Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski w trzecioligowym meczu...

Piłkarze KSZO Ostrowiec pewnie wygrali z Chełmianką Chełm w trzeciej lidze [ZDJĘCIA]

KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski w trzecioligowym meczu wygrał z Chełmianką Chełm 3:0 (3:0).Bramki: Jakub Chrzanowski 6, 20, Tomasz Chałas 38. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tego meczu.

KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski – Chełmianka Chełm 3:0 (3:0)
1:0 – Jakub Chrzanowski, 6 min.
2:0 – Jakub Chrzanowski, 21 min.
3:0 – Tomasz Chałas, 38 min.
KSZO 1929: Lipiec 8 – D.Cheba 6, Worach 6, Dereń 6, Persona6 – Burzyński5 (61.Bełczowski 3), Mężyk5, Imiołek7, Kaczmarek6 (77.Miłek) – Chałas6 (66.Nogaj 3), Chrzanowski 8 (84.Łokieć).
Chełmianka: Szymkowiak – Kwiatkowski, Niewęgłowski, Myszka, Dobrzyński – Wolski, Wołos, Uliczny, Czułowski, Kocoł – Hladkyy.
Żółte kartki: D.Cheba, Imiołek, Persona, Borek (asystent trenera) – Wołos, Kocoł, Myszka.
Sędziował: Piotr Burak (Zamość).
Widzów około 300.

Po pierwszych 45 minutach gry zespół KSZO przeszedł prawdziwą metamorfozę. Niestety na niekorzyść. O ile pierwsza połowa w wykonaniu hutniczej jedenastki mogła się podobać, o tyle w drugiej części meczu piłkarze z Ostrowca całkowicie oddali inicjatywę rywalowi z Chełma.
W pierwszej połowie meczu zawodnicy z Ostrowca przeprowadzali dużo akcji. W nie najlepszej dyspozycji był bramkarz Chełmianki Jakub Szymkowiak i dzięki temu padały gole dla KSZO.
W 6 minucie po błędzie bramkarza gości Jakub Chrzanowski skierował piłkę do pustej bramki.
W 21 min. po rzucie wolnym bramkarz z Chełma zbyt krótko wybił piłkę, a Jakub Chrzanowski po raz drugi wystąpił w roli głównej zdobywając kolejnego gola.
Wynik meczu ustalił Tomasz Chałas, który skierował piłkę do siatki po odbitym przez bramkarza strzale Marcina Kaczmarka.
W drugiej odsłonie meczu dużo pracy miał bramkarz KSZO Paweł Lipiec, który obronił kilka strzałów gości. Zawodnicy KSZO bronili się i sporadycznie kontratakowali, ale bez efektów.
O drugiej połowie tego spotkania trener oraz zawodnicy KSZO na pewno chcą jak najszybciej zapomnieć. Dzięki wygranej KSZO oddalił się od strefy spadkowej.
Po meczu powiedzieli
Sławomir Majak trener KSZO: - Od zdobycia przez mój zespół trzech punktów minął ponad miesiąc i dlatego do tego meczu przystąpiliśmy bardzo zmotywowani. Bardzo fajna pierwsza połowa w naszym wykonaniu. O drugiej części meczu wołałbym się nie wypowiadać. Powiem tylko tyle, że na styl gry w drugiej części meczu wpłynął wynik i wysokie prowadzenie. Zawodnicy skoncentrowali się na obronie korzystnego wyniku. Z tego wyniku trzeba się cieszyć. Pierwsze 45 minut wzorowe. Druga polowa zdecydowanie słabsza. Uważam, że zespół dojrzewa, ale o zdecydowanie lepszej grze będziemy mogli mówić wiosną przeszłego roku.
Artur Bożyk- trener Chełmianki nie wyszedł do dziennikarzy i nie wziął udziału w zaimprowizowanej konferencji prasowej na stadionie.

(MAJ)

Polecamy

Marek Bartoszek, prezes Puszczy: Nie mogę uznać, że ewentualny remis będzie porażką

Raków z zaskakującym transferem. Kiedyś Legia i Lechia!

Po trzy kluby z Niemiec i Włoch, a przedstawiciel Belgii po 31 latach w półfinałach