JKM, dor
W meczu inaugurującym rundę wiosenną w trzeciej lidze Korona II Kielce zremisowała ze Stalą Kraśnik 0:0. Spotkanie zostało rozegrane na stadionie przy ulicy Kusocińskiego. W roli trenera Korony II w oficjalnym pojedynku zadebiutował Dariusz Kozubek, jego asystentem jest Mariusz Arczewski. Stal poprowadzili dobrze znani z występów, a później pracy szkoleniowej w KSZO Ostrowiec - Marcin Wróbel i Tomasz Dymanowski.Wielkie oczekiwania towarzyszyły debiutowi Dariusza Kozubka w roli szkoleniowca Korony II Kielce. Na Stal Kraśnik on i pomagający mu Mariusz Arczewski skorzystali z  posiłków z pierwszej drużyny, ale nie przełożyło się na to na wynik, a nawet na ilość stworzonych sytuacji. Kielczanie od 39 minuty grali z przewagą zawodnika… Stal nie zamierzała się tylko bronić na boisku przy ulicy Kusocińskiego. Z przodu szarpał Adam Zawierucha, były piłkarz Korony, który sprawiał kłopoty defensywie gospodarzy. Obie drużyny nie przebierały w środkach, a w 39 minucie za dwie żółte kartki czerwoną zobaczył Adrian Cybula. Mimo tego Korona II nie osiągnęła zdecydowanej przewagi. W 51 minucie Artur Piróg zbyt lekko strzelił i Jakub Borusiński, też były koroniarz złapał z łatwością piłkę. Golkiper Stali wykazał się kunsztem w 60 minucie odbijając futbolówkę po uderzeniu lewą nogą Znonimira Petrovicia. Potem Petrović jeszcze raz, w 84 minucie groźnie uderzył z dystansu, minimalnie obok słupka. Stal też próbowała strzelić gola, a po rzucie wolnym Adriana Popiołka wykazał się Jakub Osobiński.Korona II Kielce - Stal Kraśnik 0:0Korona II: Osobiński - Prętnik, Dziubek (K), Seweryś - Cukrowski (90' Majewski), Petrović, P. Lisowski, R. Turek, Bielka (46' Szpakowski) - Piróg (69' Rozmysłowski), Rybus.Stal: Borusiński - Gajewski, Dyszy, Jagieła, Michalak (K) - Chudyba (73' Łokieć), Wolski, Popiołek (73' Bartoś), Czelej (77' Woźniak) - Cybula, Zawierucha (73' Mażysz).   Galeria zdjęć ze spotkania na kolejnych slajdach.(JKM, dor)
W meczu inaugurującym rundę wiosenną w trzeciej lidze Korona II Kielce zremisowała ze Stalą Kraśnik 0:0. Spotkanie zostało rozegrane na stadionie przy ulicy Kusocińskiego. W roli trenera Korony II w oficjalnym pojedynku zadebiutował Dariusz Kozubek, jego asystentem jest Mariusz Arczewski. Stal poprowadzili dobrze znani z występów, a później pracy szkoleniowej w KSZO Ostrowiec - Marcin Wróbel i Tomasz Dymanowski.Wielkie oczekiwania towarzyszyły debiutowi Dariusza Kozubka w roli szkoleniowca Korony II Kielce. Na Stal Kraśnik on i pomagający mu Mariusz Arczewski skorzystali z posiłków z pierwszej drużyny, ale nie przełożyło się na to na wynik, a nawet na ilość stworzonych sytuacji. Kielczanie od 39 minuty grali z przewagą zawodnika… Stal nie zamierzała się tylko bronić na boisku przy ulicy Kusocińskiego. Z przodu szarpał Adam Zawierucha, były piłkarz Korony, który sprawiał kłopoty defensywie gospodarzy. Obie drużyny nie przebierały w środkach, a w 39 minucie za dwie żółte kartki czerwoną zobaczył Adrian Cybula. Mimo tego Korona II nie osiągnęła zdecydowanej przewagi. W 51 minucie Artur Piróg zbyt lekko strzelił i Jakub Borusiński, też były koroniarz złapał z łatwością piłkę. Golkiper Stali wykazał się kunsztem w 60 minucie odbijając futbolówkę po uderzeniu lewą nogą Znonimira Petrovicia. Potem Petrović jeszcze raz, w 84 minucie groźnie uderzył z dystansu, minimalnie obok słupka. Stal też próbowała strzelić gola, a po rzucie wolnym Adriana Popiołka wykazał się Jakub Osobiński.Korona II Kielce - Stal Kraśnik 0:0Korona II: Osobiński - Prętnik, Dziubek (K), Seweryś - Cukrowski (90' Majewski), Petrović, P. Lisowski, R. Turek, Bielka (46' Szpakowski) - Piróg (69' Rozmysłowski), Rybus.Stal: Borusiński - Gajewski, Dyszy, Jagieła, Michalak (K) - Chudyba (73' Łokieć), Wolski, Popiołek (73' Bartoś), Czelej (77' Woźniak) - Cybula, Zawierucha (73' Mażysz). Galeria zdjęć ze spotkania na kolejnych slajdach.(JKM, dor) Fot. Dorota Kułaga

Konferencja prasowa po meczu Korona Kielce - Radomiak Radom 4:0