Piłkarze KSZO Ostrowiec pewnie wygrali z Chełmianką Chełm w trzeciej lidze [ZDJĘCIA]

dor
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski w trzecioligowym meczu wygrał z Chełmianką Chełm 3:0 (3:0).Bramki: Jakub Chrzanowski 6, 20, Tomasz Chałas 38. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tego meczu. KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski – Chełmianka Chełm 3:0 (3:0)1:0 – Jakub Chrzanowski, 6 min.2:0 – Jakub Chrzanowski, 21 min.3:0 – Tomasz Chałas, 38 min.KSZO 1929: Lipiec 8 – D.Cheba 6, Worach 6, Dereń 6, Persona6 – Burzyński5 (61.Bełczowski 3), Mężyk5, Imiołek7, Kaczmarek6 (77.Miłek) – Chałas6 (66.Nogaj 3), Chrzanowski 8 (84.Łokieć). Chełmianka: Szymkowiak – Kwiatkowski, Niewęgłowski, Myszka, Dobrzyński – Wolski, Wołos, Uliczny, Czułowski, Kocoł – Hladkyy.Żółte kartki: D.Cheba, Imiołek, Persona, Borek (asystent trenera) – Wołos, Kocoł, Myszka.Sędziował: Piotr Burak (Zamość).Widzów około 300.Po pierwszych 45 minutach gry zespół KSZO przeszedł prawdziwą metamorfozę. Niestety na niekorzyść. O ile pierwsza połowa w wykonaniu hutniczej jedenastki mogła się podobać, o tyle w drugiej części meczu piłkarze z Ostrowca całkowicie oddali inicjatywę rywalowi z Chełma.W pierwszej połowie meczu zawodnicy z Ostrowca przeprowadzali dużo akcji. W nie najlepszej dyspozycji był bramkarz Chełmianki Jakub Szymkowiak i dzięki temu padały gole dla KSZO.W 6 minucie po błędzie bramkarza gości Jakub Chrzanowski  skierował piłkę do pustej bramki.W 21 min. po rzucie wolnym bramkarz z Chełma zbyt krótko wybił piłkę, a Jakub Chrzanowski po raz drugi wystąpił  w roli głównej zdobywając kolejnego gola.Wynik meczu ustalił Tomasz Chałas, który skierował piłkę do siatki po odbitym przez bramkarza strzale Marcina Kaczmarka.  W drugiej odsłonie meczu dużo pracy miał bramkarz KSZO Paweł Lipiec, który obronił kilka strzałów gości. Zawodnicy KSZO bronili się i sporadycznie kontratakowali, ale bez efektów.O drugiej połowie tego spotkania trener oraz zawodnicy KSZO na pewno chcą jak najszybciej zapomnieć. Dzięki wygranej KSZO oddalił się od strefy spadkowej.Po meczu powiedzieliSławomir Majak trener KSZO: - Od zdobycia przez mój zespół trzech punktów minął ponad miesiąc i dlatego do tego meczu przystąpiliśmy bardzo zmotywowani. Bardzo fajna pierwsza połowa w naszym wykonaniu. O drugiej części meczu wołałbym się nie wypowiadać. Powiem tylko tyle, że na styl gry w drugiej części meczu wpłynął wynik i wysokie prowadzenie. Zawodnicy skoncentrowali się na obronie korzystnego wyniku. Z tego wyniku trzeba się cieszyć. Pierwsze 45 minut wzorowe. Druga polowa zdecydowanie słabsza. Uważam, że zespół dojrzewa, ale o zdecydowanie lepszej grze będziemy mogli mówić wiosną przeszłego roku. Artur Bożyk- trener Chełmianki nie wyszedł do dziennikarzy i nie wziął udziału w zaimprowizowanej konferencji prasowej  na stadionie.(MAJ)
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski w trzecioligowym meczu wygrał z Chełmianką Chełm 3:0 (3:0).Bramki: Jakub Chrzanowski 6, 20, Tomasz Chałas 38. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tego meczu. KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski – Chełmianka Chełm 3:0 (3:0)1:0 – Jakub Chrzanowski, 6 min.2:0 – Jakub Chrzanowski, 21 min.3:0 – Tomasz Chałas, 38 min.KSZO 1929: Lipiec 8 – D.Cheba 6, Worach 6, Dereń 6, Persona6 – Burzyński5 (61.Bełczowski 3), Mężyk5, Imiołek7, Kaczmarek6 (77.Miłek) – Chałas6 (66.Nogaj 3), Chrzanowski 8 (84.Łokieć). Chełmianka: Szymkowiak – Kwiatkowski, Niewęgłowski, Myszka, Dobrzyński – Wolski, Wołos, Uliczny, Czułowski, Kocoł – Hladkyy.Żółte kartki: D.Cheba, Imiołek, Persona, Borek (asystent trenera) – Wołos, Kocoł, Myszka.Sędziował: Piotr Burak (Zamość).Widzów około 300.Po pierwszych 45 minutach gry zespół KSZO przeszedł prawdziwą metamorfozę. Niestety na niekorzyść. O ile pierwsza połowa w wykonaniu hutniczej jedenastki mogła się podobać, o tyle w drugiej części meczu piłkarze z Ostrowca całkowicie oddali inicjatywę rywalowi z Chełma.W pierwszej połowie meczu zawodnicy z Ostrowca przeprowadzali dużo akcji. W nie najlepszej dyspozycji był bramkarz Chełmianki Jakub Szymkowiak i dzięki temu padały gole dla KSZO.W 6 minucie po błędzie bramkarza gości Jakub Chrzanowski skierował piłkę do pustej bramki.W 21 min. po rzucie wolnym bramkarz z Chełma zbyt krótko wybił piłkę, a Jakub Chrzanowski po raz drugi wystąpił w roli głównej zdobywając kolejnego gola.Wynik meczu ustalił Tomasz Chałas, który skierował piłkę do siatki po odbitym przez bramkarza strzale Marcina Kaczmarka.  W drugiej odsłonie meczu dużo pracy miał bramkarz KSZO Paweł Lipiec, który obronił kilka strzałów gości. Zawodnicy KSZO bronili się i sporadycznie kontratakowali, ale bez efektów.O drugiej połowie tego spotkania trener oraz zawodnicy KSZO na pewno chcą jak najszybciej zapomnieć. Dzięki wygranej KSZO oddalił się od strefy spadkowej.Po meczu powiedzieliSławomir Majak trener KSZO: - Od zdobycia przez mój zespół trzech punktów minął ponad miesiąc i dlatego do tego meczu przystąpiliśmy bardzo zmotywowani. Bardzo fajna pierwsza połowa w naszym wykonaniu. O drugiej części meczu wołałbym się nie wypowiadać. Powiem tylko tyle, że na styl gry w drugiej części meczu wpłynął wynik i wysokie prowadzenie. Zawodnicy skoncentrowali się na obronie korzystnego wyniku. Z tego wyniku trzeba się cieszyć. Pierwsze 45 minut wzorowe. Druga polowa zdecydowanie słabsza. Uważam, że zespół dojrzewa, ale o zdecydowanie lepszej grze będziemy mogli mówić wiosną przeszłego roku. Artur Bożyk- trener Chełmianki nie wyszedł do dziennikarzy i nie wziął udziału w zaimprowizowanej konferencji prasowej na stadionie.(MAJ) Zdjęcia Mariusz Jabłoński
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski w trzecioligowym meczu wygrał z Chełmianką Chełm 3:0 (3:0).Bramki: Jakub Chrzanowski 6, 20, Tomasz Chałas 38. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tego meczu.

Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani