Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
Piłkarze Korony Kielce wygrali 8:1 z Wisłą Kraków w...

Piłkarze Korony Kielce pokonali Wisłę Kraków 8:1 w Centralnej Lidze Juniorów do 17 lat [WIDEO, ZDJĘCIA]

Piłkarze Korony Kielce pokonali Wisłę Kraków 8:1 w Centralnej Lidze Juniorów do 17 lat. Zobacz, jak fetowali zwycięstwo [ZDJĘCIA, WIDEO]

Piłkarze Korony Kielce wygrali 8:1 z Wisłą Kraków w Centralnej Lidze Juniorów do 17 lat. -Zagraliśmy dobrze, agresywnie. Zrobiliśmy to, co do nas należało. Szybko zdobyliśmy bramki, ustawiliśmy sobie ten mecz. Później wykorzystaliśmy wszystkie zmiany, strzeliliśmy kolejne gole. Pokazaliśmy, że byliśmy zespołem zdecydowanie lepszym. Po przerwie były okazje do podwyższenia wyniku, ale cieszę się, że skuteczność jest dobra i z nadzieją czekamy na kolejne spotkania - powiedział Michał Gębura, trener juniorów młodszych Korony.

Korona Kielce - Wisła Kraków 8:1 (4:1)
Bramki: dla Korony: Kacper Śliwa 10, 48, 83, Dawid Kośmider 15, Miłosz Strzeboński 31, 41, 70, 76.
Korona: Sandach (78. Mamla) - Kudzia, Kowalik (65. Szczepanek), Skiba (46. Przybysławski), Święcki - Łoch (60. Stawecki), Kośmider (46. Wierzchanowski), Grabarczyk (65. Walkowiak), Świecarz (65. Denarczyk) - Strzeboński, Śliwa.

Podopieczni Michała Gębury i Marka Graby odnieśli efektowne zwycięstwo. Wynik spotkania otworzył w 10 minucie kapitan Kacper Śliwa. Na 2:0 podwyższył Dawid Kośmider. Przed przerwą dwa razy na listę strzelców wpisał się Miłosz Strzeboński. Goście odpowiedzieli jednym trafieniem, ale w tym spotkaniu mieli niewiele do powiedzenia.

Lepszym, dojrzalszym zespołem była Korona, która po przerwie zadała jeszcze cztery ciosy, a mogło ich być jeszcze więcej. W rolach głównych wystąpili Miłosz Strzeboński i Kacper Śliwa. Po końcowym gwizdku arbitra Korona wykonała na środku boiska taniec zwycięzców.