 - Łukasz Rogowski

Dąb Potulice - Kamionka Kamień Krajeński
17 - Mateusz Muszyński

A klasa Toruń grupa II - 30. kolejka

Sobota
Olimpia Grudziądz SA - LZS Bobrowo
16

Unislavia Unisław - Stal Grudziądz
17

Orzeł Głogowo - Drwęca Golub-Dobrzyń
18

Niedziela
TKP Elana SA Toruń - GKS POGROM ZBÓJNO
16 - Maciej Ardanowski

Gwiazda Starogród - Pomowiec Kijewo Królewskie
16 - Robert Pasek

LZS Świedziebnia - Zamek Bierzgłowski
16 - Adrian Sławkowski

Victoria Czernikowo - Węgrowianka Węgrowo
16 - Piotr Wysocki

Legia Osiek - Wojownik Wabcz
16 - Grzegorz Sosnowski

Wideo

Materiał oryginalny: Piłkarski weekend na żywo [wyniki, 3, 4 i 5 ligi, A klasa, 15/16 czerwca 2019] - Gazeta Pomorska

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3